Solenoīds

Lietotāja avatars
Kitchy
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 2
Pievienojies: Otr Mai 21, 2013 11:47 am
Atrašanās vieta: Ārpus Latvijas
Vecums: 29

Solenoīds

Atbildēt Kitchy » Sest Jan 18, 2014 5:50 pm

Sveiki!
Mans pirmais posts forumā. ļoti daudz jau esmu uzzinājis, lasot šo forumu, taču šoreiz bez jautājuma neiztikt.
No e-bay pasūtīju reduktoru ar elektrisko vārstu:
http://www.ebay.com/itm/400544680231?ss ... 1423.l2649
Iegādājos arī 20 Oz, jeb 0.56 kg peintbola balonu, jo vietas pamaz un netā lasīju, ka ar to pietiekot.
Problēma ir tāda, ka tas balons ir tukšs aptuveni pēc nedēļas, ar nedaudz vairāk kā burbuli sekundē, 8 h diennaktī, kopā ar apgaismojumu. Vai tas ir dēļ mazā balona tilpuma, vai dēļ brāķa vārsta?
Visu šo laiku man ir sanācis uzturēt akvāriju diezgan primitīvi un bez problēmām, ja neskaita aļģes, bet tagad gribu tam visam pieiet nopietnāk.

Vēl viens jautājums pie reizes: vai Latvijā kaut kur var iegādāties apgaismojuma komplektus, kā piemēram, linkā zemāk
http://www.ebay.com/itm/200582355113?ss ... 1423.l2648
Varbūt, ka e-bayā sanāk lētāk?

Paldies jau iepriekš!
Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Tas, kurš apgalvo, ka zin visu- nezina neko.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: Solenoīds

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 22, 2014 11:34 am

Gāze beidzas tik ātri dēļ mazā balona. Parasti izmanto vai nu 2 kg vai arī 3-5 kg balonus. Tie kalpo no 8- 18 mēnešiem.
Par gaismām - es pats līdzīgus taisu, bet lētāk nebūs. Šis ir ķīnietis. Gatavi uz vietas tādi nebūs, ja neskaita dažus aquael mazjaudīgos brenda izstrādājumus kas nokalpo pus gadu!
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 492
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 36

Atbildēt briedis » Tr Jan 22, 2014 12:37 pm

Vajadzētu ilgāk pietikt arī mazajam balonam. Varbūt kaut kur ventils garām pūš vai balons nebija pilns?

Ja 2 - 3.5kg balons kalpo 8 - 18 mēneši, tad pat pie liela patēriņa 3.5kg 8 mēnešos sanāk ap 0.45kg mēnesī.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 22, 2014 4:49 pm

Par tiem peintbola baloniem es esmu lasījis ka pietiekot max. 1 mēnesim, parasti mazāk, jo tos maksimāli nepiepilda . Ja teiksim ugunsdzēšāmajiem aparātiem ir normatīvi, cik ir jāsver tukšām un cik pilnam, tad tiem bolu baloniem nav un pildītāji bieži vien pagrēko. Bet ir bijuši pat gadījumi, kad balonā iepilda 90 atm un vairāk ( tas ir pie 20 grādu T) un tas jau ir bīstami dzīvībai, it sevišķi vasarā, kad telpās T paceļas virs 30. Cik ir bijis iepildīts sākumā - dievs viņu zin, bet noplūdi jau pats elementāri var nočekot, pie tam tas ir obligāts pasākums kas aizņem 1 minūti, tādēļ to iespēju es izslēdzu  :).
Tikai kāds tam visam sakars ar SOLENOīDU - nesaprotu :ugly:
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Kitchy
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 2
Pievienojies: Otr Mai 21, 2013 11:47 am
Atrašanās vieta: Ārpus Latvijas
Vecums: 29

Atbildēt Kitchy » Sv Jan 26, 2014 12:01 pm

Balonu pilda atdzesētu un uz svariem. 0.56 vietā ielaida 0.59, tur viss, itkā kārtībā, pats pat pāris reizes klāt esmu stāvējis. Reduktoru pieskrūvēju kā nākas pie balona. Pašu pirmo reizi, kad palaidu visu to uzparikti, pēc pāris dienām sāka laist garām savienojumā, jo nebiju pietiekami stingri saskrūvējis. Tagad, itkā, visu daru pareizi, bet balons tukšs pēc nedēļas tā pat. Ir aizdomas par to, ka vārsts varētu būt brāķis un kaut kur "pa citurieni" laiž ārā. Iedomājos, ka kādam varētu būt pieredze ar šādu pašu ebay rīku, kurš saucas solenoid valve, tāpēc arī prasu par solenoīdu. :)
Katrā ziņā paldies par info, mēnesis nav nedēļa. Skatīšos dziļāk, kas par kaiti tur varētu būt.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Tas, kurš apgalvo, ka zin visu- nezina neko.
valdis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 94
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 9:23 am
Atrašanās vieta: Iļģuciems
Vecums: 34

Atbildēt valdis » Sv Jan 26, 2014 7:54 pm

tak uzsmērē ziepjūdeni uz potenciālajām nehermētiskajām vietām un paskaties, vai nelaiž k-kur garām.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis