Akvārija līmēšana

Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3378
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 54

Re: Akvārija līmēšana

Atbildēt Haxiz » Piekt Jan 28, 2011 5:22 pm

Rūpnīcās ir savādāk. Tur darbojas koordinātu līmējamās mašīnas/roboti. Stikls sāv uz vietas, pāri tam brauc robota roka ar pistoli, par kuru nāk zem konstanta spiediena kalibrēta daudzuma silikons, līdz ar to šuve ir ideāli taisna un ne grama lieka silikona. Tad mašīna stiklu vienkārši piesūc un novieto vajadzīgā vietā, tobiš pielīmē. Spiediens tur gan var būt nevienāds, tāpēc stiklu stūros ievieto kalibrētas atdures kas nosaka šuves biezumu. Es liku nodrāztus sērkociņus  :embarrass:
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
niigrais
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 40
Pievienojies: Tr Jan 05, 2011 9:30 am
Atrašanās vieta: RĪGA
Vecums: 49

Atbildēt niigrais » Piekt Jan 28, 2011 7:50 pm

Nu nezinu ,skatijos sera,tur tāpat džekiņi ar pistikiem skraida :sick: būtībā tā jau nebūtu starpība kā nu kur tur līmē,es tik iemetu video lai iedrošinātu cilvēkus(nu tā ka tas nav dikti sareždžīti)kā saka,papildus informācija nekad nav pa maz   :happy:
Pēdējo reizi labojis 1 - niigrais, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3378
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 54

Atbildēt Haxiz » Sest Jan 29, 2011 1:31 pm

Tas jau forši un apsveicami ka piedāvā info un alternatīvas. Es izsaku tikai savas domas, jo arī esmu kādreiz līmējis. Mani izbrīna ka sera līmē akvārijus. Cik zinu, tad sera pati netaisa, bet to darbu dod apakšniekiem - kontraktoriem. Sera jau nav  nekāds akvāriju ražotājs, šie tikai komplektē, vismaz nesenā pagātnē. Tagad jau laiku neesmu pievērsies seras aktivitātēm pasaulē, tāpēc nezinu kā ir patreiz. Esmu redzējis Juwel , MP, Cayman un kaut kādu jenķu firmu (vairs nosaukumu neatceros) tehnoloģijas.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
niigrais
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 40
Pievienojies: Tr Jan 05, 2011 9:30 am
Atrašanās vieta: RĪGA
Vecums: 49

Atbildēt niigrais » Cet Feb 03, 2011 1:32 pm

Haxiz Tev taisnība par serra,pastijos to video un tik tiešām esmu kļūdījies,tā ir tetra.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis