JBL ProScan

nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1610
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

JBL ProScan

Atbildēt nbinc » Pirm Jan 26, 2015 12:11 pm

Šodien uzdūros uz interesantu JBL produktu - JBL ProScan.
Ar telefona palīdzību var uztaisīt ūdens testus - GH, KH, pH, No2, No3, Cl2 un izkaitļo CO2 daudzumu.

Tur ir tāda papīra strēmelīte - kuru iemērc testējamā ūdenī, vienu minūti patur un tad uzliek uz speciālas krāsu tabulas, nofočē ar telefonu un viņš izrēķina pēc tām krāsām tos testus.
Žēl tik ka nav jūras ūdenim tāds uztaisīts

Vairāk informācijas te:
https://www.jbl.de/en/aquatics-freshwat ... bl-proscan

Video ar testu veikšanu te:
http://youtu.be/A7sj7Oq8B2A

Tests (24 strēmelītes + krāsu tabula) maksā ap 19 EUR, pa 16 EUR var nopirkt tikai strēmelītes.
Aplikācija Apple un Android telefoniem ir par brīvu.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3250
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Re: JBL ProScan

Atbildēt Haxiz » Pirm Jan 26, 2015 12:25 pm

Jā, šito jaunumu man jau JBL atsūtīja pagājušo gadu kaut kad decembrī. Par cik es uz tādām lietām skatos skeptiski, nu kā var noteikt kaut cik precīzu krāsu, fočējot ar debīlo , tad salīdzināt, un piedevām krāsu strēmelītes.., tad uz reizi atmetu šim ar roku. Nepārliecina... , tā pat kā nepārliecina JBL jaunumi kas saistīti ar akvāriju dekorāciju. Kā, nopietna firma,var zem sava vārda izlaist plastmasas pandas,ūdenslīdējus, kaut kādus pussprāgušus kalmārus un slīkoņus. Ceru, ka tā komercializācija neaizies par tālu un firma saglabās labo reputāciju. Citādi līmenis paliks kā resun, aquael, sera un tetra. No testēšanas gan neatteikšos tam mobi testerim  >:D
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 50

Atbildēt Vikks » Pirm Jan 26, 2015 1:13 pm

Haxiz rakstīja: Kā, nopietna firma,var zem sava vārda izlaist plastmasas pandas,ūdenslīdējus, kaut kādus pussprāgušus kalmārus un slīkoņus.
A man uz dzimšanas dienu uzdāvināja kosmonautu, esmu ļoti apmierināts. Izskatās super. Paldies JBL un dāvinātajiem.... :embarrass:
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1610
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Atbildēt nbinc » Pirm Jan 26, 2015 1:17 pm

Nu par tiem silikona kalmāriem un pārējiem pričendaļiem man nav komentāru :)

Bet runājot par to ProScan tad kā datoriķis :) domāju ka krāsu strēmelītes varētu būt OK, jo tur taču tiek fotografēts uz tā krāsu parauga, respektīvi ja telefona kamera nav 5 gadu veca tad programmā, ar kuru veic testu, var nokalibrēt to attēlu pēc tām krāsu tabulām (cerams poligrāfiski tās korekti ir izdrukātas tipogrāfijā) un visam it kā jābūt OK.
Tur gan ražotājs norāda ka jāfotografē apmēram normālos apstākļos, nevis sēžot zem akvārija :)

Ja nu tiem parādīsies kas līdzīgs jūras akvārijam varētu paņemt un lietot.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3250
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Pirm Jan 26, 2015 1:32 pm

Sāksim jau ar to, ka pašas strēmeles krāsosies citās krāsās un toņos nekā vajadzētu  :). To pierādīja jau pirmās strēmeles EasY Test 6 in 1. Ka arī citu firmu ražotās strēmeles nekur neder. Ir jāzīlē, kas tā par krāsu vispār ir, un tad jāmēģina pie kaut kādas krāsu tabulas piesaistīt. Tur kur krāsai jābūt uz strēmeles teiksim gaiši zilai, tā ir brūngani zaļa. Un ko tad nomērīsim vai izskaitļosim???? man ar šīm strēmelēm ir pietiekoši liela pieredze gadu garumā, no pašiem pirmsākumiem līdz pat pēdējiem ražojumiem. Klientam es arī viņa paša klātbūtnē nodemonstrēju viņa paša pirkto strēmeļu krāsojumu un rezultātu pret parasto pēlināmo testu. Un ja arī var to strēmeles krāsu piemerot pie kaut kād parauga krasojuma vai tabulas, tad kļūda ir tik un tā 30-200% robežās. Debīlais var dabiski paskaitļot gaiši zilu no zila vai teiksim lillīga toņa, bet ko darīt ja tur būs manis pieminētais brūnais??  :)
Bet kā jau teicu, es braukšu testēt to lietu.
Vikks rakstīja: A man uz dzimšanas dienu uzdāvināja kosmonautu, esmu ļoti apmierināts. Izskatās super. Paldies JBL un dāvinātajiem.... :embarrass:
Žēl, ka mana dzimšanas diena ir tik tālu  :'(
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 802
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums
Vecums: 31

Atbildēt Maarcis » Otr Jan 27, 2015 9:47 am

Šis pakalpojums izklausās kā vēl viena iespēja kādu mazu nišu aizpildīt, lai varētu nopelnīt naudu no klientiem.
Vairāk jau kā biznesa ideja radusies kādam JBL, gan jau arī kāds varbūt izmanto.
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 57

Atbildēt Mittawa » Otr Jan 27, 2015 5:42 pm

Es laikam esmu pārāk vecmodīgs, taču arī mani tas, ko lasīju aprakstā/skatījos YouTub-ē, mani nepārliecināja. Par fotogrāfēšanu telefonā- krāsu spektrs būs atkarīgs no aparāta vecuma, kameras kvalitātes, no tā, kā foto brīdī gaisma kritīs uz strēmeles... Bez tam, ir vecum veca patiesība par to, ka tas, kas der visam, neder nekam. Man ir tā paša JBL testu komplekti tam, kas man nepieciešams, un, ja arī ne lētāk, tak naktīs guļu bez kreņķiem...
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis