Filtrs.

Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Filtrs.

Atbildēt normunds34 » Otr Feb 12, 2008 11:50 pm

Ir man ārējais filtrs !.Esmu ļoti apmierināts !!!Bet izplūdes šļaukai gribu uzgali izlocīt savādāk nekā paredzējis ražotājs .Nopirku misiņa ,vai kapara savienojumus un leņķus ,bet sāku domāt ka labāk ,varbūt ,pirkt plasmasas trubas ?
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3242
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Re: Filtrs.

Atbildēt Haxiz » Otr Feb 12, 2008 11:54 pm

Labāk jau visu no plastikāta.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1606
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Atbildēt nbinc » Tr Feb 13, 2008 12:08 am

Es izmantoju standarta Eheim plastmasas cauruli. Nopirku papildus, līdzīgu tai kāda ir ieplūdes galam.
Ar celtniecības fēnu uzmanīgi sasildīju plastmasu vajadzīgā vieta un salocīju man vajadzīgā leņķi. Tagad izplūdes šļauka ir taisna un pašā akvā "locītā" daļa ir no plastmasas šļaukas, pie kuras jau arī "fleita" tiek pievienota.

Tikai kad to darīsi sagatavo kādu instrumentu plastmasas locīšanai, es izmantoju tādi palielu pinceti. Ar rokām salocīt uzsilušu plastmasu protams ka var, bet problēmas ir to locījumu noturēt tik ilgi, tikmēr plastmasa sacietē - temperatūra ir par augstu un pirksti deg.

Ja vajag varu bildes izlikt kā tas izskatās.
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Vecums: 51

Atbildēt normunds34 » Tr Feb 13, 2008 11:34 am

Neatteiktos arī iemest aci kādā bildē !
nbinc
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt nbinc » Tr Feb 13, 2008 2:58 pm

Re šādi izskatās tas locījums, kas nāk no filtra.
[img width=400 height=266]http://www.nbinc.lv/akva/IMG_9959.jpg[/img]

Te ir redzams kā tas ielocījums iet uz fleitas pusi
[img width=400 height=266]http://www.nbinc.lv/akva/IMG_9961.jpg[/img]

Un šādi izskatās pati fleita
[img width=400 height=266]http://www.nbinc.lv/akva/IMG_9957.jpg[/img]

Tagad visas caurules ir "taisnas", nav vairs to karājošos šlauku akvārijā. Teorētiski var arī nopirkt to otro Eheim variantu un salocīt īso galu, bet man tas variants nederēja jo tad fleita stiprināsies zem lielās ribas, a ar to "iesūkšanas" caurules pārteisīšanas tas otrais gals sanāk garāks un fleita sākas jau pēc tās ribas. Bildē augstāk var redzēt ka divas sastiprinātas kopā fleitas kā reiz starp tām ribām arī laista to ūdeni... garums kā manam akvam speciāli domājs :)

Jā vēl viena piebilde. Kad sildīsi ar fēnu to plastmasas cauruli sildi tikai to vietu kuru gribi salocīt, savādāk citām locījuma vietām sasilstot ir tendence iztaisnoties :( kā redzi pirmā bildē man drusku atlocījās tā vieta kas pāri akvas malai ir, kamēr es to sapratu jau paspēja nedaudz mainīt formu.... bet nav tik traki patiesībā.

Lai veicas.
nbinc
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt nbinc » Cet Feb 14, 2008 1:36 pm

Man fleita ir no divām sekcijām. Kad es to visu sākumā uzstādīju akvārijā tad no standartā nākošās fleitas straume bija pārāk stipra (pēc manām domām). Tad nopirku papildus sekciju un straume kļuva ciešama (labi ka Eheim'am var nopirkt visas rezerves daļas bez problēmām). Tanī bildē tas udens kritums man nav visu laiku, tur vienkārši nav ūdens pilnībā pieliets tāpēc arī tā šļakstās :). Normālā stāvoklī man fleita ir zem ūdens un istabā ir klusums.

Gaisa aeraciju es veicu ar AquaEL FAN Filter Plus (to gandrīz pašu mazāko no firmas ražojumiem, maksā kādus 7 Ls). To noslēpu Vallisneriju biezoknī. Strādā tas filtrs kā mehaniskais (260 litri stundā) un kā aerators. Uzmaukta tam virsū ir tā aerācijas uzparikte ar ūdens sadalītāju, kas pagriezts ir uz leju. Filtrs veido tādus mazus sīkus gaisa burbulīšus, kā arī vēl viens pluss šim ir papildus ūdens cirkulācija akvārijā. Jo ar to Eheim fleitu ūdens cirkulēja pa apli un mazais AquaEL to "noslēgto apli" nedaudz izjauc. Arī tas mazais filtrs ir nedzirdams tā ka visu var atstāt pa nakti bez problēmām.

Zivis un garneles, kas ir īpaši jūtīgas uz slāpekļ daudzumu ūdenī, jūtas labi.

Fočenes vajag :) ?

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis