ampulāriju uzvedība

Gliemeži, garneles, vēži u.c.
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm
Vecums: 36

Re: ampulāriju uzvedība

Atbildēt security » Otr Dec 27, 2011 5:10 pm

P.s. SQUAMA tās var brīvi dabūt un cena ari salda, kā jau visam cik zinu :)
Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 514
Pievienojies: Piekt Feb 08, 2008 8:55 am
Atrašanās vieta: Rīga, reizēm Saldus

Atbildēt zaraza » Tr Dec 28, 2011 2:36 pm

security rakstīja: Ok, paldies. Tagad esmu gudrāks. Bet tie baltie plankumi ko nozimē, izkārnījumi?
Izkārnījumi nez vai - drīzāk sakaltušas gļotas. Gliemežiem jau vislaik ir gļotu plēvīte virsū - ja tas kustonis ilgāk pasēž uz kādas siltas virsmas, tad tā sakalst un var atstāt kaut kādas pēdas. Ūdenī izšķīst.
Viss sākās ar gliemezi burkā...
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt security » Tr Dec 28, 2011 3:21 pm

zaraza rakstīja: Izkārnījumi nez vai - drīzāk sakaltušas gļotas. Gliemežiem jau vislaik ir gļotu plēvīte virsū - ja tas kustonis ilgāk pasēž uz kādas siltas virsmas, tad tā sakalst un var atstāt kaut kādas pēdas. Ūdenī izšķīst.
wot tie baltie pleķi uz sildītāja apvalka, tagad skatos arī uz koka gabaliem, reāli nepatīk tie, un kad kasīju tos nost tie ir reāli cieti, nez vai tā vienkārši tie pazudīs :| :mad:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3166
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Tr Dec 28, 2011 9:57 pm

Nerītīnu olas? Tās paliek vismaz 1 gadu baltas un tur nekas neizšķiļas... Vajag sāli ko daudzas zivis nepanes..
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 514
Pievienojies: Piekt Feb 08, 2008 8:55 am
Atrašanās vieta: Rīga, reizēm Saldus

Atbildēt zaraza » Cet Dec 29, 2011 12:58 pm

Ā, nu jā - mazi balti graudiņi ir neritīnu olas. Dēj bagātīgi, bet bezjēdzīgi - priekš izšķilšanās viņiem vajag ļoti sarežģītus apstākļus :( Šīs it kā dabā dzīvojot vietās, kur upe ietek jūrā un tad dabīgā vidē viņiem tur ūdens vislaik mainās - ta salds, ta sāļš. Izšķīlušos gliemezēnus no upes tūdaļ pat ieskalojot jūrā un tad viņi lēnām virzās atpakaļ uz saldūdens vietu. Atkārtot to pašu akvārijā.... nnnnu... samērā piņķerīgi, es teiktu :D
Viss sākās ar gliemezi burkā...
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt security » Cet Dec 29, 2011 1:50 pm

es teiktu ļoti piņķerīgi, vāks [img width=19 height=24]http://www.motopower.lv/files/images/sm ... _devil.gif[/img]
Lietotāja avatars
laasiite
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 17
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 4:59 pm
Atrašanās vieta: bauska
Vecums: 31

Atbildēt laasiite » Pirm Dec 30, 2013 1:09 pm

man ir 6 ampulārijas,bet viņas nevairojas.. :(  kādi apstākļi viņām vajadzīgi lai vairotos? man ir 100 L akvārijs ar dzīvajiem augiem..viņi nemaz nelien ārā virs ūdens līmeņa..
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 02, 2014 10:35 pm

Bet vai tiešām tās ir ampulārijas? Kur tās iegādājies? Vai nav apstarotas pirms pārdošanas? Tā pēdējā laikā darās  :educated:.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
fellin
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 314
Pievienojies: Pirm Mar 22, 2010 9:09 am
Atrašanās vieta: Bauska

Atbildēt fellin » Piekt Jan 03, 2014 6:28 pm

Manējas arī ilgi nevairojās, bet ap maiju kā sākuši trakot, ik pēc 10 - 15 dienam ligzda, ātri man tas apnika, kasiju nost, bet pēc laiciņa viss apstājies. Šobrīd atbrīvojos no visiem un vairs negribu  :D
Sagaidi pavasari, un tad iespējams dabūsi sīkos.
Lietotāja avatars
laasiite
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 17
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 4:59 pm
Atrašanās vieta: bauska
Vecums: 31

Atbildēt laasiite » Piekt Jan 03, 2014 9:39 pm

nopirku vasarā zoo viekalā...tos speciāli apstaro lai nevairojas?! :'(
kādā vecumā tie sāk vairoties,jo tad kad nopirku(pavasarī) viņi vēl nebija pieauguši..
Pievienotie faili
P1030938.JPG
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Sest Jan 04, 2014 9:48 pm

laasiite rakstīja: nopirku vasarā zoo viekalā...tos speciāli apstaro lai nevairojas?! :'(
Jā, speciāli. Un tādas jau nāk no āzijas un krievijas. Dažas retās krāsainās variācijas arī eiropā. Audzētājam ir izdevīgi lai no viņa pērk, nevis kāds cits pavairo un pēc tam izplata.
hemka21
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Pirm Feb 22, 2016 4:10 pm

Atbildēt hemka21 » Otr Feb 23, 2016 5:36 pm

sveiki man tada situacija saskaros pirmo reizi un neviens no maniem draugiem ar nezin kas pa lietu,tatad man ir akvarija 12 litru 2 ampularijas dzeltenas un vienai nokrita vacins nost ko parasti gliemezits taisija ciet,vairs neparvietojas pa akvariju ko tas varetu nozimet un kapec tas ta ir noticis.vai kads ir ar so saskaries.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Feb 24, 2016 12:10 am

Lūgums rakstīt ar latviešu burtiem.
http://akvaristuklubs.lv/forums/viewtopic.php?f=23&t=58 punkts "5"

Kas ir Pieslēdzies