Neidentificējama aļģe

Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3166
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Neidentificējama aļģe

Atbildēt Haxiz » Pirm Nov 10, 2014 4:32 pm

Pārējie domā, ka tāda spuldze galīgi nav piemērota akvārijam. Tam akvārijam nepieciešams vismaz 15W luminiscentā . Var sakombinēt divas T5 pa 8W vai pa 11W kompaktās. Labs rādītājs būtu 18W kompaktā. Diemžēl tā aļģe arī ir izveidojusies no cieta ūdens un slikta un nepareiza apgaismojuma. Viss pārējais tikai papildina...
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
IngaD
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 9
Pievienojies: Sv Nov 09, 2014 9:05 am

Atbildēt IngaD » Otr Nov 11, 2014 9:12 am

Akvārijs pabija 1 dienu aptumšots. Izskatās cerīgi (skat bildi). Tā kā, laikam visticamākais iemesls ir gaisma (tuvu logam + parasta 25 W spuldze), kā jau te tika minēts.
Problēma ir tā, ka es nezinu, kur nopirkt lampu, kuru var izmantot akvārijos bez vāka. Savā laikā meklēju ilgi un bez rezultātiem. Varbūt kāds varētu ieteikt veikalu vai kādu meistaru?

Papildus problēma varētu būt ēdināšana. Es līdz šim devu 2-3 TetraMin tabletes 1x dienā. Man teica, ka esot par daudz divām 3 cm bocijām un vienam 4-5 cm coridorasam.

Akvārija kopšanas režīms:
- 1 x nedēļā sifonēšana, filtra, termometra un dekoru tīrīšana, 30% ūdens nomaiņa
- ūdens tiek ņemts no krāna, pievienots AquaSafe un nostāvināts 12-24 stundas
- pēdējās 4 reizes (pēc aļģu izvāzijas) tika mehaniski tīrīti augi. Hygrophilla corymbosa izmesta, jo bija bociju saēsta un pārklājusies ar aļģēm
- zivis tiek barotas 6 x nedēļā

Vēl viens jautājums - kādus augus iekopt papildus anubijām, garakus par anubijām, kurus bocijas nevaretu apskādēt
Pievienotie faili
WP_20141111_001_small.jpg
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 794
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 30

Atbildēt Maarcis » Otr Nov 11, 2014 9:25 am

Apgaismojumu var uztaisīt smuku Haxiz  , es apgaismojumu esmu skatījies arī šeit:
http://www.vienmer.lv/?l=1&c=45&filter= ... 0&EPrice=0
IngaD
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 9
Pievienojies: Sv Nov 09, 2014 9:05 am

Atbildēt IngaD » Otr Nov 11, 2014 1:16 pm

Paldies! Rakstīšu Haxiz-am
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3166
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Otr Nov 11, 2014 3:48 pm

Būs gaisma  ;).Skat PZ.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis