zoocentrs.lv

Par veikaliem, precēm, firmām
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 814
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 53

zoocentrs.lv

Atbildēt Ined » Piekt Jan 20, 2017 1:07 pm

Sanāca padarīšana ar jauna akvārija pirkšanu, ievajadzējās dāvanai un kā nu tādos gadījumos atdosi vecu lietoto no mājām. Tā kā manos gados diez kas vairs nav pašai staipīt apkārt visādus stiklus no visādiem tāliem veikaliem, pasūtīju internetveikalā, lai ar kurjeru atved uz mājām. zoocentrs.lv tieši bija akcija ar bezmaksas piegādi tam, ko aptuveni vajadzēja.
Uzreiz mājās neizcēlu no kastes un kurjera klātbūtnē visas šuves nepārbaudīju. Stulbi darīts, protams, bet fakts. Kā jau pēc cūcības likuma, stūrītis laikam transportējot, bet bija uzsists, dibena malas vidū zem silikona arī mini plaisiņa. Ūdens iekšā neturējās, dibens ļoti smuki uzplaisāja tālāk un, bez divu jaunu stiklu pārlīmēšanas, akvārijs nu nekā nebija izmantojams. Ja nu tikai kāmītim. Bet krustbērns dzimšanas dienai bija palūdzis pašam savu akvāriju ar visām zivtiņām iekšā, solījumi jāpilda. Un te nu nāk tas patīkamais, ko pie mums nemaz tik bieži firmu pakalpojumos nesanāk izbaudīt. Pēc aizsūtītām fotogrāfijām ar defektiem, zoocentra darbinieki paši ar pārvadātāju visu nokārtoja, un bez jebkādas tielēšanās un visādu izdevību meklēšanas kā varētu vainot pašu pircēju, man atveda vietā normālu akvāriju un savāca bojāto. Neliekot man vest stiklus kaut kur - nezin kur uz visādām ekspertīzēm un līdzīgiem kaitinošiem apgrūtinājumiem, kas liktu nospļauties un nekad vairs tādu pārdevēju neizvēlēties. Tiešām ļoti patīkams kontrasts servisā un attieksmē pret pircējiem ar dažu labu citu mūsu internetveikalu. Te var pirkt. Un tā nav apmaksāta reklāma. ;)
Dāvana, lai gan ar drusku nokavēšanos un nu jau ar sevišķi ātro palaišanu - faktiski pāris stundās saturu saliekot no citu akvāriju labumiem, tomēr nonāca līdz savam nepacietīgajam gaidītājam. Un visiem tika prieks
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 156
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 55

Re: zoocentrs.lv

Atbildēt Mittawa » Piekt Jan 20, 2017 3:04 pm

Malači! Morāle- neba visi internetveikali jūtas kā 'pasaules nabas'. Kontekstā ar šo varu paslavēt arī vienmer.lv (Raivo šeit, liekas, vairs netusē, tādēļ šoreiz manu komentu neizdzēsīs). Man kā jelgavniekam tas ir ideāls veikals. Un savulaik gadījās tā, ka pasūtīju spuldzi, kura mani sasniedza ieplīsusi. Pietika ar defekta fotogrāfiju; jaunu spuldzi pārdevējs man piegādāja privāti.
P.S. Es varbūt pat nebūtu rakstījis, tak Broša mani visu laiku biksta, lai tā korekti, как-бы невзначай, pasveicinot Haxiz-u no vīņas :canadian:
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Guntina
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 59
Pievienojies: Cet Apr 21, 2016 11:07 pm
Atrašanās vieta: Babīte
Vecums: 38

Re: zoocentrs.lv

Atbildēt Guntina » Piekt Jan 20, 2017 7:01 pm

Es arī pie zoocentrs.lv pirku savu akvāriju.Man arī gadījās, ka atveda saplēstu akvāriju,bet darbiniece mani uzreiz pabrīdināja,lai obligāti atveru kasti un pārbaudu kurjera klātbūtnē. Un labi,ka tā. Savādāk arī būtu paķērusi un aiz priekiem uzreiz nepārbaudītu. Bet neko,nekādu problēmu,pēc brīža uzreiz zvanīja no zoocentra, atvainojās un solīja cik ātri vien iespējams piegādāt citu,veselu.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis