Apgrauztas spuras

peksis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Tr Aug 17, 2016 1:49 pm

Apgrauztas spuras

Atbildēt peksis » Tr Aug 17, 2016 2:47 pm

Sveiki! Pirms pusotra gada nopirku spurlapi,izauga liela, ļoti skaistām, garām spurām. Dzīvoja kopā ar 2 gurami (viena vēlāk nomira), 3 danio, 2 ancistrusiem. Maijā nopirku 6 barbes- 2 mutantus (1 gan nepārcieta pārvākšanos) un 4 ugunīgos. Pirms kāda mēneša ievēroju, ka spurlapei apgrauztas visas skaistās spuras un nav ar ko airēties lāgā. :( Tagad jau 3 dienu nabadze peld uz sāna, šad tad mēģina pagriezties, bet neizdodas. Ēst šo to paspēj noķert pa ūdens virsu. Nevaru saprast ko darīt- nosist roka neceļās, bet skatīties kā viņa tur mokās arī vairs nevaru. :no: Vai ir iespēja, ka spuras ataugs, ja viņu izolēšu un vai vaininiece varētu būt gurami? Viņa šad tad bakstīja spurlapi, bet nemanīju, ka kaut ko plucinātu, toties tagad redzu, ka riņķo visu laiku apkārt bezpalīdzīgajai un kaut ko knibina. Barbusi it kā nelien klāt.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3220
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Apgrauztas spuras

Atbildēt Haxiz » Tr Aug 17, 2016 11:40 pm

Gurami spuras skalārijai neaiztiks, bet barbes ir velnišķīgi nešpetnas un 99.99% tās ir pie vainas. Steigšus skalārija jāpārceļ uz atsevišķu karantīnas akvāriju. Ja apstākļi būs normāli un laicīgi sāksi ārstēt, tad spuras ataugs.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron