JBL ferrotabs .

Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Re: JBL ferrotabs .

Atbildēt Dzintars Irbe » Otr Mai 12, 2009 1:26 am

Es domāju, ka jāsamazina gaisma un nav jāmokās ar tik spēcīgi `uzdzītu` burku... ja jau augi aug arī pie mazākas gaismas, vai tas ir lieki jāforsē?

Ar mazāku gaismu arī sistēma būs stabilāka, mazāka iespēja aļģes noķert/vieglāk ar tām tikt galā... kad iestājas stabils balanss (zini kā jāmēslo, cik CO2 jādod utt lai viss būtu smuki), tad pamazām vari arī gaismu palielināt un burku `uzdzīt`...
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Otr Mai 12, 2009 1:38 am

Rincis rakstīja: Principā dīvaini liekas, ka ir tāds Fe patēriņš. Ph arī normāls, tā, ka tas nevar būt cēlonis. Es domāju, ka vienkārši pašam vajag atrast savu individuālo dozu, kuru turpināt lietot un tad jau būs ok. Kas būtu, ja katru dienu lietu 1ml ?
Es jau rakstīju, ka lēju visu nedēļu pat 2 ml .Iespējams vienu, vai divas dienas nepilēju .Laikam vajadzēs iespringt, lai būtu garantētas 7 dienas nedēļā .
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt normunds34 » Otr Mai 12, 2009 1:48 am

Dzintars Irbe rakstīja: Es domāju, ka jāsamazina gaisma un nav jāmokās ar tik spēcīgi `uzdzītu` burku... ja jau augi aug arī pie mazākas gaismas, vai tas ir lieki jāforsē?

Ar mazāku gaismu arī sistēma būs stabilāka, mazāka iespēja aļģes noķert/vieglāk ar tām tikt galā... kad iestājas stabils balanss (zini kā jāmēslo, cik CO2 jādod utt lai viss būtu smuki), tad pamazām vari arī gaismu palielināt un burku `uzdzīt`...
Es jau biju rakstījis, ka dalu gaismas jaudu .Neskaitot saullēktu un saulrietu ( 18 w ), kas deg minūtes 15.Gaismas jauda ir 0,69 w/l un 5 stundas ir 0.9w/l .
Salīdzinot ar citiem nešķiet , ka baigā jauda, bet varu Tev piekrist, ka peksperimentēt var .
martini
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 27
Pievienojies: Cet Mar 05, 2009 4:54 pm
Atrašanās vieta: Liepāja
Vecums: 42

Atbildēt martini » Pirm Mai 25, 2009 5:46 pm

esmu iegādājis Ferootabs, bet tā arī netiku skaidrībā - stutēt tās gruntī, jeb kaut kur virspusē atstāt, vai ielikt filtrā, lai nerēgojas?!
...jo:
2007.g. Haxiz rājās, kad kāds jautāja par tablešu izvilkšanu no grunts, bet
2009.g. normunds34 ar Rinci ir apsprieduši, ka nekur nav rakstīts, ka tai ir jābūt gruntī!
kā Jūs darāt?!
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt normunds34 » Pirm Mai 25, 2009 6:33 pm

Es iemetu akvārijā dažādās vietās .Dažu dienu laikā tabletes izšķīst .
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm
Vecums: 36

Atbildēt security » Pirm Dec 19, 2011 9:12 am

Negribu cept jaunu topiku tāpēc postošu šeit.
Akva drīz būs palaista nedēļu, augi sabakstīti, zivis visas ielaistas, saprotu ka viss nostāsies vietās ap mēnesi, sabaxtīju SERRAS tabletes augiem, jbl nedabūju :( Bet jautājums, kad man sākt liet iekšā šķidro JBL mēslojumu, cik daudz un cik bieži? :nerd:
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Atbildēt Dzintars Irbe » Pirm Dec 19, 2011 10:17 am

... Var būt palasi jau esošās diskusijas? Par to kā, kad jāmeslo ir rakstīts daudz. Īstenībā manī izraisa šabas, vai tas ir labi, ka akvārijam knapi nedēļa, bet jau visas zivis ir iekšā. Ja šādi laid akvāriju, tātad neesi pat izlasījis kā pareizi jāstartē akvārijs. Bet ok, tas offtopiks...
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm
Vecums: 36

Atbildēt security » Pirm Dec 19, 2011 10:38 am

Dzintars Irbe rakstīja: ... Var būt palasi jau esošās diskusijas? Par to kā, kad jāmeslo ir rakstīts daudz. Īstenībā manī izraisa šabas, vai tas ir labi, ka akvārijam knapi nedēļa, bet jau visas zivis ir iekšā. Ja šādi laid akvāriju, tātad neesi pat izlasījis kā pareizi jāstartē akvārijs. Bet ok, tas offtopiks...
Nebija citu variantu.
Un izmantoju esoša akvārija ūdeni un laidu zivis pa porcijām, nejau visas uzreiz, doh

p.s. pārāk daudz spama lai atrastu to ko vajag, tāpēc te jautāju :(
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3147
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Pirm Dec 19, 2011 3:27 pm

Pagaidām šķidros mēslojumus vēl nevajag. Pagaidi lai ieaugās un iesakņojas augi.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis