JBL filtru iepriekšējās CP sērijas piedāvājums

Ja vēlies pirkt, pārdot, iemainīt, samainīt, uzdāvināt, vēlies lai tev uzdāvina...
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 56

Re: JBL filtru iepriekšējās CP sērijas piedāvājums

Atbildēt Mittawa » Pirm Aug 25, 2014 5:42 pm

Es arī vēlos pateikt Harijam novēlotu PALDIES par to, ka savulaik, kad braucu uz Rotiņu pirkt e900, viņš mani pierunāja uz CP500. Drusku dārgāk gan sanāca, bet tas bija to vērts. Jau vairāk par pusgadu filtrs man iet tiešām kā T-34, tikai pilnīgi klusējot. Pārdzīvojis vairākas kataklizmas- gan manus aplauzienus, gan negaidītus strāvas pārtraukumus mūsu prombūtnes laikā. Par beidzamo Harijs mani brīdināja, filtru izvēloties. Nezinu, kā būtu reaģējuši e- sērijas eksemplāri, bet manējais kā apstājās, tā pats arī startējās. Tiešām paldies, esmu tikai par vecajiem.
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3158
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Otr Aug 26, 2014 4:44 pm

Nav par ko  :embarrass:. Nepiedāvāšu citiem to, kas pašam netīk. Nevēlos lai pēc tam ar akmeņiem apmētā  :laugh:
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Jūn 08, 2015 3:09 pm

Tā, CP sērijas filtru vairs nav nekādu. Tēmu slēdzu. Ja kāds būs no lietotiem, tad rakstīšu sava sadaļā " lietota tehnika".
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Apr 07, 2016 10:13 pm

Atvēru veco tēmu :) . Ir atrasts viens iepriekšējās sērijas filtrs JBL e-700. Tos vairs neražo un arī nepiedāvā tirdzniecībā. Tas var interesēt lauku rajonu iedzīvotājus, vai arī tos, kam samērā bieži pārtrūkst elektrība. Pēc ilgāka laika vismaz 2-4 stundām, kad tā tiek atjaunota, filtrs palaižas stabili, atšķirībā no jaunākiem JBL e-701 kam ir samazināta patērējamā jauda un bieži vien tas nosprūst dēļ bakteriālā aplikuma. Paredzēts akvārijiem līdz 160 litru tilpumam, cena ap 70 eur. PM.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis