Caurplūdes sildītājs- Hydor?

Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 57

Caurplūdes sildītājs- Hydor?

Atbildēt Mittawa » Sv Jan 05, 2014 5:12 pm

Sveicināti un laimīgu Zirga gadu visiem forumiešiem! Nevarēju izlemt, vai šo tēmu likt šeit, vai jaunsācēju sadaļā, bet lai nu paliek, kā ir. Iemesls- adoptējām sarkanausu bruņurupuci un nu iekārtojam tam mājvietu, jau pasūtīta akva 90*60*60 cm, ūdens tajā būs līdz pusei, t.i., ap 160l, tajā dzīvos tikai Rupucis un akmeņi, nekā cita no faunas/floras pārstāvjiem. Problēma- nu negribas akvas iekšu aplīmēt ar tehniskas dabas pričindāļiem, tāpēc biju ieciklojies uz caurplūdes sildītāju, konkrētāk, uz mūsu e-veikalos noskatītu Hydor ETH External Heater 200 W, taču zooveikalā tiešām gudrs cilvēks centās mani atrunāt, jo pircēji sūdzoties, ka šitie lūztot(sadegot?). Bet grūti atteikties, ja reiz esi uz kko ieciklojies, tādēļ interesē pašu lietotāju atsauksmes. Maybe ir citas alternatīvas caurplūdes sildītāju modeļiem?
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 50

Re: Caurplūdes sildītājs- Hydor?

Atbildēt Vikks » Sv Jan 05, 2014 5:27 pm

Mans šāds sildītājs darbojas jau gadiem un nekas nekad nav lūzis. tfu tfu tfū
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
Lietotāja avatars
lkz
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 275
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2013 9:49 pm
Atrašanās vieta: EU
Vecums: 35

Atbildēt lkz » Sv Jan 05, 2014 10:52 pm

man shaads arii staav. temperatuura nelokaami vienaada un 2g garantija. pagidaam neko sliktu nemaaceeshu teikt...
man ir zivs
kitelis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 70
Pievienojies: Otr Feb 12, 2013 12:27 am

Atbildēt kitelis » Sv Jan 05, 2014 11:35 pm

Ja ta godīgi,  es tagat meklēju, un ir pieejams tikai šīs firmas caurplūdes sildītāji. Viņiem nav kāds patents? Varbūt kāds zin kādu citu?
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1599
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt nbinc » Pirm Jan 06, 2014 1:03 am

Man ar ir bijuši vairāki šādi sildītāji, strādāja ilgi gan saldūdens, gan arī jūras akvārijā. Nekādu problēmu to lietošanas gaitā nebija - lieliski sildītāji.
Vienīgi pirms pirkt ir jānoskaidro kādām trubām tas būs paredzēts, jo 200W sildītājam ir modifikācijas - uz 12/16mm un 16/22mm. Galvenais pareizo nopirkt. 300W ir tikai 16/22mm
Pēdējo reizi labojis 1 - nbinc, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3233
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Pirm Jan 06, 2014 12:50 pm

Pašām mājās tādi 2 darbojas jau gadus 6-7. Nekādas vainas. Uztur T ļoti precīzi.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 57

Atbildēt Mittawa » Pirm Jan 06, 2014 5:31 pm

Paldies par atbildēm. Pozitīvo atsauksmju ir pietiekoši daudz, lai noriskētu par labu šamajam.
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 802
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Vecums: 31

Atbildēt Maarcis » Cet Aug 14, 2014 9:25 am

Manam akvārijam arī ir šāds uzstādīts. Smuks un kompakts, vismaz nerēgojas pa akvārija iekšieni. Šobrīd visu laiku stāv izslēdzies, jo temperatūra pēc karstajām dienām uzturas nemainīgi ap 26-27 grādiem + kaut ko jau mazliet arī zemgrunts sildītājs uzsilda. ;)
Pēdējo reizi labojis 1 - Maarcis, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri

Atbildēt Vikks » Cet Aug 14, 2014 10:45 am

A kāpēc tev akvārijā 2 sildītāji? Domā viens netiks galā?
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 802
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Vecums: 31

Atbildēt Maarcis » Cet Aug 14, 2014 1:57 pm

Ārējais Hydor sildītājs pavisam viegli tiktu galā ar visu temperatūras uzsildi manā akvārijā, bet es papildus tam izvēlējos arī saviem akvārija augiem zemgrunts sildītāju, kas sildītu no apakšas un veiktu dabiskās ūdens plūsmas apriti baktērijām substrātā.
Tāda papildus lieta, lai stimulētu augšanai zaļojošus un kuplus augus. ;)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Piekt Aug 15, 2014 12:20 pm

Zemgrunts sidītājs jau nav domāts ūdens uzsildīšanai. Tas spēj pacelt labi ja pa 1-2 grādiem. Tas domāts augu akvārijiem lai augiem kājas būtu siltumā, tie labāk augtu un notiktu ūdens apmiņa gruntī.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Guntars
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 73
Pievienojies: Cet Jan 28, 2016 3:24 pm

Atbildēt Guntars » Piekt Jan 29, 2016 6:34 pm

Sveiki!

Gribēju lūgt padomu Hydor caurplūdes sildītāja iegādei - kur to var nopirkt un kāds sildītājs būtu nepieciešams manam jaunajam akvārijam, kura tilpums ir 450l ? Ir noskatīts Tetra 1200 ārējais filtrs, bet varbūt tas nav piemērots komplektā ar Hydor caurplūdes sildītāju?
Būšu pateicīgs par jebkuru padomu vai labu ieteikumu :)
Paldies!
Viss ir iespējams!
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri

Atbildēt Vikks » Piekt Jan 29, 2016 9:08 pm

jau vairākus gadus manos akvārijos ir Hydor ārējie sildītāji, par tiem varu teikt tikai to labāko, ne reizi nav pievīluši. Viens man stāv uz JBL CP 500 ārējā filtra, otrs uz JBL CP 250 ārējā filtra. Atšķirība ir šļaukas diametros. Hmm, aizdomas ir par Tetra filtriem, esmu dzirdējis, ka tie bieži tek un dabūt rezerves daļas ir visai problemātiski, bet nu... izvēle paša ziņā. Bet par sildītājiem viennozīmīgi varu apgalvot, ka tā ir teicama izvēle.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 908
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 55

Atbildēt Ined » Piekt Jan 29, 2016 9:17 pm

Nav mana darīšana, bet kāpēc tāda filtra izvēle? Tie tik daudziem jau ir tecējuši. Bet Hydoram caurplūdes sildītāji gan ir labi. Nopirkt var daudz kur, tai skaitā Rotiņā arī. Tikai jāsaskaņo ar filtra trubas diametru. Man Hydora caurplūdes sildītājs darbojas ar JBL CP 250. Nekādu problēmu nav bijis. Bet lielajā 500l akvā iet CP500 un CP250. Ideāli filtri, tikai nu jau ļoti grūti vairs kur nopērkami. Nenokaujami, iet pat arī ar galīgi nestabilu elektrību, kur citi filtri mirst, un arī rezerves daļas un blīves ir visas brīvi pieejamas. JBL citi modeļi arī nav slikti. Bet Tetrām tik viegli ar to nebūs.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Piekt Jan 29, 2016 10:24 pm

Visi pareizi cenšas atrunāt no Tetras filtra. Es jau gadus 7 tos pat saviem ienaidniekiem nelieku :) un pat šodien ar tiem nekas nav mainījies. Pilni pasaules forumi ar sliktiem vārdiem. Visi ātrāk vai vēlāk tek un neatgriezeniski. Hydor sildītāji ir man pieejami. Tos var nokaut tikai nepareizi to ekspluatējot. Man vecākie jau aptuveni gadus 10 strādā.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi