Lētas Reversās osmozes

Ja vēlies pirkt, pārdot, iemainīt, samainīt, uzdāvināt, vēlies lai tev uzdāvina...
Liellops
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 197
Pievienojies: Sv Okt 06, 2013 7:30 pm

Re: Lētas Reversās osmozes

Atbildēt Liellops » Otr Okt 20, 2015 1:17 pm

Depo pat līdz ķīnai nebrauc. iepērk tepat krievzemē. :D
pilni plaukti ar dažāda kalibra "geizer" filtriem.
ir arī komplekti ar ro.
info atradu te: http://geizer.eu/index.php/prestige-lv
un ~cenas te: http://shop.geizer.eu/lv/katalogs/majai ... rsa-osmoze

kā Jums izskatās?

un atbilst arī parametram "Es izvēlētos to, kas būtu ātrāk pieejams" ;)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3147
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Otr Okt 20, 2015 2:53 pm

Es citu makos nelienu, bet ja vari pārmaksāt aptuveni 2,5x, tad pērc nost. Tikai esi uzmanīgs, viņiem ir ļoti švaki štuceri (plastmasa). Ja dzīvo privātmājā, tad ok, pagrabā vari likt, bet ja dzīvoklis...., vairāki akvāristi ir papludinājuši dzīvokļus, un cik zinu no paziņām neviens tos vairs neizmanto. Par to naudu pasūta vai nu Dennerli, vai arī kādu amerikāni ar rezerves kārtridžiem. Tiem plastikātiu korpusi un savienojumi ir uz goda!. Es neatrunāju, tikai brīdinu ;) . Un vēl kas, viņus neražo krievijā (viņi nāk no turienes) un nepērc modeli ar sūkni. Ja mājās nevari nodrošināt vismaz 2,5-3 atm., tad labāk močīt caur hidroforu..
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 849
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Atbildēt Ined » Otr Okt 20, 2015 6:34 pm

Man darbojas tieši šis modelis:

http://www.amazon.co.uk/REVERSE-OSMOSIS ... B0052EDH68

Pirku tāpēc, ka bija ļoti lēts, dabūju caur e-bay ar sūtīšanu uz Latviju par brīvu no viena Portugāles kukaiņēdāju augu audzētāju saita (kurš ir beidzis savu eksistenci) par izpārdošanas akcijas cenu - 24 LVL. Tā kā var labi saprast, cik kurš pārdevējs ir uzcenojis un cik tā manta reāli izmaksā. Bet arī Amazonē tam cena ir labi ja puse no JBL cenas, bet iekšā membrānas tiem identiskas - Vontron 50, kuru var nomainīt arī pret 75. To pašu modeli, bet diezgan lēti kopā ar sūtīšanu uz Latviju redzēju arī interneta veikalā Lietuvā, neatceros vairs kurā, bet ss.lv arhīvā pie zivju piederumiem to noteikti var atrast. Tur ir arī rezerves daļas.
Ļoti labs filtrs izrādījās. Man darbojas jau piekto sezonu vispār bez nevienas kārtridžu maiņas. Ar ļoti dzelžainu un baisi cietu ūdeni no dziļurbuma cauri dolomītiem. TDS joprojām rāda kā vajag - pa nullēm. Bet nodarbojos ar skalošanu - ik pa 2-3 mēnešiem mērcēju sārmā un skābē gan pašu membrānu, gan mehāniskās tīrīšanas kārtridžu. Kad sāk tecēt drusku mazāk, tūlīt skaloju, citādāk membrāna jau sen būtu nosprāgusi. Ogli izmetu, nelietoju to vispār. Savienojumi ir no plastmasas, bet kvalitatīvas. Fiksējas stingri, viss atvienojas un pievienojas elementāri un ātri. Nekas nevietā nav garām tecējis. Var darbināt, pieskrūvējot ar pāreju pie krāna vai dušas šļūtenes, var arī speciālu patstāvīgu pieslēgumu tam izveidot. Kā patīk. Kamēr vien membrāna paliek slapja, kad filtru nedarbina, to var arī atskrūvēt no krāna nost un glabāt kur vien grib. Tvertnes komplektā nav, es pilinu vienkārši lielā spainī, kuru ielieku vannā. Pa naktīm, lai netraucē. Nedēļai vajadzīgie apmēram 100 l RO satek 2 - 3 naktīs. Tas atkarīgs no spiediena ūdensvadā un ūdens temperatūras.
Liellops
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 197
Pievienojies: Sv Okt 06, 2013 7:30 pm

Atbildēt Liellops » Otr Nov 24, 2015 8:54 pm

nopirku šitādu osmozi
http://www.aquintos-wasseraufbereitung. ... Osmose.pdf
izskatās riktīgs made in hvz kurā pagrabā, bet par cik plānots mest uz nakti vannā, tad drošībai un kvalitātei šoreiz otršķirīga nozīme.
~60eur ar piegādi līdz durvīm. šoreiz atbrauca 5 dienās.

nesaprotu, kā pareizi atvienot/pievienot tās mazās šļauciņas.
izņemam to zilo knibuci(sprostgredzenu)? un vienkārši velkam ārā šļauciņu ?
ja tas tiešām domāts kā sprostgredzens, tad es vēl mazāk ko saprotu, jo neiskatās, ka varētu pildīt tādu funkciju :D
bez tā gredzena šļaukas turās diezgan stipri, un ārā nenāk. negribas pirmajā vakarā salauzt :susel:

edit: kārtējo reizi pierādās, ka vajag tikai pajautāt/padomāt un atbilde pati atnāk. par cik knibucis ir tik neloģisks no man pierastā, tad atkodu, ka viņš darbojas pretēji- nevis lai šļaukas nenāk ārā, bet lai nevarētu iestumt iekšā!
karoč izvelkam gredzenu, iestumjam balto platmasiņu iekšā(pa to sprostgredzena tiesu) tas atbrīvo šļauku, un to var viegli izvilkt.
Pievienotie faili
20151124_204920_resized_1.jpg
20151124_204920_resized_1.jpg (318.39 KiB) Apskatīts 1501 reizes
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 849
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Atbildēt Ined » Otr Nov 24, 2015 10:19 pm

Šļauka jāstumj dziļi iekšā, līdz jūti, ka atduras. Bez tā gredzena šļauka brīvi pārvietojas gan uz priekšu, gan atpakaļ. Kad šļauka savā vietā, ieliec spraugā to gredzenu, paspied viņu uz leju, lai labi ieguļas gropē un tad tas visu nofiksēs. Vairs ārā šļauku izraut nevarēsi un ūdens arī nevarēs to izspiest ārā. Kad gribēsi izārdīt - atkal tas pats, tikai otrādā secībā. Izņem gredzenu, izvelc šļauku u.t.t.
Kad sāksi tecināt pirmo reizi un, ja ir ogles kārtridžs, nepieslēdz to uzreiz caur mebrānu, palaid vispirms oglei cauri ūdeni lai melnos putekļus aizskalo. Tikai tad savieno visu līdz galam. Un pirmo osmozes spaini lej ārā, jo tur vēl membrānas konservanti izskalosies.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis