Skrējiens cauri Rīgas zooveikaliem

Par veikaliem, precēm, firmām
Guntina
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 59
Pievienojies: Cet Apr 21, 2016 11:07 pm
Atrašanās vieta: Babīte
Vecums: 38

Re: Skrējiens cauri Rīgas zooveikaliem

Atbildēt Guntina » Pirm Mai 16, 2016 7:30 pm

Bet kā Tu nesaproti - tā jau tieši arī laikam bija tā akcija :embarrass:
Nu ja,es tāda nesapraša,palaidu garām lielo iespēju pa lēto dabūt veselu spaini. :D . Visvairāk gan man nepatika,tas,ka to redzēja arī 4 gadīgais bērns,kuram nācās kautkā paskaidrot,kapēc tās zivtiņas ''atpūšas '' tajā spainī,jo pirmajā brīdī,kad viņš to ieraudzīja un jautāja,es apjuku un atbildēju,ka viņas atpūšās,un viņš lai pārliecinātos,pārjautāja pārdevējai, a šī atbild -nomira.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 814
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 53

Atbildēt Ined » Otr Mai 17, 2016 10:25 pm

Reti godīga pārdevēja :) Zoolukss?
Guntina
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 59
Pievienojies: Cet Apr 21, 2016 11:07 pm
Atrašanās vieta: Babīte
Vecums: 38

Atbildēt Guntina » Otr Mai 17, 2016 10:37 pm

Laikam,tas, kas uz Dzirciema ielas, numuru neatceros. Netālu no stomatoloģijas institūta. Tagad Mego veikala telpās.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Otr Mai 17, 2016 10:40 pm

Jā, tas ir Zoolux, bet tur pārsvarā pats saimnieks strādā. Ja esiet tajā veikalā, tad vislabāk un drošāk runāt ar Aleksandru. Viņš ir godīgs un nesmērēs to kas nav saderīgs. vajag tik runāt. Bet ja nerunājot prasīsiet konkrētu lietu, tad dabiski ka viņš to arī dos.
Reader
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 56
Pievienojies: Sv Sep 27, 2015 5:14 pm

Atbildēt Reader » Tr Jūl 06, 2016 11:08 pm

Gadījās beidzot iegriezties krasta Depo. Atšķirībā no dažām citām bodēm akvārijos valda sterīla tīrība. Nemiņas pat no sīkākās melnās pūkas saliņas uz stikla vai grunts. No eksotikas - ložņātājsami. (?) Laikam ārzemēs viņus sauc par catfish. Viens no viņiem nodemonstrēja ka var kādu brīdi ērti atpūsties arī stāvot uz astes ar ūsām uz augšu. :) Bija vel čūskzivis, neatceros kā viņas pareizi saucās.
Ūdens testi bija daudz un dažādi, izņemot to vienīgo, kas man bija vajadzīgs - fosfora daudzuma noteikšanai. :confused: Kur viņu vel varētu meklēt ?
No aksesuāriem bija plaša izvēle, iepirku arī vairāku veidu caurspīdīgos piesūcekņus, ceru ilgāk turēs par melnajiem.

Dinozoo Kurzemes prospektā (pie bijušās Radiotehnikas) vairāk nav akvāriju sienas ar zivtiņām. :surprise:
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 814
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 53

Atbildēt Ined » Cet Jūl 07, 2016 11:38 am

Reader rakstīja: Ūdens testi bija daudz un dažādi, izņemot to vienīgo, kas man bija vajadzīgs - fosfora daudzuma noteikšanai. :confused: Kur viņu vel varētu meklēt ?
No aksesuāriem bija plaša izvēle, iepirku arī vairāku veidu caurspīdīgos piesūcekņus, ceru ilgāk turēs par melnajiem.

:
Nez vai testus vajadzētu DEPO pirkt. Tur, ja pareizi atceros, ir tikai Serras un līdzīgi - pavisam lētā gala ražojumi. Nebūs diez ko precīzi. Serrai mērglāzītes 5 ml un 10 ml iedaļas nemaz neatbilst patiesībai. Labāk pirkt JBL testus, kur paraugus precīzi ar šprici nomēra un krāsu salīdzināšanas skala tiem arī ir daudzreiz labāka. Tie ir Zooluksos, ir arī interneta veikalos - kā vienmer.lv, relians.lv.
Vispār jau nu man DEPO prece lielu uzticību neizraisa. Tieši tos pašus "ķīniešus" tad jau pa taisno no turienes var vismaz uz pusi lētāk nopirkt, ar visu brīvo sūtīšanu, arī piesūcekņus. Bet vai vispār to vajag? Man dārgākie piesūcekņi no Eheim, JBL ražojumiem noturas daudz ilgāk, ir tomēr atšķirības materiālos, kaut tos visus ne jau nu Vācijā ražo. Gala rezultātā tad nemaz nesanāk daudz dārgāk, bet drošāk gan.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis