Čiekurkalna tirgus

Par veikaliem, precēm, firmām
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 735
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Re: Čiekurkalna tirgus

Atbildēt Maarcis » Otr Sep 09, 2014 5:45 pm

Man radās priekšstats, ka no šiem pārdevējiem visticamāk lielākā daļa no zivtiņu audzētājiem ņem tās zivtiņas. Dažas varbūt arī paši audzē.
Esošais klāsts, ko aprakstīju, patiesībā ir ar diezgan viegli audzējamām iesācēju zivīm. Daļa no augiem arī tādi īpaši prasīgi nemaz nav un aug griezdamies pie vāja apgaismojuma un bez papildus CO2 padeves.
Cenas dažām lietām ir diezgan simpātiskas un pieņemamas salīdzinot ar DEPO vai ko līdzīgu.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3062
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Tr Sep 10, 2014 11:02 am

Cenas varbūt jā, labas, bet piedāvājuma nekāda!!! Visi "krancīši" lielāko tiesu ir pārpirkti, pārējais tikai tas, kas pats nekontrolēti akvārijā savairojas. Dzīvās barības piedāvājums arī praktiski nekāds. Vēlos trubočņikus, bet kas tur ir braukuši, nekad nav atveduši... vienkārši nav. Gadus atpakaļ ar tiem problēmu nebija. Žēl ka tā. Kaut gan ja man vajadzētu ko realizēt vai pelnīt, es ar tur nesēdētu un netirgotos. Zaudēts laiks, materiāli, finanses un ieguvuma nekāda. Labas un dārgas lietas neviens nepirks, bet lēto krāmu un nezāļu tā pat ir pilns, kur tik paskaties...
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Reader
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 56
Pievienojies: Sv Sep 27, 2015 5:14 pm

Atbildēt Reader » Sest Aug 20, 2016 9:40 pm

Šodien tur redzēju tikai vienu tirgotāju kam bija augi. :( Es gan biju tur pēc 12 -iem.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis