Tetra Plant CO2 Optimat

Lietotāja avatars
Nemo
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 72
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 34

Tetra Plant CO2 Optimat

Atbildēt Nemo » Tr Apr 23, 2008 2:39 pm

Labdien,

Lūk ir produkta saite: http://www.tetra.de/tetra/go/4252B89EB2 ... &lang_id=2

Vai kāds ir šo mēģinājis, vai dzirdējis kādas atsauksmes par šī produkta efektivitāti ūdens bagātināšanā ar ogļskābo gāzi?
Vismaz sākotnējās izmaksas nav mērāmas simtos latu :)
liftoff
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1564
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Re: Tetra Plant CO2 Optimat

Atbildēt nbinc » Tr Apr 23, 2008 2:53 pm

Man šis bija pirms CO2 balonu nopirku. Darbojās it kā. Bet protams ar balonu ir efektīvāk. Ja ir vēlme varu pa piečuku atdot, izmantota apmēram uz 40%. Bet varbūt sākumam parastu bragu pamēģini.

Man jau tanī Optimat'ā nepatika tas lielais (nu nosacīti) bundulis. 45 litru akvārijā tas kā filtrs vietu aizņem.
Lietotāja avatars
Nemo
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Nemo » Cet Apr 24, 2008 11:23 am

man cenu tādu draudzīgu piedāvā, tāpēc vispār iedomājos par šādu iespējamību. kārtīgs co2 komplekts jau uz 100 lati velk, ko pašlaik negribās ziedot.

bet par lietu:
kā tas co2 - viņš tur automātiski tajā bundulī ieplūst, vai arī ir ar roku jāielaiž?
lieta tāda, ka sākoties vasarai un man pārvācoties uz lauku teritorijām ārpus Rīgas, katru dienu to co2 neviens negrozīs. un ja gaismas slēdzās automātiski, un zivis var baroties arī pus-diētas režīmā, tad augiem šādas co2 svārstības varētu nepatikt. būs relatīvi lielas ūdens parametru svārstības, kas, iespējams, var nodarīt vairāk ļauna nekā laba.
liftoff
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1564
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Atbildēt nbinc » Cet Apr 24, 2008 11:35 am

Tetra Plant CO2 Optimat'ā viss notiek ar roku palīdzību.
Katru dienu ir jāiepūš tanī zaļajā "glāzē" dienas porciju, kura tur ar laiku izšķīst. Viena balona pietiek kādiem mēnešiem 2-3 (nu vismaz man tā veikalā teica).

Tavā gadījumā šis te CO2 Optimat nederēs jo jābūt klāt akvārijam katru dienu. Automātiski tur nekas nenotiek.
Vispār ar to CO2 automātiskā režīmā tikai dārdie komplekti der, nu tie kas ir ar elektromagnētisko vārstu, kuru var pie gaismas ieslēgšanas atvērt un izslēdzoties gaismai izslēgt.

Bragas sistēmu arī vajag visu laiku novērot jo strādājot tai visu laiku (neslēdzot uz nakti nost) var pārdozēt CO2 un būs zivīm slikti. Likt virsū elektromagnētisko vārstu un sinhroni slēgt ar gaismu nav ieteicams jo atšķirībā no CO2 balona, braga visu laiku izdala CO2 un ja vārsts ir ciet tad spiediens pudelē visu laiku celsies un galu galā var sanākt BUM's un atbraucot mājās tīrīt istabas sienas un griestus no bragas paliekām.
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 36

Atbildēt magnola » Tr Feb 18, 2009 11:09 pm

es te pārs dienas atpakaļ iegādājos šādu uzparikti (līdzīgu jau te sākumā minētajai):
baloniņš ar CO2 gāzi - šlauka - glāzīte. Pielietošana vienkārša- glāzīti liek akvārijā, savieno ar balonu, un reizi dienā piepūš glāzi pilnu ar CO2.

Gribētos pajautāt, vai kādam ir pieredze ar ko tādu?
Jo cik saprotu, ka augiem būtu jāburbuļo, bet man viņi neburbuļo :(
Pavērošu kā būs ar to augšanu..... Apgaismojums man 0,5W uz litru, augus papildus mēsloju ar F1.

Vai apgaismojums būtu par mazu? Vai varbūt tas,ka akvārijs man tikai otro mēnesi un augiem vēl jāieaugas?
360l akvārijs
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Tr Feb 18, 2009 11:25 pm

Visdrīzākais ,ka problēma tāda pat kā man .Tika ieteikts ,ka gaismu vajagot vismaz 0.7 w ,mēslojums arī netiek uzsūkts !Es rīt pērku jaudīgaku spuldzi (kompakto ).
Lietotāja avatars
Nemo
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Nemo » Cet Feb 19, 2009 12:30 am

joprojām šo lietoju, un sūdzību nav. Protams, nav nekāds super-puper risinājums, taču savu darbu paveic - ir augi, kas aug konkrēti sliktāk, ja co2 nepadodu. un es pūšu divas reizes dienā - pirms un pēc darba. pēc darba gan sanāk neregulāri, jo ne vienmēr esmu mājā.
par to kāpēc augi nezaļo, lai runā gudrāki. :) manuprāt, pa divi mēneši jau tā kā vajadzēja visam iesakņoties.
un man nekad nav augi burbuļojuši no šīs co2 sistēmas.
liftoff
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Cet Feb 19, 2009 12:43 am

Par burbuļošanu diskutejām ar Haxi (tēma ir co2 šķidināšana ).Man ir tiko palaists co2 balons .Esmu redzējis ,kā Nbincam burbuļo tāpēc sāku tērzēt par šo problēmu .
Lietotāja avatars
asaris555
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 55
Pievienojies: Pirm Mai 25, 2009 9:52 pm
Atrašanās vieta: Tālu, tālu prom
Vecums: 22

Atbildēt asaris555 » Tr Jūn 03, 2009 2:58 pm

Man negribas vērt vaļā jaunu tēmu, tādēļ ierakstīšu te!
Ir kāds mēģinājis Sera CO2 Start Kit???
Tā ir tāda uzparikte, kur ieliek tableti, kura izdala Co2.
http://www.fishkeeping.co.uk/modules/ne ... 8&forum=15
Kāds ir mēģinājis?
Kādas atsauksmes?
Kā nekā budžeta risinājums (aiz brāgas) Co2
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2341
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga
Vecums: 51

Atbildēt Mongoose » Tr Jūn 03, 2009 7:20 pm

lietojis neēsmu , bet domāju ka ir pielietojama tikai akvārijiem ar mazu tilpumu, bet te ir atkal otra nelaime - mazs tilpums - tātad arī tie parametri būs nestabili, savukārt lielam akvārijam nekāds budžeta risinājums tas nesanāks. pie kam sistēma ir nekontrolējama.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3149
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Otr Jūn 09, 2009 10:36 pm

Pie Mongoose teiktā varu piebilst ka beigās iznāks ļoti dārgi un efekts nebūs nekāds.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
asaris555
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 55
Pievienojies: Pirm Mai 25, 2009 9:52 pm
Atrašanās vieta: Tālu, tālu prom
Vecums: 22

Atbildēt asaris555 » Tr Jūn 10, 2009 1:56 pm

Paldies jums. Tad jau labāk brāga (ja vispār izdomāšu par Co2). Lēti+ var regulēt (pa nakti izņemt). Biju uztasījis eksperimentu pagājušo trešdien. Šodien vairs neburuļo. Laikam jau ir  :poha: :drinkers:
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm

Atbildēt security » Tr Jan 11, 2012 10:22 pm

Pavisam nesen paņēmu šo uzparikti ar diviem baloniem,  izskatās ka briestu JBL'am tad šis drīzumā būs pieejams ;)
Ja kādam interesē p/m,
Garantēju labu ciparu un pastāstīšu kā ļoti labi un pa lēto var uzpildīt co2 difuzorā  :old:

[img width=200 height=200]http://zoozoo.lv/image/image/2984/big/t ... ptimat.jpg[/img]
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Atbildēt Dzintars Irbe » Tr Jan 11, 2012 10:28 pm

Offtopiks..
Tici man, beigās iegādāsies CO2 balona uzparikti ar pH kontrolieri un normālu difuzoru :)
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm

Atbildēt security » Tr Jan 11, 2012 10:37 pm

Dzintars Irbe rakstīja: Offtopiks..
Tici man, beigās iegādāsies CO2 balona uzparikti ar pH kontrolieri un normālu difuzoru :)
Bet ko tad es raxtu:? ;) nejau ko lidzïgu bet runåju par M602

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis