Advanced search

Kluba pasākumi : Pirmais saiets
Posted by Vikks on 1/6/2007 8:30:00 (5107 reads)

Daudz tika diskutēts par kopīga pasākuma rīkošanu. Doma bija tikties zoodārzā pirtī vai arī kādā no galvaspilsētas krogiem. Var jau būt, ka tā arī notiktu, bet nebija neviena, kas organizētu pirmo tikšanos, tā teikt iepazītu viens otru vaigā. Daži entuziasti sazinājās privāti un skaistā pavasara pēcpusdienā tikšanās notika. Notika tā visai interesantā (es domāju akvāristiem), bet ar zivīm un dabu saistītā vietā kādā no Rīgas makšerlietu veikaliem.

Ieradās gandrīz visi tikties gribošie rīdzinieki, kā arī no attālās Liepājas galvaspilsētā atbrauca Spiets un daudz pieredzējušā un zinošā Zanda. Ieradās datoru speciālists ar jocīgu niku G_KnGhT, skolnieks Rincis, datorgrafiķe Piscies, neārstējamais akvārists Haxis, samu mamma Mayahh, akvāriju augu pazinējs Alfs, arī Qued atrada laiku atbraukt, bija arī Vikks, makšķernieks, kurš neēd zivis. Dažādu iemeslu dēļ netika ventspilniece Inta un liepājniece Lovelycat, simpātiskā Estēte, neatbrauca arī gaidītie admini Inets un Aleksandrs. Tiesa, pēc dažām dienām aktīvais un atraktīvais Haxis Inetu pierunāja iedzert krūzīti kafijas un pārmīt dažus vārdus klātienē makšķernieku piederumu veikalā.
Sanāksmes laikā katrs no tās dalībniekiem ņēma vārdu un pastāstīja par sevi, kā „saslimis” ar akvārijiem, cik sen šī slimība piemīt, kāds ir pamatdarbs, ar ko tur nodarbojas. Tikšanās aizritēja mierīgā un draudzīgā atmosfērā. Tikšanās laikā nolēmām, ka jātiekas būtu biežāk, bet... Diemžēl katram ir savs maizes darbs, lielākas vai mazākas problēmas un norunātās tikšanās tika atliktas no vienas nedēļas uz citu, līdz Viļņas kolēģi uzaicināja mūs uz sava kluba dzimšanas dienu. Uzaicinātie latvieši izrādīja pastiprinātu interesi, vieni zīmēja, citi kritizēja, bet tas jau ir cits stāsts.

Alfs jautā Mayahh: tu tiešām zini, ka šeit būs akvāristu sanāksme? Spiets tik nosmīn, nebūs akvāristu, būs copmaņu, ka tik sanāksme.

G_KnGhT, Alfs, Mayahh un Zanda meklē kur noslēpies ir Haxis.


Printer Friendly Page Send this Story to a Friend Create a PDF from the article
The comments are owned by the poster. We aren't responsible for their content.
Poster Thread

l>