Reduktors, elektroventīlis, reaktors?

Guardangel
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 6
Pievienojies: Sv Feb 03, 2013 7:38 pm

Reduktors, elektroventīlis, reaktors?

Atbildēt Guardangel » Otr Okt 28, 2014 4:11 pm

Plānoju pirkt no ebay šādu http://www.ebay.co.uk/itm/281316635289?var=580355596131 Vai es neiegrābšos? :) Skatos uz šo 3kg balonu http://fnserviss.lv/product/oglskabas-g ... -3kg-34bc/ , vai man to FNservisā pielāgos manam ebay pribambasam? Varbūt kāds zin lētāku balona ieguves vietu vai pārdod savu? SS neko neatradu.

Un esmu apjukusi reaktoros, gribu stikla/keramikas, bet skaidrs, ka ar to ātri tērēšu balonu (it kā skatos uz vienu 5cm diametrā, bet laikam jāatmet tā doma?), akva 250L. Kas būtu nākamais kompaktais vai slēptais variants, kas būtu efektīvs? Varbūt kāds kko ebay ir labu atradis un pārbaudijis? Vēl tādu kko atradu http://www.ebay.co.uk/itm/ISTA-External ... 27e654fa1f
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1542
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Reduktors, elektroventīlis, reaktors?

Atbildēt nbinc » Tr Okt 29, 2014 10:31 am

Reduktoru no eBay var pirkt, īt īpaši ja pārdevējs nav no Ķīnas.
Es pāris reduktorus biju no DE pircis pa lēto (lietotus) tīri normāli bija. Tik jāskatās lai nepatrāpās tie firmas Dennerle/JBL kas ir domāti tikai viņu baloniem, tad būs jāmeklē pārejas lai sapas ar standarta AGA uzgriezni

Balonu es gan ieteiktu ņemt no Vācijas eBay, var atrast par ļoti pieņemamām cenām lietotu (meklē pēc co2 flasche 2kg), es sev rezervei biju tadu balonu par brīvu dabūjis no viena pārdevēja kurš reduktoru pārdeva :) vajadzēja tik 5-6 EUR papildus pasta izdevumus apmaksāt. Un jā, Vācijā praktiski visi sūta tikai pa Vāciju ,tāpēc labi noder LBSS pakallpojumi dabūs kāroto un lēto preci uz LV.

Reaktoru, kāds tev tur ir pēdējā linkā man ir, ja ir interese varu pārdot pa kādiem 10 EUR, tik jāpaskatās vai nēesmu to jau pārdevis....... biju licis sludinājumus uz CO2 reaktoriem un jau neatceros ko nopārdevu.
Guardangel
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Guardangel » Tr Okt 29, 2014 3:53 pm

Šodienu esmu veltījusi balona meklējumiem un aprēķiniem, tad nu manas pārdomas.... Cik saprotu LBSS piegādes maksa atkarīga no izmēra, bet kā es varu zināt kādā kastē pārdevējs preci ieliks? Ja ieliek 60x40x30kastē, tad piegāde uzreiz iznāk 15eur plus vēl pārdevēja piegādes cena pa Vāciju un beigās iznāk minimums 20eur piegāde? Parēķināju, ka ņemot FNservisā jaunu 3kg balonu + balona galvas maiņa, plus uzpilde sanāk šobrīd cena ap 53eur. T.i. tukšam balonam Vācijā vajadzētu būt ne dārgākam par 30eur (vai ir izredzes izsolēs tādu paņemt? ) lai sanāktu tur ņemt lētāk, pie tam tas būs 2kg balons, bet FN 3kg tik bez ručkas. Sliecos tomēr uz FN pusi un nopirkšu krāsu, lai nav sarkans :) Ā un vēl vai pērkot ir nozīme tam TŪV? (skatos, ka daži ir bez tās TŪV sertifikācijas).
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Tr Okt 29, 2014 3:59 pm

Sazinies ar Rotiņu. Par tiem 53 eur Tev sanāks ne tikai 3 bet 5 kg uzpildīts balons un vēl pāri paliks lai atpslacītu pirkumu  :laugh:.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 783
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Atbildēt Maarcis » Tr Okt 29, 2014 7:28 pm

nbinc rakstīja: Reduktoru no eBay var pirkt, īt īpaši ja pārdevējs nav no Ķīnas.
Es pāris reduktorus biju no DE pircis pa lēto (lietotus) tīri normāli bija. Tik jāskatās lai nepatrāpās tie firmas Dennerle/JBL kas ir domāti tikai viņu baloniem, tad būs jāmeklē pārejas lai sapas ar standarta AGA uzgriezni

Balonu es gan ieteiktu ņemt no Vācijas eBay, var atrast par ļoti pieņemamām cenām lietotu (meklē pēc co2 flasche 2kg), es sev rezervei biju tadu balonu par brīvu dabūjis no viena pārdevēja kurš reduktoru pārdeva :) vajadzēja tik 5-6 EUR papildus pasta izdevumus apmaksāt. Un jā, Vācijā praktiski visi sūta tikai pa Vāciju ,tāpēc labi noder LBSS pakallpojumi dabūs kāroto un lēto preci uz LV.

Reaktoru, kāds tev tur ir pēdējā linkā man ir, ja ir interese varu pārdot pa kādiem 10 EUR, tik jāpaskatās vai nēesmu to jau pārdevis....... biju licis sludinājumus uz CO2 reaktoriem un jau neatceros ko nopārdevu.
Kas ir domāts ar LBSS saīsinājumu?
Vai šis - http://www.minstere.de/index.php?cmd=1
Guardangel
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Guardangel » Cet Okt 30, 2014 8:04 am

Ar LBSS domāts paku piegādes serviss no UK, Vācijas u.c. internetveikaliem tsk ebay, kuri nepiedāvā piegādi uz LV jebšu piegāde ir dārga (www.lbss.lv)
Guardangel
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Guardangel » Cet Okt 30, 2014 8:08 am

Haxiz rakstīja: Sazinies ar Rotiņu. Par tiem 53 eur Tev sanāks ne tikai 3 bet 5 kg uzpildīts balons un vēl pāri paliks lai atpslacītu pirkumu  :laugh:.
Vai 5kg, pieskrūvējot pričendāļus, man ieies skapītī? (iekšējais augstums skapim 66cm), ja ir 2-3kg balons, tad labprāt piekāpšu uz Rotiņu. Baloni ir uz vietas vai jāsarunā iepriekš?
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 49

Atbildēt Vikks » Cet Okt 30, 2014 9:24 am

Uz vietas nav neviena balona, bet augstums 2 un 3,5 kg ir 55 cm. Ja interesē, tad padod ziņu un lūkošu sarūpēt. protams būtu vēlama arī ķīlas naudiņa, lai nesanāk dzirdēt šādus vārdus kā LAK šefam Haxiz:"Paldies, ka neaizmirsi, bet man mazliet pamainījās plāni".
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 783
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Atbildēt Maarcis » Cet Okt 30, 2014 9:41 am

Pats es dabūju arī 3kg balonu no Rotiņa, esmu apmierināts ar tā darbību, šķiet, ka nekur garām nelaiž CO2.
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1542
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm

Atbildēt nbinc » Cet Okt 30, 2014 10:58 am

Guardangel rakstīja: Šodienu esmu veltījusi balona meklējumiem un aprēķiniem, tad nu manas pārdomas.... Cik saprotu LBSS piegādes maksa atkarīga no izmēra, bet kā es varu zināt kādā kastē pārdevējs preci ieliks? Ja ieliek 60x40x30kastē, tad piegāde uzreiz iznāk 15eur plus vēl pārdevēja piegādes cena pa Vāciju un beigās iznāk minimums 20eur piegāde?
Nu to vācu eBay un LBSS es tik kā vienu no variantiem pied'vāju, protams ar to rBay ir kā ar bitēm :)
Parasti kad ko konkrētu vajag tad nekā prātīga uz sitienu nevar atrast, bet kad bradā un skaties tā pet, kas tur jauns parādās, tad vienmēr uzbrieni uz kādu interesantu piedāvājumu.

Protams ja te pat uz vietas viss ir pieejams tad loģiskāk būtu te arī pirkt, pie tam nav tās gaidīšanas kamēr atsūta un pētīšanas ko tad tev tur ielika kastē :)
valdis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 94
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 9:23 am
Atrašanās vieta: Iļģuciems
Vecums: 34

Atbildēt valdis » Cet Okt 30, 2014 12:49 pm

es tajā pašā vācu ebay pirms 2 gadiem nomakšķerēju 2kg balonu pat par 11 eur :) +ar abām piegādēm sanāca vēl gandrīz 20, kopā ~30.
Lietotāja avatars
lkz
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 267
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2013 9:49 pm
Atrašanās vieta: EU
Vecums: 34

Atbildēt lkz » Sest Nov 01, 2014 6:57 pm

Tas ir Co2 Art. Ņem droši. Neiegrābsies. Es no šiem visu laiku kaut ko iepērku.
Man it tieši šis modelis no viņiem, uz kuru Tu linku no ebaja iemeti.
Gadu strādā bez nevienas ķibeles.
man ir zivs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis