Čiekurkalna tirgus

Par veikaliem, precēm, firmām
Lietotāja avatars
Dana
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 47
Pievienojies: Sest Jūn 25, 2011 5:05 pm
Atrašanās vieta: Rīga, Grīziņkalns

Re: Čiekurkalna tirgus

Atbildēt Dana » Cet Jan 05, 2012 9:30 pm

labākais laiks no 10-12
tur latviešu valodā runā tikai 1 cilvēks kas diezgan reti parādās
viss notiek 7dienās un 6dienās
Lietotāja avatars
Zirgonis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 72
Pievienojies: Tr Okt 12, 2011 4:35 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 32

Atbildēt Zirgonis » Sest Jan 07, 2012 11:15 am

security rakstīja: Kas tur bija tāds? Sen domåju tur aizbraukt, bet man galīgi neizdevīgi.

Btw no cikiem līdz cikiem tur labāk braukt? Jacsapratu tad tikai 6dienas tur viss notiek?
Būtu laba exotika :)
Slikta pieredze!  :mad:
:)
cabrio lāčuks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 47
Pievienojies: Pirm Aug 23, 2010 8:15 pm
Vecums: 29

Atbildēt cabrio lāčuks » Sv Jan 08, 2012 7:47 am

moš pamato ar ko nevis bārsties ar apvainojumiem? bet visā visumā tur čmošņiki vien uzturas! raglapi pa 1,5ls mazu pikuci tirgo! es gandrīz apsēdos! bet kad pajautaju vai negrib nopirkt no manis milzīgu kušķi uz pusi letāk tad pateica ka paldies nē :D zivis piemeram neoni ir dzirdēts ka lielākā daļa ir slimi un izmirst! man pašam nav nācies iegrābties ar zivīm... kaut esmu tur ircis tikai brabusus danio,sinadondru... bet mani vispār fascine tie cilveki kas sakrūvejuši cenas tām zivīm! savairojās akva-nu samaini pret kko , bet ne jau tirgot pa 50sant gabalā :D
atvainojos- sēžu visu nakti dežūra- aizgaja ciet :pila:
200l
100l vajag vēl!!
fellin
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 314
Pievienojies: Pirm Mar 22, 2010 9:09 am
Atrašanās vieta: Bauska

Atbildēt fellin » Sv Jan 08, 2012 3:18 pm

Biju tur vienīgo reizi divus gadus atpakaļ, janvāra aukstumā. Neko sliktu nevaru pateikt. Cenas uz zivtiņām bija stipri mazākas ne kā veikalos, bet lielākas par ss.lv. Ja salīdzina augus, tad tur varēja sapirkt daudz iesācējiem piemērotos augus daudz lētāk nekā Dinozoo, kur apgrauzti pusdzīvi augi maksāja 2.50 par jebkuru podiņu.
Lietotāja avatars
Zirgonis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Zirgonis » Sv Jan 08, 2012 4:27 pm

cabrio lāčuks rakstīja: moš pamato ar ko nevis bārsties ar apvainojumiem?
Es nebārstos ar apvainojumiem! Saku - slikta pieredze. Nu, ja tik dikti vajag sīkāku paskaidrojumu.. Prasīju pārdevējam ātri augošos augus. Vēl krieviski prasīju (pārdevējs teicās nesaprotam latviešu valodu). Teicu, ka man vajag ātri augošos, jo lēni augošie jau ir. Viņš - ņemiet šos, būs labi. Paņēmu. Nopirku arī vienu zivtiņu (kura, kā izrādījās, slima). Atbraucu mājās, paskatījos informāciju internetā, lai vispār saprastu, kas tie ir par augiem un, kā jāstāda. Izrādās - tie ir lēnaudzīgie! Bet es taču prasīju ātraudzīgos. Vēl uzsvēru, ka man nevajag lēni augošos augus!  :mad:
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 492
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 35

Atbildēt briedis » Sv Jan 08, 2012 6:06 pm

kādus augus tev piedāvāja?
shogun
LAK biedri
Atbildes: 387
Pievienojies: Sest Jan 02, 2010 5:18 pm
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava
Vecums: 52

Atbildēt shogun » Sv Jan 08, 2012 7:59 pm

Lielākā daļa tirgotāju paši iepērk zivis no manis vai man līdzīgajiem,bet man tas ir darbs un dzīves veids.Paši viņi arī grib kautko nopelnīt,tāpec arī cenas ir augstākas. Vēl ,Zirgoni, vai tu kaut reizi esi pamēģinājis izaudzēt kaut vai gupiju? Es nerunāju par tiem barības objektiem,ko piedāvā sevi par akvāristiem dēvējošie indivīdi,bet ar zivjaudzētavām konkurētspējīgu zivtiņu.Kad pamēgināsi,sapratīsi,kur rodas cena,un varēsim atgriezties piešīs diskusijas,ja Tu to vēlēsies. :mad:
Lietotāja avatars
Zirgonis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Zirgonis » Sv Jan 08, 2012 9:39 pm

Es nesaprotu, kāpēc Tu, shogun, man uzbrūc? Paskaidrosi? Man prasīja iemeslu par tirgu, es atbildēju!
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Sv Jan 08, 2012 10:57 pm

Čiekurkalna tirgū esmu iepircies daudz, jo akvārijs man ir sen .Neko sliktu nevaru teikt .Vai nevienam nav gadījies nopirkt slimu zivi veikalā ?Un ja atvestā zivs, it sevišķi viena , nomirst , tas vēl nenozīmē , ka viņa ir slima.Iemesli var būt dažādi .
Ir man bijis gadījums ,ka ielaižot  1 zivi man apmira puse no akvārija zivīm .Tāpēc vairs nekad nelaižu zivis kopējā akvārijā neizturot karantīnā .
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 48

Atbildēt Vikks » Pirm Jan 09, 2012 8:33 am

Atminos pirms Latvijas neatkarības uz tirgu braucu bez maz katru sestdienu vai  (un) svētdienu. tagad Čiekurkalna tirgū neesmu bijis jau gadus 6 - 7. A ko tur darīt? Viss tas pats, bet labākas kvalitātes un plašākā sortimentā ir iespējams iegādāties veikalos, pie tam jāatzīst, ka nereti pat lētākās naudiņās. Pie tam man ir bijis gods redzēt Putnu tirgu Maskavā un Sanktpēterburgā un pēc šo tirgu apmeklējuma uz Čierīti vairs negribās braukt.
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
shogun
LAK biedri
Atbildes: 387
Pievienojies: Sest Jan 02, 2010 5:18 pm
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava
Vecums: 52

Atbildēt shogun » Pirm Jan 09, 2012 10:52 pm

Nevar salīdzināt tādu Akvaristikas lielvalsti kā Krievija ar Čiekurkalna tirgu.Tur gandrīz katrā pilsētā ir daudz nopietnāka attieksme pret akvāristiku nekā mūsu Galvaspilsētā un Liepājā.Iesaku apmeklēt Ukrainas putnu tirgu Kijevā! Maskava nobālēs.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 48

Atbildēt Vikks » Otr Jan 10, 2012 11:01 am

Nu tāpēc jau arī Čieri nebraucu. Par Ukrainu ir doma, bet tad kad laiks būs vairāk.
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
ESENI
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 5
Pievienojies: Otr Jan 07, 2014 4:27 pm
Atrašanās vieta: Riga
Vecums: 31

Atbildēt ESENI » Otr Jan 07, 2014 4:31 pm

Kā izskatās čiekurkalna tirgus šogad? Ir kāds bijis??
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 08, 2014 11:16 am

Nav tur būts kādu gadu un pēc citu atsauksmēm vēl gadu nebraukšu. Nav tur nekā tāda, lai tas varētu ar ko pārsteigt vai arī kaut ko piedāvāt. Žēl ka tā. Palikušās tikai labas atmiņas...
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
ESENI
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 5
Pievienojies: Otr Jan 07, 2014 4:27 pm
Atrašanās vieta: Riga
Vecums: 31

Atbildēt ESENI » Tr Jan 08, 2014 3:59 pm

Kādas adreses tiem forumiem? Šis tāds diezgan neaktīvs izskatās :)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis