Diskusijas par foruma lietošanas noteikumu neievērošanu

Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3394
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 54

Diskusijas par foruma lietošanas noteikumu neievērošanu

Atbildēt Haxiz » Sv Jan 23, 2011 2:01 pm

RR lūgums savus postus rakstīt nekropļotā valodā. Mums ir gan garumzīmes, gan mīkstinājuma zīmes. Nepārvērtīsim šo forumu TVnet līmenī.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
RR
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 42
Pievienojies: Cet Jan 06, 2011 5:52 pm
Atrašanās vieta: Riga
Vecums: 120

Re: Melānijas

Atbildēt RR » Sv Jan 23, 2011 2:27 pm

Haxiz rakstīja: RR lūgums savus postus rakstīt nekropļotā valodā. Mums ir gan garumzīmes, gan mīkstinājuma zīmes. Nepārvērtīsim šo forumu TVnet līmenī.
Man jau Aigara kngs par sho kko teica :)
Tad es atljaushos labak neko nepostot, neka sevi no jauna parmacit ;)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Jan 24, 2011 11:42 am

Nu ja Tu ienāc citu mājās un necieni tā saimniekus un pārējos iedzīvotājus, tad labāk nenāc, neviens par to neskums. Ja cienīsi citus, tad arī citi Tevi cienīs  ;)
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
RR
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt RR » Pirm Jan 24, 2011 1:47 pm

Haxiz rakstīja: Nu ja Tu ienāc citu mājās un necieni tā saimniekus un pārējos iedzīvotājus, tad labāk nenāc, neviens par to neskums. Ja cienīsi citus, tad arī citi Tevi cienīs  ;)
common, kursh neciena, es cienu. Vienkarsi man nepatik ka man piespiezh kaut ko darit. Es saprastu ja slikti uzvestos lamatos etc. Vienkarshi man ir savadaks skatijums uz to visu.
Bet es cienu to vidi kur atrodos, tapec mans risinajums, pec iespejas mazak postu un tik vairak serchot sev vajadzigo ;)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Re: RR, viss par co2

Atbildēt Haxiz » Otr Jan 25, 2011 4:25 pm

RR - pēdējo reizi brīdinam par rakstīšanas stilu! Visi nākamie ziņojumi tiks dzēsti bez brīdinājuma un turpmāk saņemsi  :ban:
RR
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt RR » Otr Jan 25, 2011 4:48 pm

Haxiz rakstīja: RR - pēdējo reizi brīdinam par rakstīšanas stilu! Visi nākamie ziņojumi tiks dzēsti bez brīdinājuma un turpmāk saņemsi  :ban:
Esmu tads leims, paarskreju paar noteikumiem un par āēšļņčž neredzeju, bet laikam esmu paarak aatrs [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/smilies/icon16.gif[/img]
Bet nu ja uzskatat ka delj ta ir nopelnits bans, tad ludzu, zhel protams, bet nu ko darit [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/sm ... n_wink.gif[/img]
artursj
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 296
Pievienojies: Piekt Feb 05, 2010 8:27 am
Atrašanās vieta: Ķekava, Rīga
Vecums: 37

Atbildēt artursj » Otr Jan 25, 2011 5:05 pm

RR rakstīja: Esmu tads leims, paarskreju paar noteikumiem un par āēšļņčž neredzeju, bet laikam esmu paarak aatrs [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/smilies/icon16.gif[/img]
Bet nu ja uzskatat ka delj ta ir nopelnits bans, tad ludzu, zhel protams, bet nu ko darit [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/sm ... n_wink.gif[/img]
princips?
RR
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt RR » Otr Jan 25, 2011 5:06 pm

:ban:

p.s. pateicu Haxiz, lai nebano. Forumaa neko vairs nerakstishu, bushu kaa ghost [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/sm ... n_wink.gif[/img]
p.s.II Veelreiz visiem paldies kas palidzeja ar info, padomiem etc. [img width=15 height=15]http://www.motopower.lv/files/images/sm ... n_wink.gif[/img]

ps.III Un atshkjiriba ir taja, ka es sho pasakumu uztveru ka hobiju, nervu nomierinashanu stresainaja ikdiena, nevis ka dzivesveidu. Ar to ari atshkjiramies.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Otr Jan 25, 2011 5:08 pm

Tad izlasi lūdzu 5 un 12 punktu!
Visi nākošie ziņojumi tiks dzēsti! Vairāk par šo tēmu nerunāsim un uzskati šo par pēdējo brīdinājumu. Lietotājam uz laiku ir liegta iespēja ievietot savus ziņojumus.
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1799
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 47

Atbildēt Dzintars Irbe » Otr Jan 25, 2011 6:30 pm

Es tiešām nesaprotu RR... vai kropļot Latviešu valodu ir viens no Taviem dzīves pamatprincipiem? Kāpēc negribi rakstīt AR Latviešu burtiem?

Foruma noteikumi visiem ir vieni. Līdz šim RR jau daudzas reizes ir darījis lietas, par kurām sen jau pienāktos soda sankcijas, bet adminsitrācija bija iecietīga -  tas ir pozitīvi, ka jauns cilvēks interesējas par akvārijiem un mēģina tajās lietās "iebraukt". Laikam RR šo admininstrācijas pacietību  nenovērtē, aizrādījumus neņem vērā un  foruma administrāciju uzskata par cilvēkiem, kuru vienīgā aktivitāte un pienākums šeit ir piekasīšanās.

Ja nezināji, tad šī vide, kurā vari izpausties un uzzināt derīgas lietas par savu hobiju, prasa foruma administrācijas darbu un arī finanses. Vienīgā lieta, kura tiek prasīta no Tevis - cienīt šās vietnes noteikumus. Vai tiešām tas ir tik daudz...
..|r|ubb..
gals
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 15
Pievienojies: Tr Mar 24, 2010 8:50 pm

Re: Diskusijas par foruma lietošanas noteikumu neievērošanu

Atbildēt gals » Otr Jan 25, 2011 8:09 pm

Ну вы и дундуки, прости Господи! Своих же гнобите:(
Всё вам правила подавай, да соблюдение норм...
Человек мнения высказывал, а вы с правилами :ban:
Вам что важнее? Форма или содержание??
А когда в Питере были, то там вас что больше заботило? чистота гос.языка,соблюдение норм, или получение(любым путём) информации?? Так что же вы тут, на родной земле, своего же, родного, за то же самое - гнобите??
Пишу по русски. Не латыш я. Уж, извините.

P.S. Недавно на рус.форуме, модераторы Чистили! Добились того, что многие ушли на свой форум. Теперь на рус.форуме: чистота и порядок! Ура, товарищи!! ;) 

P.P.S. un D.I. vārds adminsitrācija, protams, nekropļo valodu... :) Баньте господа, баньте!
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Otr Jan 25, 2011 8:25 pm

Cien. gals. Ja kāds grib, lai taisa pats savu forumu un tur raksta kā vēlas un ko vēlas, bet ja izmanto citu pakalpojumus, pie kam bezmaksas !!, tad esi tik laipns un ievēro noteikumus. Mēs kluba biedri maksājam par hostingu, par domēnu, kā arī ir citas izmaksas un mums ir tiesības vēlēties redzēt visu tā, kā iedomājāmies to sākotnēji. Tas nav apspriežams!
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2367
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt Mongoose » Tr Jan 26, 2011 4:53 pm

Es veinkārši nesprotu šito auklēšanos , jebkurā citā forumā būtu bans un cauri. Ja būtu moderātors arī šijās sadaļās viss jau būtu izdarīts. Lai takš cilvēks raksta ja viņam tā patīk , tikai citur - piem. kādu iesniegumu jeb ko citu , nevienu pārtaisīt te neviens netaisās - ir noteikumi un tos ievērot vai neievērot ir paša izvēle - neievēro - Bans.
Man arī ir grūtības ar ru un eng forumu lietošanu un esmu saņēmis aizrādījumus , bet tās ir gramatikas kļūdas ne apzināta forumiešu ignorēšana un nav pat prātā ienācis ru rakstīt ar latīņu burtiem u.t.t.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi