negaidīts pieaugums Makropodiem

ZooZoo
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Sest Dec 17, 2011 7:44 pm

negaidīts pieaugums Makropodiem

Atbildēt ZooZoo » Otr Jūn 05, 2012 1:42 pm

Iegādājos makropodus gliemežu iznīdēšanai, a šie viens un divi ligzda gatava un šodien pamanīju tajā astes :) Gribas tās astes saglabāt un pārcelt atsevišķi. Vai viņus jau tagad var makšķerēt ārā, jebšu vēl atstāt kādu dienu ligzdā? Vai kādam ir rekomendācijas kā viņus vislabāk turēt? Kādā tilpumā, aprīkojumā, temperatūrā?  :confused: Un no kuras dienas viņi sāk gribēt ēst ? :) Grunti jau laikam labāk nelikt ?
shogun
LAK biedri
Atbildes: 387
Pievienojies: Sest Jan 02, 2010 5:18 pm
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava
Vecums: 53

Re: negaidīts pieaugums Makropodiem

Atbildēt shogun » Otr Jūn 05, 2012 10:31 pm

Makrapodēnus var pārcelt ar parastu glāzi un pārliet citā akvārijā,tikai tēvu gan neliec,jo pēc pārcelšanas citā kastē,viņš mazuļus noēdīs :shark:.Grunti nevajadzētu,T.24-28,ļoti viegla aerācija+barošana 3reizes dienā ar olu dzeltenumu vai Hikari first bates.Tikai jautājums,kur liksi izaugušos makrapodus?Aug viņi nevienmērīgi,starp līderiem ļoti izteikts kanibālisms.Audzētāji pirmos izvirzījušos mazuļus parasti nogalina,tad pārējie aug puslīdz normāli.Citādi izaug 5 gabali,kuri ir apēduši savus mazākos brāļus.Vispār makropods nav tā zivs,kuru vajadzētu pavairot,jo likt viņus pēc tam nav kur. :(
ZooZoo
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Sest Dec 17, 2011 7:44 pm

Re: negaidīts pieaugums Makropodiem

Atbildēt ZooZoo » Tr Jūn 06, 2012 6:17 pm

Žēl jau viņus bij atstāt pašlikvidācijai. Tā nu atdalīju visu baru. Cik izdzīvos, tik lai ir :) Man ļoti sen bij cihlīdu mazuļi, tur jau bij tas pats, ka auga nevienādi un ļoti lēni, laikam tāpēc, ka es viņus pārāk reti baroju  :kautris: Cik ātri vispār makropodi izaug līdz prom dodamam vecumam ?

Pagājusi nedēļa un ir atkal 2jaunas ligzdas (jo ir 2tēviņi)...., šitos sīkos es laikam vairs nevākšu. Ja viņi man reizi nedēļa būvēs ligzdu ko es ar viņiem iesākšu pēc tam. Nesaprotu kur tā mātīte ņem tik daudz ikru.
Pēdējo reizi labojis 1 - ZooZoo, labots 0 reizi.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis