Miris Ginters Eheims

Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 51

Miris Ginters Eheims

Atbildēt Vikks » Otr Feb 19, 2013 9:45 am

Miris Ginters Eheims
(31.08.1919 – 02.02.2013)
2013. gada 2. februārī Vācijā, 93 gadu vecumā miris Ginters Eheims (Gunther Eheim), kompānijas EHEIM dibinātājs. No dzīves aizgājis labs cilvēks, kurš izdarījis daudz noderīgu lietu, dažādos hobiju virzienos, tajā skatā arī akvāristikā. 
Ginters Eheims dibināja savu firmu tālajā 1949. gadā kara izplosītajā Vācijā. Sākumā kompānija ražoja dažādus aksesuārus spēļu dzelzceļam un automašīnu modeļiem.. 1962. gadā tika izstrādāts miniatūras pumpis, kas bija paredzēts nelielām strūklakām, kā arī kompānija piedāvāja medicīniskas ierīces un dažādas laboratorijas iekārtas, bet jau pēc gada, 1963. gadā Eheims piedāvāja pirmo ārējo kannas filtru pasaulē, un no šī brīža kompānija visus spēkus un zināšanas pievērsa akvāristikai, kas bija Gintera kunga hobijs. Firmas piedāvāto preču skaits auga, un katru gadu tika piedāvāti jauni modeļi un inovācijas, pavisam drīz EHEIM kļuva par vienu no pasaules līderiem, kas noteica „modi” akvāristikā.
Protams, tas ir kompānijas dibinātāja un vadītāja nopelns. Šis cilvēks vēlējās, lai nodarboties ar akvāristiku būtu ērti un tas radītu prieku....
Pievienotie faili
gunther_eheim_interview.jpg
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron