Skrējiens cauri Rīgas zooveikaliem

Par veikaliem, precēm, firmām
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 735
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Re: Skrējiens cauri Rīgas zooveikaliem

Atbildēt Maarcis » Pirm Sep 15, 2014 3:40 pm

Nu pa lielam tā jau ir. Reizēm jau pārdevējam noklausoties manu stāstu pēc esošās situācijas vajadzētu pateikt, ka nu šis "priekšmets" man ir galīgi nevajadzīgs. Es jau būvmateriālu daļā ierodoties pasaku, man ir tas un tas, pēc šāda apraksta man vajadzētu ko tādu, kas derēs celtniecība tam, lai nekas nesajuktu.
Ai, te jau var filozofēt nedaudz. :)
spiets
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 377
Pievienojies: Sv Okt 17, 2010 10:31 am
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 34

Atbildēt spiets » Pirm Sep 15, 2014 6:37 pm

Ja es eju uz veikalu kur pārdevējs- konsultants ir nolikts, lai pēc iepējas vairāk nogrūstu preci, tad man tāds veikals nav vajadzīgs. Tāda attieksme ir bezprofesionāla ''uzvārīšanās'' uz cilvēka rēķina. Profesionalitāte tiek uzpumpēta tikai ar mākslīgiem paņēmieniem - intonāciju un pašpārliecinātu izskatu, tā teikt tukša muca tālu skan. Ja gribu redēt izrādi, tad eju uz teātri, nevis uz veikalu. Bet nu tik cik šeit pārdevējs ir vainīgs savu bezjēdzīgo ambīciju dēļ, lai sasniegtu kaut kādus firmas izvirzītus mērķus, tik pat vainīgs ir arī pircējs, kas pat nav ''iegūglējis'' sevis interesējošo jautājumu. Kāds podiņš tāds vāciņš.  Bet nu morāles vērtības pastāv neatkarīgi, vai mēs tās paplašinām vai sašaurinām tās pēc savām vēlmēm.  Un galu galā zeme ir apaļa :D Šodien es jautāju padomu pārdevējam- konsultantam, bet rīt var izrādīties, ka viņam būs vajadzīgs kautkas no manis....
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Otr Sep 16, 2014 4:19 pm

:D nu Tu kā Kungs - visvarenais no Debesīm nodevi  :applause:. Precīzi  :).
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 48

Atbildēt Vikks » Otr Sep 16, 2014 8:27 pm

spiets rakstīja: Šodien es jautāju padomu pārdevējam- konsultantam, bet rīt var izrādīties, ka viņam būs vajadzīgs kautkas no manis....
A par ko un kur Tu strādā? ko vari piedāvāt?
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
spiets
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 377
Pievienojies: Sv Okt 17, 2010 10:31 am
Vecums: 34

Atbildēt spiets » Tr Sep 17, 2014 4:33 pm

Vikks rakstīja: A par ko un kur Tu strādā? ko vari piedāvāt?
Neuztver to tik burtiski, dzīvē visādi gadās ;) Ko varu piedāvāt? Nākošo rudeni droši vien varēšu piedāvāt medu no Latvijas ārēm. :D Bet strādāju tur kur daudzi met krustu atnākot pie manis, un cer, ka nekad man nebūs jāizmanto savas zināšanas dzīvē :D (10km vjl ;).)
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Cet Sep 18, 2014 8:36 am

O! Vietējais akvārists, ar kuru varētu sarunāt bišu medu!
Es kā interesents varētu būt uz to.
Tad jau laikam darbinieks avio jomā, nez?

Bet nu tēma mums ir par zooveikaliem. :)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Cet Sep 18, 2014 1:11 pm

spiets rakstīja: Bet strādāju tur kur daudzi met krustu atnākot pie manis, un cer, ka nekad man nebūs jāizmanto savas zināšanas dzīvē :D
Krematorijā vai morgā par pataloganatomu?
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Cet Sep 18, 2014 3:42 pm

hehe, tik radošs gan neesmu laikam. :)
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Sv Sep 28, 2014 12:13 pm

Vakardien biju aizbraucis aplūkot intereses pēc divus Rīgas zoo veikalus.

Zooluks Dzirciema ielā, kā arī DEPO Pļavnieku pie Lubānas ielas (šis ir mans favorīts no DEPO veikaliem ar plašāku augu klāstu).

Cik no DEPO pārdevējas noskaidroju, tad apmēram 2 nedēļu laikā plānojas jauna augu un zivtiņu piegāde, kas par augiem būs man vēl nevarēja pateikt.

Aizbraucis biju arī uz Zooluks Dzirciema ielā, uz to, kas atrodas pagrabā. Cik aplūkoju apkārt, tad no pēdējās piegādes zivtiņas ir palikušas akvārijos daudz mazāk, laikam šeit daudzi brauc iepirkt tās. Uz vietas tur bija aizvietojoša pārdevēja, jo tā, kuru parasti biju redzējis, ir saslimusi ar tagad apkārt klejojošo vīrusu. Godīgi sakot, šī pārdevēja neko īsti man nevarēja pastāstīt par savu sortimentu, jo kā "aizvietotāja" neko nezināja. Nez, kā viņa varētu pārdot kaut ko kādam. Pati viņa nāca no blakus esošā Zooluks veikala, kas ir uz tās pašas Dzirciema ielas, bet tur, kur ir RIMI iepirkšanās centrs.
Pirmais foto ir no DEPO augu akvārija (maza daļa), bet otrais foto ir no pagraba Zooluks veikalā, kur atrodas dzīvās zivtiņas un augi.

Skatījos sev interesējošos ķiršu barbusus Puntius titteya, tie pēc cenas bija par 0.30 centiem lētāki DEPO nekā Zooluks veikalā, citu zivju cenas nepiefiksēju, līdz ar to nevarēšu komentēt.
Pievienotie faili
WP_20140926_11_51_20_Pro.jpg
WP_20140926_12_48_24_Pro.jpg
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Sv Okt 12, 2014 9:28 pm

Piektdienas vakarā biju ziņkārības vadīts aizbraucis uz SIA AKVASERVISS veikalu, kas atradās Braslas ielā 29A. http://www.aquarium.lv/lv/par-akvaserviss

Sākotnēji bija grūti atrast to pareizo ieeju, bet atradās rezultātā.
Veikals tiek pamazām iekārots, apkārt skraidīja kādi 2-3 cilvēki, kas kaut ko stiprināja, stellēja trubas un merījumus veica. Ekspozīcijā bija izlikts viens jūras akvārijis, ap kādiem 350 litriem, kā arī bija akvārija tehnikas viena siena izveidota, un viens stends ar dažādiem augu mēslojumiem.

Uz vietas var kā jau ierasts pasūtīt zivtiņas un augus, kas nav uz vietas pieejami.  Apjautājos par Japonica garnelēm, kas viņiem bija uz vietas (vienas garneles cena bija 6 EUR!)
Šķita tā cena nu par lielu, bet kad redzēju to monstru izmērus pieņēmu, ka tā arī varētu būt, jo Zooluks Dzirciema ielā cena bija uz pusi mazāka, bet arī garneles bija krietni vairāk kā par pusi mazākas.
Veikalā nebija daudz ko redzēt, jo priekštelpa bija vēl tikai remonta stadijā.  Tiku arī iekšā aizkulisēs, kur varēju apskatīt, kāds tas cehs/noliktava izskatījās. Apkārt kūsāja riktīga darbība, tur līmēja kopā akvārijus un citas lietas. Es galvenokārt tiku pievests klāt pie garneļu akvārija, kas bija mana izmēra, bet ar 25 cm ūdens līmeni. Pa to iekšā skraidelēja apkārt dučiem garneļu.
Nofotografēt šajā reizē neko nesanāca, jo noliktavas telpās īsti nebija ļauts atrasties īsti, kā tikai īsu brīdi. Un priekštelpa tika remontēta.
Klātienē uz vietas var norēķināties ar skaidru naudu vai arī ar pārskaitījumu.
Man laikam trāpījās veikala vadītājs, grūti viņam bija latviski pastāstīt, ko veikalā es sev varu atrast, bet priekšstats man radās par šā veikala sortimentu.

Beigās pasūtīju sev vienu Siāmas aļģēdāju, par šā sanitāra lielisko darbu esmu jau pārliecinājies iepriekš. Tikai pēdējo reizi tas man bija izaudzis gigantisko izmēros, līdz ar to labāk vienu sev paņemtu. Nākamā piegāde plānojas šim veikalam pēc divām nedēļām ar jaunu zivju sortimentu un augiem.

Citos ZOO veikalos šo zivi nevaru atrast, varbūt kāds ir manījis, vai arī audzē tādu?
zeida
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 34
Pievienojies: Cet Feb 07, 2013 1:33 pm
Atrašanās vieta: Mārupe
Vecums: 41

Atbildēt zeida » Pirm Okt 13, 2014 8:57 am

Maarcis rakstīja: Beigās pasūtīju sev vienu Siāmas aļģēdāju, par šā sanitāra lielisko darbu esmu jau pārliecinājies iepriekš. Tikai pēdējo reizi tas man bija izaudzis gigantisko izmēros, līdz ar to labāk vienu sev paņemtu. Nākamā piegāde plānojas šim veikalam pēc divām nedēļām ar jaunu zivju sortimentu un augiem.

Citos ZOO veikalos šo zivi nevaru atrast, varbūt kāds ir manījis, vai arī audzē tādu?
Šito? http://www.liveaquaria.com/product/prod ... catid=1086
Pirms pāris gadiem Berģu Depo bija cik uziet. Tik viņi tās sauca par "lapsiņām".
bet vai tad viņu var vienu turēt? Ja pareizi atceros, tad vajadzēja bariņā.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Pirm Okt 13, 2014 9:30 am

Jā, šo pašu domāju, tikai tādas milzīgas acis foto tam ir, kas mazliet mulsina.
Savā iepriekšējā akvārijā turēju tādu vienu, kas izauga izmēram ap 10 cm, vai nedaudz vairāk.
Lietotāja avatars
Ušī
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 478
Pievienojies: Sv Jūl 13, 2014 7:34 pm
Atrašanās vieta: Ādaži
Vecums: 30

Atbildēt Ušī » Pirm Okt 13, 2014 9:58 am

Sestdien biju Depo uz Lubānas ielas, tur tā saucamās "lapsiņas" ir pārdošanā. Man pārdevēja īpaši viņas piedāvāja, kaut gan gribēju gliemezi. Takā rullē uz Depiņu!
Mūžu dzīvo, mūžu mācies...
zeida
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 34
Pievienojies: Cet Feb 07, 2013 1:33 pm
Atrašanās vieta: Mārupe
Vecums: 41

Atbildēt zeida » Pirm Okt 13, 2014 1:06 pm

Ušī rakstīja: Sestdien biju Depo uz Lubānas ielas, tur tā saucamās "lapsiņas" ir pārdošanā. Man pārdevēja īpaši viņas piedāvāja, kaut gan gribēju gliemezi. Takā rullē uz Depiņu!
Tikai iepriekš jāizglītojas lai var atšķirt lapsiņas no īstajiem SAE :-)  (uz pārdevējiem nevar paļauties)
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Maarcis » Pirm Okt 13, 2014 1:10 pm

Kāda ir galvenā atšķirība? Lai saprastu. Man toreiz trāpījās īstā zivs, kad pirku.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis