Jaunais Dinozoo krasta ielā

Par veikaliem, precēm, firmām
Reader
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 71
Pievienojies: Sv Sep 27, 2015 5:14 pm

Jaunais Dinozoo krasta ielā

Atbildēt Reader » Piekt Mai 05, 2017 3:33 pm

Biju iegājis apskatīties brīvdienās. Centrā liels jūras akvārijs kolonnas veidā.
Akvāriju nodaļu gan biju cerējis lielāku. No pirmā acu skatiena sapratu, ka gribu zvaigžņotos samiņus Corydoras melanistius savā akvārijā, bet viņi tur maksā 7,99 EUR :surprise: laikam skaitās vel retums akvārijos. Tur bija copella-s un lineatus-i no retāk redžētām zivtiņām, vel dažu veidu koridorīši ar biežāk redzētu veidu tetrām, garneles.
Nepatīk tikai, ka visi nosaukumi ir tikai ļoti sīkā drukā un latīņu variantā. Pluss - akvārijos nav melnās bārdas. Citādi reizēm sanāk, ka gribētos nopirkt kādu interesantu zivtiņu, bet redzot melnās pūkas akvārijā negribas riskēt ievazāt viņas.
Plauktā liels daudzums samuraju akmeņu un rozā kvarca, tikai varēja būt arī mazāki tie gabali priekš nelieliem akvārijiem.
Vai liekot tādu "bruģakmeni" :) akvārijā, nav kaut kas jāliek viņiem apakšā, sīki akmentiņi zem tāda svara ar laiku nevar izraisīt stikla plaisāšanu?
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3169
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Jaunais Dinozoo krasta ielā

Atbildēt Haxiz » Piekt Mai 05, 2017 9:03 pm

Jā, uz atklāšanu savestas arī retas zivis, bet tur būs kā vienmēr un visur tā tīkla veikalos - 100% ihtioftiriāze , oodinoze vai citas kaites. Melnā bārda tur nav tāpēc, ka pilnīgi jauni akvāriji, gruntis, tehnika. Pagaidi laiciņu ... >:D Un vēl kas - ar pašām zivīm bārdu neienesīsi, tikai ar ūdeni ja nepareizi laidīsi zivis savā akvārijā. Un arī tad, ja tai būs visi labvēlīgi apstākļi ;)
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Guntina
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 66
Pievienojies: Cet Apr 21, 2016 11:07 pm
Atrašanās vieta: Babīte
Vecums: 40

Re: Jaunais Dinozoo krasta ielā

Atbildēt Guntina » Tr Mai 17, 2017 10:50 pm

T/C Damme ari Dino Zoo jau kādu brīdi strādā un nesen parādījās zivtiņas jaunajos akvārijos. Šodien ātri noskrēju garām.Pagaidām jau izskatās smuki. Pat gailīšiem katram savs mazais akvārijiņš,nesēž glāzītēs.
ilgezeem
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 35
Pievienojies: Tr Feb 01, 2017 9:01 am

Re: Jaunais Dinozoo krasta ielā

Atbildēt ilgezeem » Cet Mai 18, 2017 9:53 pm

ar'i biju ieskrējis, cerēju uz garnelēm , bet nebija. izskatās, ka piedāvājums īpaši nav mainījies no iepriekšējās reizes, mazliet zivis citas, bet pārējais tas pats.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

cron