JBL filtru iepriekšējās CP sērijas piedāvājums

Ja vēlies pirkt, pārdot, iemainīt, samainīt, uzdāvināt, vēlies lai tev uzdāvina...
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3158
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

JBL filtru iepriekšējās CP sērijas piedāvājums

Atbildēt Haxiz » Otr Jan 26, 2010 11:35 am

Sveiki visapkārt!

Ja kādam ir interese iegādāties JBL iepriekšējās CP sērijas filtrus, tad tie tiek piedāvāti par "noliktavas tīrīšanas" cenām. To nav daudz -

Cristal Profi 120 –        13gb
Cristal Profi 250 –        15gb
Cristal Profi 500 –       22gb

Ja kādu interesē, tad par cenām un piegādes laiku jāvienojas privāti.
Pēdējo reizi labojis 1 - Haxiz, labots 0 reizi.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Re: JBL filtru iepriekšējās CP sērijas piedāvājums

Atbildēt Haxiz » Pirm Dec 20, 2010 1:41 pm

Tātad par "noliktavas tīrīšanas" cenām palikuši vairs ir:
Cristal Profi 120 –        6gb
Cristal Profi 250 –        0gb
Cristal Profi 500 –       20gb

Ja kādu vēl interesē, tad par cenām un piegādes laiku jāvienojas privāti.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
piepe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 275
Pievienojies: Piekt Feb 01, 2008 8:23 am
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

Atbildēt piepe » Tr Dec 22, 2010 10:43 am

Man personīgi vecā sērija patīk labāk par jauno, no savas puses varu ieteikt noteikti.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Dec 22, 2010 8:32 pm

Jā, viņai ir stabilāki fleitas cauruļvadi - cietāki. Arī savienojumi ir cietie nevis plastiskie. Bet jaunajiem atkal ir filtra palaišanas sūknītis, kas daudziem šķiet ļoti atvieglinošs, un iesūkšana ar muti vecajam neestētiska vai antisanitāra. Galvenais jau vispār ir drošība. Vismaz man... :)
piepe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 275
Pievienojies: Piekt Feb 01, 2008 8:23 am
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

Atbildēt piepe » Tr Dec 22, 2010 10:25 pm

Haxiz rakstīja: Jā, viņai ir stabilāki fleitas cauruļvadi - cietāki. Arī savienojumi ir cietie nevis plastiskie. Bet jaunajiem atkal ir filtra palaišanas sūknītis, kas daudziem šķiet ļoti atvieglinošs, un iesūkšana ar muti vecajam neestētiska vai antisanitāra. Galvenais jau vispār ir drošība. Vismaz man... :)
Drošība biji domājis, ka mazāks risks noplūdei? No korpusa?
Ar to sūknīti ir tā (mana pieredze), ka ne vienmēr palīdz, bet nu jā, tā ir fīča. Galvenais, ka var noņemt abus šlangus un vienlaicīgi noslēgt tos (krāni), tas ir forši. Man e900 nepatīk ar to, ja kaut kas dzīvs ietiek iekšā, tad arī atliecās tuvākajās švammēs. Esmu jau pāris sīkos garnelēnuz izķeksējis, viņiem izdevās izšmaukt cauri. Vecajā JBLā man koridoras sami maziņie pa dažam pat dzīvojās.
Cietās fleitas patīkamākas, tas fakts, savienojumi arī tādi zolīdāki, dizainiski "vieglāki".
Tomēr laikam jau izvēlētos veco variantu, ja ir izvēle. Varbūt pieradums pie pirmā - mīļāks :)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Dec 22, 2010 10:52 pm

piepe rakstīja: Drošība biji domājis, ka mazāks risks noplūdei? No korpusa?
Jā, tikai ne no paša korpusa bet no blīves starp galvu un korpusa un no galvas uz šlangām (kur tie rotējošie līkumi). Nu tas salīdzinājumam ar Tetras ārējo, kam tas ir raksturīgi (labi ka nav straujas noplūdes bet tikai sūce). Un vēl pie drošības es pieskaitu to, ka pie jebkuras filtra ieslēgšanas tas uz reizi palaižas un rotors sāk griezties. Tam nav "mirušo" punktu kā Aquaelim kur rotors iestrēgst. Ja cilvēks ir uzmanīgs, tad nekas traks nav, paskatās ja ir izplū'dē straume, tad ok, ja nav, tad štepselē dakšu tīklā tik ilgi, kamēs rotors atklemmē un sāk griezties. Paviršā gadījumā filtrs ir ieslēgts tīklā, bet nestrādā un visas baktērijas ir  :butt:.
P.S. pieradumam ir liels spēks, bet pienāk arī laiks kad gribas kaut ko jaunu/citu pamēģināt (tas vairāk uz mašīnām laikam attiecas) :)
dzap
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Cet Okt 21, 2010 11:30 am
Atrašanās vieta: Lielvārde
Vecums: 2014

Atbildēt dzap » Tr Dec 29, 2010 10:20 am

Haxiz rakstīja: Tātad par "noliktavas tīrīšanas" cenām palikuši vairs ir:
Cristal Profi 120 –        6gb
Cristal Profi 250 –        0gb
Cristal Profi 500 –       20gb
Gribēju pateikt paldies Harijam par filtru.Uzliku un palaidu bez problēmām, visas savienojuma vietas turas ļoti stingri, nekur nekas negrab un nevibrē (godīgi sakot baidījos no ārējā filtra, jo pati esmu tikai iesācēja un vīrs jau no paša sākuma teica ka nepalīdzēšot - bet nu tājau nemaz nav : nu jau palīdz un pārdzīvo līdzi). Bet pēc Harija ieteikumiem filtru tiešām palaidām ļoti veiksmīgi un esmu ļoti apmierināta, ja neredzētu ūdens plūsmu no izejošās trubiņas, tad tiešām gribas pavērt skapīša durvis un paklausīties, vai filtrs strādā. Tā ka ja kāds domā pirkt vai nē, tad es domāju, ka nonožēlosiet noteikti, tas ir tā vērts, un cena arī ļoti demokrātiska.
Pēdējo reizi labojis 1 - Haxiz, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Dec 30, 2010 12:16 pm

Es atvainojos, atļāvos =dzap= tekstā pārvietot "quote" zīmīti pareizajā vietā. Nu tā jau ar tiem vīriem ir un arī sievu hobijiem  :laugh:
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 36

Atbildēt magnola » Otr Jan 04, 2011 8:49 am

Es arī esu tikusi pie sava ārējā filtra pateicoties Haxiz  :applause:
Nu jau filtrs darbojas gandrīz mēnesi, esmu ļoti apmierunāta un tiešām kluss  :D
360l akvārijs
Lietotāja avatars
niigrais
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 40
Pievienojies: Tr Jan 05, 2011 9:30 am
Atrašanās vieta: RĪGA
Vecums: 47

Atbildēt niigrais » Otr Feb 15, 2011 10:34 am

Es ar nopirku Cristal Profi 120 un esmu ļoti apmierināts,pilnīgs klusums,nevar salīdzināt ar iekšējo kas bija iepriekš  :D
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Aug 17, 2011 12:50 pm

Tātad, ir atkal sadabūti un ievesti daži ipriekšējās paaudzes JBL filtru CP 120, 250 un 500 modeļi. Daudz nav, bet šis tas ir. Cenas tādas pat kā toreiz 2010g. akcijas laikā. Ja ir interese iepazīties tuvāk, tad tos var oficiāli apčamdīt veikalā Rotiņš.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Feb 01, 2012 6:19 pm

Tātad palikuši vairs 1 gab JBL CP 120, 2 gab. JBL CP250 un 2 gab. JBL CP 500.
Ja būs interese, tad meklēšu atkal kur ko varēs sadabūt. Sūtīt vai nu PZ vai arī rakstīt te.  :yaya:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Sv Apr 08, 2012 3:32 pm

Tā, nu filtru vairs nav. Ja kādam vēl interesēs, tad turpmāk tikai uz iepriekšēju pasūtīšanu.  :yaya:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Sest Jan 26, 2013 12:02 pm

Ir piedāvājumā viens JBL e-700 (līdz 150 litru akvārijam) filtrs par interesantām naudiņām, kuru var izmantot akvārijam sabiedriskās iestādēs, uzgaidāmās telpās, koridoros. Priekš guļamistabas drusku par skaļu. Var arī apklusināt, bet tad dārgāk  :). Jauns, pilna komplektācija.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Aug 25, 2014 11:26 am

Atjaunošu tēmu pirms slēgšanas  :) - Pavisam netīšām piedāvājumā ir 4 gabali nelietoti oriģinālā iepakojumā JBL CP 500 filtri. Cena kā tālajā 2010 gadā par akcijas cenu. Tiešām labs piedāvājums , bet īslaicīgs. Septembra beigās palikušie ceļos uz Igauniju.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis