Bruņu samiņu specifika

SantaJa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Otr Sep 19, 2017 11:02 am
Atrašanās vieta: Liepāja

Bruņu samiņu specifika

Atbildēt SantaJa » Sv Jan 07, 2018 7:19 pm

Labvakar. Nu jau nedēļu manā 30 l akvārijā dzīvo divi mazi bruņu samiņi. Pirmo dienu šiverēja tā, ka prieks, otrajā jau sāka meklēt kur slēpties un kļuva pasīvi. Jau kuro dienu abprātāk guļ un slēpjas, nekā rušinās pa grunti.

Kāpēc tā?
Akvārijā ir 3 danio, 3 fantomtetras, 1 sumatras barbuss, 1 molinezija, 1 gupija, 1 ampulārija.

Vai šis skaits 30l akvārijam ir par lielu, un viņi jūtas "par ciešu"?
Vai gaišās grunts dēļ?
Varbūt divatā jūtas nedroši tomēr un vajadzētu bariņu lielāku, lai mazāks stress?
Varbūt vajag kārtīgākus slēpņus - augus un to siekstu? Man šķiet, mana "kaste" tam visam par mazu:/ esmu ierīkojusi divus gliemežvākus, kur viņiem slēpties, bet, cik novēroju, vienam no viņiem patīk uzturēties arī uz ūdens filtra pašā augšā.

Spuras it kā normālas, nav visu laiku izplestas, bet kad kustas, tad izskatās ok.

Akvārijā ir gaisa aerācija, Ūdens filtrs, ūdeni mainu reizi nedēļā ar sifonu 1/3. Ūdens maiņu vēl nav pieredzējuši, pagaidām, manā akvārijā. Ir arī pavairojies vienas šķirnes augs (neatceros nosaukumu, izskatās pēc zāles), plānoju iegādāties arī citus- lielākus un augstākus. Temp.-24-25°C.

Ēst ēd, bet pārējās zivis arī uzodusas tās tabletites, un.ja sami neapēd, tad tās arī loba.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis