Barība visām gaumēm

Jūras zivis
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2367
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga
Vecums: 55

Barība visām gaumēm

Atbildēt Mongoose » Tr Jan 30, 2008 6:00 pm

Pagatavoju zivīm barību no Platax(jūras akvāriju turētājs ar stāžu 10gadi) receptes, kura ir ieguvusi labu atsaucību krievijas jūras akvāriju turētāju vidū.

Tātad mums būs vajadzīgs:

Zaļā barība:
1. 2-3 Svaigas salātu lapas
2. 1 sarkanā paprika(attīrīta no serdes un sēklām)
3. 200g saldēti svaigi zaļie zirnīši ( es ņēmu 3 spinātu lapas)
4. 2 daiviņas nomizots ķiploks

Gaļas barība:
1. 150g tīģergarneles(svaigas vai vārītas)
2. 150g svaigs kalmārs
3. astoņkāju kājas (ņēmu pusiepakajomu no "Jūras veltis" izlasot ārā mīdijas)
4. var pievienot Tetra Marin un citus vitamīnus jūras zivīm. (es pievienoju Sera Granumarin un kā vitamīnus Marine de Lux)

To visu blenderī un taisām putru. Jā droši var taisīt putru , jo no kalmāra masas visai mīklai veudojās tāds kā klīsteris un tas slikti šķīst ūdenī (ūdens netiek piesārņots) tad to visu sapako pa maisiņiem un saplacinai lai sasaldējot ir vieglāk salauzt.
Es ņēmu tos maisiņus kuriem galā ir tāds kā rāvējslēdzējs, izlīdzināju tur masu ~7mm biezumā un ar naža otru galu iespiedu tādas kā restītes, barībai saslstot to ir viegli atlauzt par attiecīga izmēra gabaliem.
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri

Re: Barība visām gaumēm

Atbildēt Mongoose » Cet Feb 21, 2008 10:59 am

Vakar uzmalau atkal vienu kg barības, recepti protams mazliet atkal pamainīju,
spināti nebij ņēmu saldētus zaļos zirnīšus, un vēl sīkumos šis tas , par cik pirku tīģergarneles jo tās ir augstvērtīgākas visa paika kopā sanāca ~15Ls. Tas jebkurā gadījumā ir lētāk kā pirkt saldēto USA artēmiju par 4,80Ls 113g Un barība iznāk daudzveidīgāka.
pirmo porciju kuru gatavoju iepriekš būšu jau izbarojis - ēda visi ar apetīti.
Pēdējo reizi labojis 1 - Mongoose, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Gundars
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 165
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 1:44 pm
Atrašanās vieta: Ireland
Vecums: 51

Atbildēt Gundars » Piekt Feb 22, 2008 7:15 pm

Es drusku nesapratu, taa zaljaa bariiba un galjas bariiba ir domaatas taisiit atsevishkji, vai arii jaajauc viss kopaa?
Lietotāja avatars
AigarS
LAK biedri
Atbildes: 680
Pievienojies: Pirm Jan 28, 2008 11:24 pm
Atrašanās vieta: Marupe
Vecums: 52

Atbildēt AigarS » Piekt Feb 22, 2008 8:22 pm

Jājauc kopā viss. Sadalīts ir tikai tāpēc, lai skaidrāk redzētu ka tas sastāv gan no zaļās barības, gan no gaļas produktiem.
Rincis
LAK biedri
Atbildes: 1003
Pievienojies: Piekt Jan 04, 2008 11:31 pm
Atrašanās vieta: Rīga, rajons starp Ziepniekkalnu un Valdlaučiem

Atbildēt Rincis » Sv Feb 24, 2008 11:15 am

Kamēr te citi cīnās ar šādām barībām, es visus baroju ar motili..  :embarrass: 
[color=green][size=100]Piedāvāju dažādus ūdens ūdens filtrus par labu cenu, sīkāk, [url=http://www.akvapro.lv]šeit[/url][/size][/color]
[color=green][size=100]Reversā osmoze, rezerves daļas, [url=http://www.akvaristuklubs.lv/forums/tirgus-placis/letas-reversas-osmozes/]šeit[/url][/size][/color]
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri

Atbildēt Mongoose » Pirm Feb 25, 2008 3:49 pm

Tava zive jau pa  pusei ir saldūdens. Jūras rifa zivīm motilis vien nenāk pa labu , neatceros kas bet kaut kas tur ir pa daudz. to parasti izmanto tiki lai iemācītu kādiem eksemplāriem ēst.
Otrais. rfā noteikti būs arī ķirurgi kuriem gaļa vien ir aptaukošanās un mūža saīsināšana jo zivs paika 80% ir aļģes , gaļa tur ir tik daudz cik kopā ar aļģēm tiek norīta. Par cik zivis ir pier mums no okeāna tad to organismi nav pielāgoti tik sātīgai paikai, man ķirurgi tāpat ir noēdušies resni kā cūkas :embarrass: Tāpēc baroju zivis no rokas un cenšos viņiem nedot, kas man ne visai labi izdodās un roka tiek par to iekaustīta :embarrass:
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri

Atbildēt Mongoose » Pirm Okt 13, 2008 10:13 pm

Nu ko atkal jauns ņammi, ņammi. pie barības izgatavošanas vajadzētu lielāku vērību pievērst tam lai produkti tiek samalti ļoti smalki. Vissmalkāk jāsamaļ ir kalmārs un garneles kamēr tie veido šķidru, ķepīgu masu kā tauki un turpmāk samaisot visu barību kopā piešķir tai saturu un nēļauj zaļbarībai izšķīst ūdenī , par cik tā arī ir samalta putrā.
šoreiz zaļumos aizgāja brokuļi , zaļās pupiņas, paprika un salāti. no gaļas - kalmārs, tīģergarneles, parastās garneles, jūras kokteilis. Viss attiecībās ~600g/600g    kā piedevas - ķiploki, Grotech zivju vitamiini un dažāda koraļļu barība. Kādam laikam atkal pietiks. :)
Pievienotie faili
IMG_0374.jpg
IMG_0373.jpg
IMG_0372.jpg
IMG_0371.jpg
IMG_0370.jpg
IMG_0367.jpg
IMG_0366.jpg
IMG_0365.jpg

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis