sTuZeNeGeR merkantīlo interešu skaistumlieta jeb dzīvība starpsienā

Lietotāju blogi.
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 122
Pievienojies: Pirm Nov 29, 2010 2:14 am
Atrašanās vieta: Pārdaugava
Vecums: 40

sTuZeNeGeR merkantīlo interešu skaistumlieta jeb dzīvība starpsienā

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:08 pm

Kopskats sienā no guļamistabas uz viesistabu un otrādi,pirmie augi un iemītnieks.
Pievienotie faili
4.jpg
3.jpg
2.JPG
1.JPG
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Re: sTuZeNeGeR merkantīlo interešu skaistumlieta jeb dzīvība starpsienā

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:14 pm

Skats no guļamistabas uz televizoru, mocekles skalārijas, kuras labeo apsita un stikla sams uz aizkaru fona.
Pievienotie faili
10.JPG
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:17 pm

Stikla sami, stikla asari,kokosā noslēpies bocija u.c.
Pievienotie faili
18.JPG
17.JPG
16.JPG
15.JPG
14.JPG
13.JPG
12.JPG
11.JPG
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:21 pm

Eloharis kokosā, bocija, ancistruss, otiņš,stikla asaris,stikla sami un garnelītes iepozē.
Pievienotie faili
38.JPG
37.JPG
36.JPG
35.JPG
34.JPG
33.JPG
22.JPG
21.JPG
20.JPG
19.JPG
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:24 pm

Visi mani sami tuvplānā (ai asaris nav sams  :box:).
Pievienotie faili
44.JPG
43.JPG
42.JPG
41.JPG
40.JPG
39.JPG
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Tr Feb 16, 2011 6:29 pm

Aptuveni tā, startēts jau sanāk ka ir, 3 mēneši, vēl pēc kādiem 3 mēnešiem varēs labāku rezultātu redzēt. Tomēr izraustot par daudz augu līdzsvaru nojaucu un iedzīvojos ziedošā ūdenī, bet nu kā bez tā :D CO2 noņēmu-akvārijs paliek nestabils ar to, izrāvu pusspaini sagitāriju un aļģes klāt, kādreiz nekad tā nebija.Fočēts ar parastu mazu ziepjutrauku, nekā cita nav, tāpēc bilžu mākslinieciskā vērtība varētu būt visai apšaubāma. Skalāriju žēl, viņas dikti labi te iederējā, labeo apsita, bet vairāk nevarēs ar - salaidu garnelītes, skalārijas viņas drīz vien uz zoba saliktu, jau stiklainie asari dzenā kaut arī lāba mutē iebāzt nevarētu.
Man mīt zivis sienā...
spiets
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 417
Pievienojies: Sv Okt 17, 2010 10:31 am
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 35

Atbildēt spiets » Tr Feb 16, 2011 8:22 pm

Tas akvārijs ir tieši tik plats cik siena, vai ari otrā pusē iznāk ārā? Cik tur sanāk litru?
Kāds CO2 bija? Balona vai brāgas?
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Tr Feb 16, 2011 8:35 pm

Un interesanti būtu redzēt, ka tiek nomaskēta tehniska puse - uz kā stāv un ka izvietota  aparatūra ?
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Cet Feb 17, 2011 5:37 pm

spiets rakstīja: Tas akvārijs ir tieši tik plats cik siena, vai ari otrā pusē iznāk ārā? Cik tur sanāk litru?
Kāds CO2 bija? Balona vai brāgas?
Jā, sienas platumā. otrā bildē no otrpuses. Sanāk 150 litri, bet ir doma kad līdzekļi atļaus pagāzt sienu vēl uz abām pusēm un dabūt pa visu sienu-30cm pa malām (būs ap 600  :shark:) cerams ka Ivars varēs tāda garuma bunduli (ar daudzām drošības ribām) uzlīmēt, siena nav nesošā, vienkārši koka brusām apsista ar reģipsi, tāpat ideja par akvāriju sienā ienāca prātā pēc remonta-kad jau viss nokrāsots bija dzīvoklī :D. CO2 brāga, bet līdzsvars nojuka līdz ar augu pusspaiņa izraušanu, tā augi iet pa gaisu no tā CO2, nebūtu pats savām acīm redzējis nebūtu ticējis   :educated: tikai sistēma paliek gaužām nestabila-nav gluži pirmais akvārijs un nekad agrākos laikos neatceros, ka  vienkārši augu kaudzes izravēšana izjauc līdzsvaru un varētu no tā dabūt zaļu ūdeni. Bet tomēr turpināšu eksperimentus ar CO2  :laugh: tikai pagaidīšu, lai nostablizējas vēlreiz un uzmanīgāk ravēšu augus.

Stāv uz koka brusām + reģipsis zem akvārija 2 sļānos, bet te jau svara nav tik daudz.Ā, uz hermētiķa iesēdināts, tagad tik ar āmuru ārā dabūt varēs,iesēdināts kārtīgi, peldējās uz hermētiķa :D Tehnisko pusi safočēsu dienās-nu tur daudz nekā nav, lampas, droseles, rozetes.
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Sv Feb 27, 2011 11:09 am

Vēl viens kopskats un jaunā CO2 iekārta (pagaidu risinājums šodien dabūju balonu :D)
Pievienotie faili
IMG_1835.JPG
IMG_1810.JPG
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3147
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Sv Feb 27, 2011 4:35 pm

Mani ļoti interesē un aizrauj co2 pagaidu risinājums. Kaut ko tādu vēl neesmu redzējis pat sapņos. Pie 50 atmosfērām ar plastilīnu pieliktas šļauciņas un regulēt gāzes plūsmu? Vai esi redzējis kā jāizskatās co2 padevei no balona? Pat ar pliku reduktoru nav iespējam kaut ko noregulēt vai iestatīt. Nepieciešams ir adatu vārsts, un pie tam ļoti kvalitatīvs, daudzapgriezienu!!
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Sv Feb 27, 2011 4:49 pm

To es visu zinu, dīvainā kārtā ar krānu stabili jau otro diennakti bulbulis sekundē iet (ziņkārības dzīts izdomāju saštellēt tāpat kamēr precīzo reduktoru nedabūšu). Neizskaidrojami, bet fakts :D Redukturs tas pats krāns jau ir, tikai gudrāks. Plastilīns tikai mazo noplūžu ierobežošanai, uz brāgas plastilīns darbojās kāpēc gan te ne :D, jo spiediens ir NEKĀDS (50 atmosfēras ir iekšā balonā ne jau ar nogrieztu krānu :D), arī vīnu taisot lieku plastilīnu un nekas tur  :rog: Spiediens ar nogrieztu krānu lielāks palikt nevar, tikai mazāks.
Man mīt zivis sienā...
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 492
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 36

Atbildēt briedis » Sv Feb 27, 2011 4:52 pm

Es nekad nedarbinātu balonu guļus. Gāze balonā ir šķidrā veidā un ja šķidra gāze reduktorā var aizsaldet visu sistēmu un visādas sliktas lietas var notikt.
Lietotāja avatars
stuzeneger
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt stuzeneger » Sv Feb 27, 2011 5:24 pm

Nav jau reduktora vēl :) Tikai krāns. Vispār šādus ugunsdzēšamo balonus pēc loģikas vajadzētu likt otrādi, ar krānu uz leju. Viņiem viscaur ieksā ir caurule un ja apgriež otrādi tad nāk ārā gāzveida gāze (jo lietojot gāzes daudzums samazinās), bet stāvoklī ar krānu uz augšu sašķidrinātā veidā, līdz ar to agresīvāka un aukstāka. Bet tas tā pārdomas :) Krānam ta poh, a redukturs labāk justos, it sevišķi ja liek kādus ne CO2 pribambasus, kam membrānas var aizsalt no škidra CO2.
Man mīt zivis sienā...
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3147
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Sv Feb 27, 2011 10:45 pm

stuzeneger rakstīja: Viņiem viscaur ieksā ir caurule un ja apgriež otrādi tad nāk ārā gāzveida gāze (jo lietojot gāzes daudzums samazinās), bet stāvoklī ar krānu uz augšu sašķidrinātā veidā, līdz ar to agresīvāka un aukstāka.
Nu Tu gan iebrauci auzās  :educated:. Trubu liek tajos balonos kur ārā jādabū ir šķidrunms nevis gāze!! Gāze sakrājas balona augšā un ugunsdzēšamajiem nav iekšā truba kas iet no krāna uz balona leju. Tas nav padomju laiku gāzētā ūdens balons ar kuru mājās taisīja "gazirovku" izmantojot mazos, melnos caurduramos lietuviešu baloniņus  ;).
Bet nu, man būtu žēl gan zivis akvārijā, gan bērnus, gan sievu un arī pašam sevi lai ko tādu stutētu augšā. Tu esi drošsirdis un inovators  :D
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 1 viesis