Advanced search

Kluba pasākumi : 1. LAK mini akvāriju izstāde
Posted by Vikks on 1/21/2008 22:20:00 (8557 reads)

Mini izstāde Latvijā!
Latvijas Akvāristu klubs (LAK) ir par godu savai pirmajai pastāvēšanas gadadienai noorganizējis lielisku mini akvāriju izstādi – konkursu, kuras mērķis ir popularizēt akvārijus.

Izstādes noteikumi ir vienkārši konkursā piedalās jebkuras formas akvārijs, kura tilpums nepārsniedz 7 l. Mazākā akvārija tilpums ir tikai 0,2 l ūdens, savukārt jaunākais dalībnieks ir 13 gadus jauns skolnieks. Viens no akvārijiem tika aprīkots arī ar CO2 sistēmu. Patīkami, ka jau pirmajā reizē piedalās arī trīs jūras akvāriji, kur visi koraļi, krabji, gliemeži un pat zvaigzne ir pašu akvāristu audzēts un veidots. Aizsteidzoties notikumiem priekšā izstādes apmeklētājus piesaista tieši jūrnieki, lai gan arī saldūdens kompozīcijas ir interesantas, vienreizējas un neatkārtojamas. Izstādē piedalās arī 4 mini akvāriji no VAK (Viļņas Akvāristu kluba), līdz ar to izstāde – konkurss kļūst starptautisks. Kolēģi no Lietuvas bija plānojuši 5 akvārijus, taču viens saplīsa vēl Viļņā esot.
Gandrīz visi dalībnieki atzina, ka izstādei gatavoties sāka apmēram divus mēnešus pirms izstādes – konkursa. Tika pārdomāts dizains, meklēts inventārs un vairākkārt pārdomāts ko likt iekšā, kā tas izskatīsies dabā. Liekas, kas tad tur, paņem 7 litrīgu akvāriju, ieber grunti, ieliec filtru, sildītāju, uzstādi gaismas un, lūk, arī viss, bet, kad domā par dizainu, tad sākas lielas problēmas, jo viens no augiem ir liels, kas nemaz neiederas akvārijā, cits prasa speciālu apgaismojumu utt. nemaz nav tik vienkārši, kā iedomājas sākumā. Protams, šī ir pirmā šādā parāde Latvijā, tāpēc mūsu akvāristiem nav diezko lielas pieredzes.
Kā apgalvoja VAK vadītājs Rolandas, tad izstāde noorganizēta augstā līmenī, ir redzamas daudzas interesantas un pārdomātas kompozīcijas un redzams, ka LAKs visu ir pārdomājis un noorganizējis.
Varbūt arī Jums ir vēlme kopā ar ģimeni, paziņām vai draugiem aiziet un apskatīties 1.LAK mini izstādi un nobalsot par sev iepatikušos akvāriju. Lai nobalsotu ir jāpieiet pie veikala pārdevējām, burtnīcā jāieraksta savs vārds, telefona numurs un sev tīkamā saldūdens un jūras akvārija kārtas numurs. Telefona numurs jāuzrāda, lai balsojums notiktu vienu reizi, nevis vairākas par vienu un to pašu akvāriju. Rīgā, tas ir izdarāms līdz 1. februārim Dzirciema ielā 23, tad nedēļu no 02.02.2008. miniakvāriju izstāde notiks Ogrē, veikalā „Hypermarket Pārogre" Druvas ielā 5.
Nobeigumā vēlos pateikt lielu paldies SIA „Zooluks” šefam Aleksandram un SIA „Zooserviss” vadītājam Igoram gan par bezmaksas telpu īri, gan arī par morālu atbalstu.Procesā!

Vai šīs pudeles tilpums ietilps manā akvārijā?Pat sava radagabala knupīti kāda no dalībniecēm skalo akvārija ūdenī. Tas nozīmē, ka ūdens kvalitāte tajā ir ideāla.

Akvārija iekārtošana prasa uzmanību


Vai tik šos nevar ievietot savos akvārijos

Vai tik šos nevar ievietot savos akvārijos

Ieradusies Viļņas delegācija

Smaidīgā Uļjana


Rolandas paspēja ne vien uzstādīt savus akvārijus, bet arī pastāstīt par VAK dzīvi

Tā tikai ir daļa no eksponātiem


Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.
Poster Thread

l>