Lapa 1 no 1

Dino Zoo Mīlgrāvī

Autors: Otr Mar 10, 2009 1:34 pm
Ieviņa
Kādu laiciņu (ap mēnesi) ir atvērts jauns Dino Zoo Mīlgrāvja ielā (tas ir pie tilta uz Vecmīlgrāvi, Carnikavu utt.). Nuu.. neko baigi iepriecinošu neteikšu - vienā dienā salēja ūdeni un nākamajā dienā jau čumēja ziveteles.. daudz un dažādas.. bet pēc nedēļas - punktiņslimība klāt vai visām zivetlēm.. Tagad neesmu tur bijusi nedēļas divas, bet pēdējoreiz situācija izskatījās dikti skumja :hurt:
Un dzirdēju vēl meiteņu sarunu, ka vēl zivis vedīšot..
Vienīgais smukai eksemplārs - saldūdens murēna - izskatījas tīi OK. Es gan no tās redzēju tikai galvu un mazu ķermeņa daļinu, jo šī smuki bija ieņēmusi dekoratīvo alu. Sēdēja viena pati un bolījās uz apkārtējiem. Cena bija kaut kur virs 40LVL.

Re: Dino Zoo Mīlgrāvī

Autors: Otr Mar 10, 2009 9:41 pm
Haxiz
Nu jā, klasisks Dino variants  :(. Es pat nezinu no kuras puses lai viņiem ķeras klāt. Pārāk liels "kantoris" (vārda tiešā nozīmē) lai pat PVD tam ķertos klāt. Tur viss ir nogludināts(pēc neofic. ziņām). Vienīgais visu laiku publiski visu šo nejēdzību atspoguļot visos mums pieejamos mēdijos -forumos, draugos u.c.

Re: Dino Zoo Mīlgrāvī

Autors: Tr Mar 11, 2009 7:56 am
Viktors
PVD un vēl jau var arī dzīvnieku aizsardzības biedrībā......... varbūt ir vēl kāda organizācija, kuri uzklausītu mūsu sūdzības.