Laase 300L

Lietotāju blogi.
laase
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Pirm Feb 10, 2020 7:08 pm

Laase 300L

Atbildēt laase » Pirm Mai 11, 2020 4:13 pm

Dimensijas: 155x37x60 cm
Meistars: Haxiz
Atrašanās vieta: palodze. Pilnīgi nopietni. Vecais auqua 15 gadus saules apmirdzēts māca, ka baile no aļģes ir pārspīlētas. Ja tādas parādās, un viņas nenoēd mana neritinu kolonija, tad tās noēd mana "trauku švamme". Te vēl piestrādāsim pie palodzes nostiprināšanas, svara dēļ.
Filtrs: iekšējais Fluval U4
Sildītājs: nosaukumu neatceros, kasti jau izmetu- jo veikals neiedeva čeku kaut arī prasīju! (tikai pēc tam pamanīju, ka tas papīrītis nav čeks) :sleepy:
Aerators: aPUMP MAXI - "vienīgais pasaule bez skaņa gaisa kompresors". Bez skaņas viņš nu absolūti nav, bet samainīt nevaru tā paša neesošā čeka dēļ :whatever:
C02: sistēma nav. Bet katru dienu pieleju "šķidro aizstājēju''

Starts: 9.apr
augu substrāts; smalka grunts; vīnogas sakne; saistībā ar pandēmiju pa 60centi gabalā depītī ieķertie augi- pa vienam no katra veida, kas bija uz vietas. Starta baktērijas 3dienas, kā rakstīts uz iepakojuma sarkanai pudelei. Saistībā ar pandēmiju, testeri vēl kavējas starpvalstu pastos, es esmu nepacietīga uuun:

Populācija:
1. nedēļa:
+18 sarkanastes tetras (depo)
+5 danio GloFish (dino)
+4 hoplo sami (depo
+5 tetra gloFish (dino)
2. nedēļa:
+4 stikla sami (no vecā aqua)
+7 neoni (no vecā aqua)
+ 1 danio Glofish (no vecā aqua)
+1 tetra Glofish (no vecā aqua)
3.nedēļa:
+8 neoni (puškina iela- man liekas, tā ir puškina iela- netālu no Zin.akad.- veikals, zem izkārtnes "Franču griesti")
+4 stikliņi (puškina).. bet viņi redz izdomāja, nevis taisīt draudzīgu bariņu, bet vienu veco stikliņu izsūtīt trimdā zem filtra :ugly:
+3 ancistri (puškina)
+4 neritinas (puškina)
+4 ampulārijas (puškina), kas izmēros jau ir dubultojušās :scared: Man nekad gliemeži nav auguši tik ātri.
kaut kad pa starpu
- 1 danio (vecaus aqua)- tā arī nenofiksēju brīdi, kurā pazuda. bija 2x lielāka par dino māsām, un tās agresīvi bakstīja- bet pēc akvārija ūdens maiņais vairs nekur nebija atrodama. Esmu 99.9999% pāriecināta, ka podā noskalota netika, jo vienmēr pārbaudu izlejamos spaiņus, un koši dzeltenu zivi būtu grūti nepamanīt. :suspious:
-1 tetra (dino) - šis bija super maziņš. arī aizRIPoja pēc iknedēļas 20% ūdensmaiņas.

Bildē akvārijs ik pēc 2 ned.
Pievienotie faili
akva.jpg
akva.jpg (506.52 KiB) Apskatīts 287 reizes
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3306
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 53

Re: Laase 300L

Atbildēt Haxiz » Piekt Mai 15, 2020 5:03 pm

Var redzēt, ka sāk labi sazaļot, tik bildes nepareizā secībā sanāca :) . Skatīsimies pēc kāda laika kā viņš uz palodzes uzvedīsies. Sākums ļoti labs :yes: !
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis