CO2 balonā mainīgs spiediens (HELP)

Lietotāja avatars
Dainis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 39
Pievienojies: Sv Dec 02, 2012 11:58 pm

CO2 balonā mainīgs spiediens (HELP)

Atbildēt Dainis » Otr Jan 08, 2013 7:57 pm

Tehniski neko no šīm lietām daudz nesaprotu, tādēļ bilde + skaidrojums:

[img width=228 height=222]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... 1es6Hn20Wx[/img]

Labais aptuveni minūti iet no 1.5 uz 1.6 un tad nocel atpakaļ uz 1.5 - paskatījos kādas 5 minūtes; ne vairāk, ne mazāk, bet staigā. Neraustās, bet iet gludi.

Kreisais, kad no rīta aizvēru, bija ap 50, tagad pēc atvēršanas jau tikai kādi 10. Pagriezu vaļā vairāk un atkal aizvēru ciet, tagad ap 75.

Kas notiek?

:surprise:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: CO2 balonā mainīgs spiediens (HELP)

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 16, 2013 2:02 pm

Brāķis! Man pašam šitais no Jebaja nenogāja pat vienu dienu. Pēc pieslēgšanas un spiediena padeves uzreiz nostrādāja pārspiediena vārsts un viss aizgāja pa gaisu. Otrs, kas bija brālis šim, kuru es zinu arī nenogāja ilgi un bija visādas problēmas. Trešais klientam pats dzīvoja savu dzīvi, citreiz membrāna šancēja un spiedienu samazināja, citreiz pa nakti visu balonu salaida akvārijā....
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Dainis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 39
Pievienojies: Sv Dec 02, 2012 11:58 pm

Atbildēt Dainis » Tr Jan 16, 2013 2:37 pm

Haxiz rakstīja: Brāķis! Man pašam šitais no Jebaja nenogāja pat vienu dienu. Pēc pieslēgšanas un spiediena padeves uzreiz nostrādāja pārspiediena vārsts un viss aizgāja pa gaisu. Otrs, kas bija brālis šim, kuru es zinu arī nenogāja ilgi un bija visādas problēmas. Trešais klientam pats dzīvoja savu dzīvi, citreiz membrāna šancēja un spiedienu samazināja, citreiz pa nakti visu balonu salaida akvārijā....
Tagad, kad kādu laiciņu ir pastrādājis, vispār viņu vairs nesaprotu. Kā pie aizvērta balona reduktors var pūst ārā gāzi? Reāli, balonu varu griezt ciet vai vaļā, nekas nemainās - vienīgi adatvārsta regulātors dod kaut kādu redzamu efektu.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 17, 2013 9:04 pm

Spiediens otrajā pusē tiek rādīts  ;).
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis