Advanced search

Kluba pasākumi : LAK pirmās gadadienas svinības noritējušas.
Posted by Vikks on 7/30/2008 6:10:00 (5892 reads)

LAK pirmās gadadienas svinības noritējušas.
Latvijas Akvāristu klubam jau ir 1 gads un šajā laikā daudz kas ir izdarīts un daudz kas nav. Tajā pat laikā, esam organizējuši miniakvāriju izstādi Rīgā, Ogrē un Kuldīgā, ir bijuši divi semināri, esam piedalījušies arī Viļņas akvāriju izstādē, esam izgājuši arī Latvijas Radio 1 ēterā.


Par svinību vietu tika izraudzītas Vēverlejas, Jūrkalnes pagastā, Ventspils rajonā. Patiesi skaista vieta dažus metrus no kāpām, kur var redzēt gan saullēktu, gan saulrietu, kur ūdens ir tīrs un gaiši zaļš. Ieteicams arī citiem akvāristiem aizbraukt uz Vēverlejām un atpūsties tur kaut dažas dienas. Katram no kluba dalībniekiem bija paredzēts savs uzdevums, piemēram, kuldīdzniekam Mongoose bija jāsarīko salūts, ventspilnieks Dzintars atbildīgs par mūziku, kuras tēma bija 80 – 90 gadu disko, sameklējam pat mūziku lietuviešu valodā. Viena no dziesmām, kā dāvana Lietuvas kolēģiem no Viļņas Akvāristu kluba (VAK) bija „Ai, māsa Lietuva”. Rincis uzņēmās atbildību par dārzeņu sagādi, Haxiz ar dzīvesbiedri Korfu par maizi, atspirdzinošiem dzērieniem un citām ēdamām un arī neēdamām lietām, lietuvietis Rolandas sarūpēja zivis, gan kūpinātas, gan marinētas, es biju atbildīgs par gaļas, mērces un alus sagādi, savukārt Uļjana par visu ēdamlietu kopā likšanu. Aizsteidzoties notikumiem priekšā lielu paldies gribam izteikt mūsu kluba dalībniekiem Mayahh un Alfam, kas ģimenes apstākļu dēļ nevarēja tikt, bet savu artavu sniedza pasākumam dāvinot vienreizējos traukus, salvetes dvieļus un citas sadzīvē un piknikos nepieciešamas lietas, paldies viņiem.
No viesiem bija Lietuvas pārstāvji Rolandas, Dalius ar ģimeni, Eigis ar ģimeni, kā arī SIA Zooserviss pārstāvji. Pēc īsas sapazīšanās LAK šefs Haxiz aicināja visus uz pasākuma atklāšanas runu un karoga pacelšanu. Aplausiem skanot Vēverlejas mastā draudzīgi viens zem otra plīvoju divu valstu karogi. Pēc kārtīgas maltītes sākās dvieļbola, volejbola un badmintona spēles. Uzvarēja draudzība! Tālāk tika dots brīvais laiks, kad visi varēja novērot neaizmirstamu un neatkārtojamu saulrietu. Tad sekoja videofilmas noskatīšanās par mūsu sastrādātajiem darbiem. Vēlāk jau devāmies peldēties jūrā un sākās diskotēka, kas ilga līdz pēdējam dejotājam. Pusnaktī par lielu pārsteigumu VAKam, apkārtējiem atpūtniekiem, kā arī Vēverleju saimniekam nogranda grandiozs salūts.
Kas var būt patīkamāks par rīta peldi jūrā?! Gandrīz visi svētku dalībnieki devās atsvaidzināties Baltijas jūrā. Tie, kas nepeldējās vienkārši pastaigājās gar jūras malu, lasīja akmentiņus saviem akvārijiem un diskutēja par nākotnes plāniem un iecerēm.
Pienāca brokastu laiks, galdā tika celtas folijā ceptas foreles, uz grila cepts šašliks un dažādas citas garšīgas ēdamlietas. Rolandasa sagatavotās zivis bija ļoti garšīgas, pat es ēdu, kaut principā zivis neēdu jau 20 gadus.
Rincis veica paraugdemonstrējumus mušiņu siešanā. Sevišķi šie demonstrējumi patika Daliusam, kas nolēma pievērsties mušiņmakšķerēšanai. Siešanas process tika iemūžināts arī video.
Laiks ritēja nemanot un pusdienas laikā pirmie viesi jau devās ceļā - aizbrauca Eigis ar savu ģimeni. Nedaudz sabojājās laika apstākļi un sāka smidzināt lietus. Tad Haxiz aicināja visus uz nojumi, lai pateiktos viesiem un dalībniekiem, pasniegtu diplomus jautrās nominācijās un nolaistu abu valstu karogus. Drīz pēc kafijas pasniegšanas no viesiem atvadījās LAK draugi Dalius ar ģimeni un Rolandas. Lietus pieņēmās spēkā un arī mums bija jādomā par vietas sakopšanu, par neapēsto sadalīšanu un došanos mājup. Pirmā LAK dzimšanas dienas svinības ir noritējušas veiksmīgi, jau izskanēja ideja vai tik LAK turpmākās svinības neatzīmēt atkal Vēverlejās pie jūras...

Vikks
Diskusija par rakstu http://www.akvaristuklubs.lv/forums/fauna/raksta-%27lak-pirms-gadadienas-svinbas-noritjusas%27-apspriesana/

Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.
Poster Thread

l>