Saslima zivis

Gattino8
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Cet Nov 24, 2016 5:10 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Saslima zivis

Atbildēt Gattino8 » Cet Nov 24, 2016 5:53 pm

Labdien! 20.11.16 saslima barbusi, bet tikai nezinu ar ko- stāvēja ar galvu uz leju(45°),trīceja viss ķermenis un spurās,spuras palika baltas,ļoti ātri elpoja it kā nav skābekļa,kad peldēja kustības bija raustītas, zivis rivējas gar grunti. Apetīte nedaudz izmainīta,ēd ka kuru dienu. 23.11.16 palika slikti labeo frenatusam,spuras gali palika balti,uz purna balts plankumiņš,elpo ātri,peld neaktīvi ar nedaudz nolaistu asti,uz acīm pleķītis(mazs),šajā paša diena slikti palika arī danio viņi palika mazs kustīgas,astes nolaistas. Nezinu ko darīt,ka ārstēt zivi,lūdzu palīdzību.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 900
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 55

Re: Saslima zivis

Atbildēt Ined » Cet Nov 24, 2016 8:27 pm

Ja akvārijs ir jauns un nesen kā palaists, tad ar lielu steigu vajag sākt ūdens maiņas. Katru dienu apmēram pa piektdaļai no tilpuma, tādas pašas temperatūras un vismaz pusdienu nostādinātu. Barot mazāk. Tik ilgi, kamēr zivis atkal paliek aktīvas un peld normāli. Pa starpām der palasīties par šīm zivīm vajadzīgajiem apstākļiem un barību, par akvāriju palaišanu, kopšanu.
Ja tas tā nav, tad vajag vairāk informācijas - kā un ar ko barotas, kādas ūdens maiņas bijušas, vai nesen laistas klāt jaunas zivis no veikala, vai kādas zāles-kondicionieri-aļģu vai gliemežu iznīdētāji iekšā lieti, kādi tur filtri, grunts, augi, tilpums, dekorācijas u.t.t. Arī bilde derētu. Citādāk sanāk tikai uz dullo minēt kas var nebūt kārtībā, jēga no tā ir ļoti maza.
Visi šie simptomi nenorāda kādu vienu konkrētu slimību, bet gan sliktu ūdens kvalitāti vai kaut kādu saindēšanos vai vispārēju sagurumu ļoti daudz un dažādu iespējamu iemeslu dēļ. Kad zivis pazaudējušas imunitāti, var uzmesties visādas infekcijas un parazīti.
Lietotāja avatars
vieglais
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Otr Jan 31, 2017 6:25 pm
Atrašanās vieta: Kolka
Vecums: 30

Re: Saslima zivis

Atbildēt vieglais » Otr Jan 31, 2017 6:29 pm

Pirmo reizi vispār redzu, ka zivis var saslimt! Noderīga informācija, paldies!
Spied te![/size]

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron