Dažādas zivis

Indrinja
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Tr Nov 27, 2013 4:32 pm

Dažādas zivis

Atbildēt Indrinja » Cet Nov 28, 2013 12:48 pm

Labdien ! Mans mūža sapnis bij iegādātie akvariju,likās ka tas tik vienkarsi,ielaid zivtiņas un priecajies!Piepildijās mans sapnis,ar visam problēmam..Palīdziet man visu salikt tikt ar visu skaidriba...man ir 240 litru liels akvārijs,ar ieksejo filtru EHEIM.Makslīgie augi,akvarijs ir menesi,iekša dzīvo 4 zelta zivtiņas,4 tādas kā zelta zivtiņas,tikai raibas,2.dzetenas ar tumsiem raibumiņiem,ari līdzīgas zelta zivtiņam,tik īsakam astītēm,nezinu kā tas sauc,1 melnā teleskopene,1.tada pati melna tik mazakam acīm,1.balta vistiņa ar sarkanu cepurīti,bet viņa bij ļoti resna,jau nopirku tadu,un 5 diena nomira.Tad vēl 4 mazās tīrītaj zivtiņas kas pie stikla piesūcas,viena zivtiņa ka zutīts mazs,garš ar ūsiņām,arī nezinu ka viņu īsti sauc,tad vēl man tur iekša bija 2 mazas karpiņas un maza koija.Es apzinos ka sīm zivīm nau vieta pie parejam,No sakuma visas dzivoja draudzigi,katrai bij sava teritorija,tīriju akvariju reizi nedeļa nolaizot 1/4 daļu ūdens,mazgaju augus,filtra švammīti,pēc vienas tīrīsanas mana koija satrakojās un apeda vienu mazo tīrītaju,tad uzbruka mazajam zutītim,norija un izspļava to tris reizes,paspeju izglabt,pusdzīvu,ieliku stikla burkā,bet atdzīvojās!Ļoti pārdzīvoju! Otra diena nopirku vel vienu akvariju 80L.sagatavoju ka biju lasījusi foruma,un ielaidu tur karpiņas un koiju! kuru nepamaniju ka ir jau plaukstas lieluma izaugusi! dienu pec trača akvārija,zelta zivtiņai uzmetas baltas pumpiņas kā manna uz astes, spuram,nakoša diena vel vienai to pasu pamanīju,aizgāju uz veikalu,izstastot kā mācēju,jo dzīvoju anglijā,situaciju,man iedeva zales pret parazitiem un baltajiem punktiem,jautaju pēc AQARIUM MONSTER,nobrīnijas un teica ka pirmo reizi tadu dzird....iedeva BIOACTIVE TAPSAFE ūdens mīkstināšanai un NUTRAFIN WASTE CONTROL,arī ūdenim,tik nesapratu vai vīņi ir jalej kopa un vai vispār man vinus vajag! akvarijam izmantoju krana ūdeni.Tagat nezinu ko man iesākt ar to koiju un karpiņām,ka tuvojos akvarijam viņas skrien ka trakas,atsitās stiklā,akmentiņi pa gaisu iet!Liekas ka nositīsies!!! nezinu ko iesakt!!!un ta jau 3 dienas!ko viņām vel vajadzētu?kapēc viņa apēda manas tīrītajzivtiņas?ēst devu 2xdienā,granuliņas,visu noeda..varbūt udens tempertūra pa augstu,lielaja akvarija bij 17-18 gradi,mazaja tagad 19 grādi.. un kas ir par iemeslu ka zelta zivtiņa saslima? Lūdzu ja ir iespejams dodiet kadu padomu kā man vinas nomierinat! Skatījos elpošana ir normala...Liels paldies jau iepriekš par jeb kadu atbildi!

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis