Dino Zoo Mīlgrāvī

Par veikaliem, precēm, firmām
Ieviņa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 28
Pievienojies: Otr Feb 26, 2008 2:53 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 45

Dino Zoo Mīlgrāvī

Atbildēt Ieviņa » Otr Mar 10, 2009 1:34 pm

Kādu laiciņu (ap mēnesi) ir atvērts jauns Dino Zoo Mīlgrāvja ielā (tas ir pie tilta uz Vecmīlgrāvi, Carnikavu utt.). Nuu.. neko baigi iepriecinošu neteikšu - vienā dienā salēja ūdeni un nākamajā dienā jau čumēja ziveteles.. daudz un dažādas.. bet pēc nedēļas - punktiņslimība klāt vai visām zivetlēm.. Tagad neesmu tur bijusi nedēļas divas, bet pēdējoreiz situācija izskatījās dikti skumja :hurt:
Un dzirdēju vēl meiteņu sarunu, ka vēl zivis vedīšot..
Vienīgais smukai eksemplārs - saldūdens murēna - izskatījas tīi OK. Es gan no tās redzēju tikai galvu un mazu ķermeņa daļinu, jo šī smuki bija ieņēmusi dekoratīvo alu. Sēdēja viena pati un bolījās uz apkārtējiem. Cena bija kaut kur virs 40LVL.
Pēdējo reizi labojis 1 - Ieviņa, labots 0 reizi.
mācos no citu kļudām
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3175
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Dino Zoo Mīlgrāvī

Atbildēt Haxiz » Otr Mar 10, 2009 9:41 pm

Nu jā, klasisks Dino variants  :(. Es pat nezinu no kuras puses lai viņiem ķeras klāt. Pārāk liels "kantoris" (vārda tiešā nozīmē) lai pat PVD tam ķertos klāt. Tur viss ir nogludināts(pēc neofic. ziņām). Vienīgais visu laiku publiski visu šo nejēdzību atspoguļot visos mums pieejamos mēdijos -forumos, draugos u.c.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Viktors
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 9
Pievienojies: Sest Feb 28, 2009 12:03 pm

Re: Dino Zoo Mīlgrāvī

Atbildēt Viktors » Tr Mar 11, 2009 7:56 am

PVD un vēl jau var arī dzīvnieku aizsardzības biedrībā......... varbūt ir vēl kāda organizācija, kuri uzklausītu mūsu sūdzības.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron