Barība (priekš Chelmon Rostratus)

Jūras zivis
Lietotāja avatars
AigarS
LAK biedri
Atbildes: 680
Pievienojies: Pirm Jan 28, 2008 11:24 pm
Atrašanās vieta: Marupe
Vecums: 52

Barība (priekš Chelmon Rostratus)

Atbildēt AigarS » Cet Jūn 18, 2009 10:38 am

Līdz šim, vienīgā barība, ko ēda mans Chelmon Rostratus, bija saldētās ASV artēmijas. Citu barību iisti neēda, Barību visām gaumēm vienreiz uztaisīju, īsti nesanāca, ēda tikai Zebrasoma :(, bet tā man vispār visu ēd :D Par Poļu (DinoZoo) artēmijām jau bija dzirdēts ka citiem neēdot, tās nemaz nemēģināju.
Vakar iebraucu Siguldas šosejas "Depo" - diezgan liela vācu (tagad neaceros ražotāju) saldēto barību izvēle (Ls 1.04, 100g, 30 kubiciņi). Bija arī jūras zivīm, bet nebija artēmiju uz vietas. Citas negribēju ņemt. Pārdevēja laipni sazvanīja Dreiliņu Depo - "Tur esot 11 iepakojumi vēl". Nācās mājās braukt caur Dreiliņiem ... tagad tur ir vēl par vienu iepakojumu mazāk :D
Brauciens atmaksājās - Chelmons ēd arī vācu artēmijas!  :applause:
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2367
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga
Vecums: 55
Contact:

Re: Barība (priekš Chelmon Rostratus)

Atbildēt Mongoose » Cet Jūn 18, 2009 10:26 pm

Mazs, Tev tas ledusskapis ja tikai par vienu iepakojumu palika mazāk  :blindfold:. Zanda arī šo barību slavēja kā labu esam., bet Liepājā vairs neēsot un nezinot kad būšot, moš ir vērts iepirkt pārējos 10 arī?
  Es gan visu laiku iztieku ar paštaisīto. Chelmons tiešām ir visizvēlīgākais no zivīm , jo arī kad mainās mans pašbrūvējums viņš to sākumā pirmās dienas tikai garšo nevis rij :laugh: , bet pēc tam viss pazūd ātri. Visas zivis baroju no rokas un tās pēc ieraduma uzreiz visu ķer no rokas , tā kā iebarot man jebko ir diezgan viegli. Chelmons pat no rokas ir noplēsis suši gabaliņu - pirmo izspļāva otro ar trešo rijienu norija, vairāk nebij jo ķirurgi jau tur daudz nedomā.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron