Tallinas zoobāze un veikali

Par veikaliem, precēm, firmām
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Tallinas zoobāze un veikali

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 21, 2009 2:52 pm

Bija man brauciens uz Tallinu un dabiski ka izskrēju arī zooveikalus un vienu no lielākajām bāzēm. Liels paldies Jelgavas Faunas šefam Jurijam Zotovam par iepazīstināšsanu, izvadāšanu par turienes populārākajām un labākajām vietām.
Tur akvāristikā pārsvarā ir populāri Juwel izstrādājumi, Fluvali un Sera. Neko neredzēju no vaļiem - Eheim, JBL. Tetras arī pamaz. Dennerles kā zināms nav, Sylvania izplatīta maz. Vispār tehnikas ziņā LV ir krietni pārāka.
Runājot par augiem un to kvalitāti – mums vēl augt, augt un augt. Izvēle ļoti plaša, ir daudz eksotikas kas brīvi pieejama veikalos piem. Aponogeton Madagaskariensis, ļoti plašā izvēlē visdažādākie Anubias, visi trīs Crinumi . Vienīgais cenas…  Teiksim mazs podiņš ar Crinum natans kur lapu garums ir apt. 16 cm. Maksāja man 13 Ls. Ar lapu garumu 45 cm Crinum aquatica  – 35 Ls. Aponogeton crispus 7 cm – 17 Ls, Aponogeton Boivinianus  7 cm – 15 Ls, Aponogeton madagascariensis 7 cm  – 15 ls. Micranthemum podiņš – 9 Ls, Glossostigma elatinoides podiņš – 5 ls. Hemiantus callitrichoides podiņš kurš  aizpildīts pa 1/3 – 7.5 ls.
Visvairāk izbrīnīja zivju sortiments. Jelgavas Faunā un Rīgas Zooluksā krietni lielāks un vairāk eksotikas. Tur nebija NEVIENA Corydoras! Kad pajautāju par iemesliem – viņi ir ļoti grūti turami, pēc vešanas atbirums parasti 80%!!! Pārējie kaut kā velkot dzīvības pie klientiem. Ļoti spēcīgs viņiem ir forums, akvāriju dizains un … iedomība.
Visvairāk mani pārsteidza terāriji, poludāriji. Tie ir vienkārši FANTASTISKI. Kaut ko tādu nebiju redzējis pat Vācijā. Visvisādi zirnekļi, vaboles, čūskas, vardes citi reptiļi. Veikalos noformējums tāds, ka mūsu ZOOdārzs atpaliek . Stendu izmēri ir graujoši -četros stāvos, par vismaz 15 traukiem vienā rindā.
Ļoti plaši pieejami visādi akvāriju iekšējie aizmugures 3D foni. Cenas sākot no 80 ls.līdz 400Ls.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1535
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Re: Tallinas zoobāze un veikali

Atbildēt nbinc » Tr Jan 21, 2009 3:03 pm

A kā tur ir lietas ar garnelēm un gliemžiem ?
Un arī varbūt kādu info kur atrodas tie 4-trstāvīgie veikali ? Kādu adresīti vai.... kaut kādi ieinteresēja Aponogeton madagascariensis...
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 21, 2009 3:12 pm

Garneles bija kādi 7 - 8 veidi, dažas tādas galīgi neredzētas - tumši ķiršu krāsā, ar ziliem punktiņiem un maltiem deguniem, ļoti gariem taustekļiem, LAT.nosaukumi nebija rakstīti tikai taivānas tirgus žargons. Saimnieks tās nepārdeva jo no katrām 50 gab izdzīvoja tikai kādas 5 un viņš tās mēģinās pavairot. Caur pazīšanos dabūju no viņa tikai dažas red cristal , tādas kādas man neizturēja no pēdejā veduma Maskavas robežas apstarošanas iekārtas.
Adreses es nezinu jo mani izvadāja, bet es to varu uzzināt.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 43

Atbildēt Dzintars Irbe » Tr Jan 21, 2009 4:14 pm

Caridina japonica arī bija????
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 21, 2009 4:46 pm

Nē, tās nebija.
Lietotāja avatars
erika_belo
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 438
Pievienojies: Piekt Feb 01, 2008 8:07 am
Atrašanās vieta: Rīga, Jāņupe (Olaines pag.)
Vecums: 32

Atbildēt erika_belo » Tr Jan 21, 2009 5:54 pm

Vai kādas bildes arī būs apskatāmas? Vispār, ļoti interesanti - paldies par informāciju:)
200 L, 14 L
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 21, 2009 9:33 pm

Fočiks nebija līdzi. Šoreiz ne jau uz zoodārzu braucu  :), bet terārijus gan gribējās nofočēt  :yes:.
Lietotāja avatars
AigarS
LAK biedri
Atbildes: 680
Pievienojies: Pirm Jan 28, 2008 11:24 pm
Atrašanās vieta: Marupe
Vecums: 47

Atbildēt AigarS » Tr Jan 21, 2009 11:30 pm

Neatradu Tevis rakstītajā nevienu vārdu par jūrām :( Tās tur nemaz neredzēji?
Pasaulē atzītāko zīmolu [url=http://z-land.eu/lv/component/virtuemart/razotajs/eheim.html]EHEIM[/url], [url=http://z-land.eu/lv/component/virtuemart/razotajs/tropic-marin.html]Tropic Marin[/url], [url=http://z-land.eu/lv/component/virtuemart/razotajs/tunze.html]Tunze[/url] u.c. prece Jūsu akvārijam un "4-kājaiņiem" tieši no ražotāja!
[url=http://www.z-land.eu]Z-Land SIA[/url]
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 22, 2009 3:05 pm

Kāda tur situācija ir ar jūrām un vēl šo to es ierakstīju kluba slēgtajā sadaļā  ;).

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis