Aquarium Nr3 60L

Lietotāju blogi.
Lietotāja avatars
2Aquarium
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 13
Pievienojies: Tr Mar 20, 2013 4:11 am
Atrašanās vieta: Londonā
Vecums: 33

Aquarium Nr3 60L

Atbildēt 2Aquarium » Tr Mai 07, 2014 3:59 pm

Sveiki!
Saņēmos parādīt manu ūdens pasauli!
1.
Akvārijs - Juwel 60L (2 mēn vecs)
Gaismas - 2xOSRAM L18W/77 FLUORA T8 (Ar Taimeri 10h)
Sildītājs - Interpet Deltatherm 100w (turu 25 grādi)
Filtrs - NANO - AC220-240V Aquarium Water Fall Pump Hang On Slim Filter (Nogriezu 1/3 no mačalkas un saliku bio akmeņus)(ebay)
Difūzers - Aquarium Co2 Diffuser Check Valve U Shape Glass Tube (ebay)
Stikla ūdens indikators - Aquarium Notes Glass Drop Checker For Co2 Monitor Tester(ebay)
2.
Grunts melna, nosaukumu neatceros (Natural Substrate) 2-4mm
Koks (3gab)
Viens akmens
Augi: Java moss, Pheonix moss, Eleocharis Acicularis, Hemianthus callitrichoides Cuba
Ūdeni mani vienu reizi nedēļā 25%

VIMI MICRO ar co2 padevi :)
3.
Red Cherry garneles (10lielās) un nu jau kaut kur ap 100 mazo  :laugh:

4.
Jawas sala stiepsies uz visiem 4treim objektiem jau uz pirmā objekta ir pieķērusies !

Un būs jāsāk griezt pirmo zāli! Bet roka nestiepjas  :D

Paldies visiem, par Jūsu informāciju(viedokļiem, bildēm, utt..) šajā forumā! Savādāk nekas nebūtu izaudzis!
Nākamais mērķis ir Jūras aqua!
Pievienotie faili
16.jpg
15.jpg
14.jpg
13.jpg
12.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Izskatīšu visus ieteikumus un padomus! Paldies Jums visiem!
Lietotāja avatars
2Aquarium
Reģistrētie lietotāji

Re: Aquarium Nr3 60L

Atbildēt 2Aquarium » Sest Mai 10, 2014 7:18 am

Man liekas, ka viss ir ideāli (bet tā nav),ja jau neviens naver neko iekomentēt! Sirdi grauž!
Es no visas sirds!

Ļaunuma teiciens: lai tak tavu akvāriju pārņem melnā bārda, ja nekomentē!
fellin
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 314
Pievienojies: Pirm Mar 22, 2010 9:09 am
Atrašanās vieta: Bauska

Atbildēt fellin » Sest Mai 10, 2014 8:34 am

Neņem ļaunā  ;)
Daži cilvēki tik iegriežas forumā, droši vien tāpēc arī nav komentāru.
Man, piemērā, nav ko daudz komentēt, jo ar dizainu nenodarbojos, var jau redzēt, ka augi ir labi iesakņojušies, drīz jau būs pa smuko.
Novēlu veiksmi (un melno bārdu pat pieminēt nedrīkst  :D )
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 493
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 37

Atbildēt briedis » Sest Mai 10, 2014 10:07 am

2Aquarium rakstīja: Man liekas, ka viss ir ideāli (bet tā nav),ja jau neviens naver neko iekomentēt! Sirdi grauž!
Es no visas sirds!

Ļaunuma teiciens: lai tak tavu akvāriju pārņem melnā bārda, ja nekomentē!
Tas gan tiesa, ka ar komentāriem un diskusijām šeit ļoti maz aizraujas. Es ar šeit jau sen vairs nelieku nekādas bildes ar jūru vai saldūdeni. :(
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3306
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 53

Atbildēt Haxiz » Sest Mai 10, 2014 11:22 am

Nu var jau salikt komentārus" ak cik skaisti" , " man patīk" , " es ar tādu gribētu" , " man tāds pats bija bērnībā" u.c.  līdzīgus. Un kas no tā mainās? Komentāri ir nepieciešami ja kaut kas redzami nav pareizi, ja uzdod konkrētus jautājumus. Bet ja viss izskatās normāli, nav redzamas totālas kļūdas, tad ar smaidiņu pievieniošānu krāt ziņojumu skaitu ar nav prāta darbs. Njā, man patīk! Iekārtots ir pareizi. Bet ja vēlies komentus, tad teikšu tā - es vairāk uzmanību pievēršu individuāli iekārtotiem akvārijiem. Takaši stils nu jau tik bieži tiek kopēts, atstrādāts, ka man personīgi jau sāk palikt vienaldzīgi, jo nav nekadas individualitates. Kad paņem kādu žurnālu rokās vai paskaties kādu nebūt konkursu, tad tikai un vienīgi ir Takaši kopējumi kas ieņem parasti pirmās vietas. Tas ir modes kliedziens, un ja kāds neseko tam līdzi, tad tas nav akvārists, vērtētājs vai neiederas žūrijā.
Nu tās ir manas domas, un nojaušu, zinu ka tās Tev nepatiks. Bet - ka jau minēju iepriekš, iekārtots labi, pareizi  :).
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
2Aquarium
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt 2Aquarium » Sest Mai 10, 2014 2:39 pm

:applause:
Paldies to arī es gribēju dzirdēt! Kauč kaut ko!
Haxiz man viss patīk, katrs burtiņš!

Taisīsim kaut ko jaunu un liksim iekšā!

Paldies vēl reiz!  :drinkers:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3306
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 53

Atbildēt Haxiz » Pirm Mai 12, 2014 11:10 am

Pag, pag, pag  :), ne jau uz reizi! Tās bija tikai manas individuālās domas un manas problēmas. Ka jau rakstīju viss ir ok, un nevajag jau uz reizi neko pārtaisīt  ;). Ja plāno vēl vienu akvu, tad labi. Redzi, dizains un biotops ir dažādas lietas. Personīgi man labāk patīk ekskursijās un ceļojumos pastaigāt pa cilvēku neskartām vietām, kalniem, ūdenskritumiem, fjordiem un maza interese ir par cilvēku būvētām lietām, arhitektūru, asfaltu un bruģi. Tāpēc es arī cenšos iekārtot (iespēju robežās) kaut ko dabiskāku, atbilstoši biotopam un " džuņgļaināku"  :). Vēl kas, man liekas, ka uzturēt minimālisma akvāriju ir grūtāk un piņkertons ir lielāks. Tam jāvelta vairāk uzmanības, jo katra mazākā aļģīte ir kā skabarga acīs, mazākā kļūda ir grūtāk un ilgāk novēršama.  Grūtāk panākt balansu. Kaut gan ja man būtu vairāk vietas un nadaudz citi apstākļi, tad vienu no 3-4 esošiem akvārijiem kaut ko līdzīgu taisītu. Tobiš dažādībai.
Turpini un  nepamet iesākto  :old:
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis