Pirmās CO2 sistēmas iegāde

Lietotāja avatars
Dainis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 39
Pievienojies: Sv Dec 02, 2012 11:58 pm

Pirmās CO2 sistēmas iegāde

Atbildēt Dainis » Cet Jan 03, 2013 4:51 pm

Tā kā ne no pašām CO2 sistēmām, ne vācu valodas, neko nesaprotu, lūdzu padomu.

Varianti, kurus uzgāju:
Vai ar kādu no augstāk minētajiem man pietiks un kurš no tiem būtu visoptimālākais?
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: Pirmās CO2 sistēmas iegāde

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 03, 2013 9:20 pm

pirmais - kur Tu tos balonus uzpildīsi vai arī katreiz pirksi jaunus????

otrais - tas nav pilns komplekts

trešais -arī

ceturtais - drusku problemātiks un neprecīzs Druckminders

Ja rokas aug no pareizas vietas, tad es laikam ņemtu trešo variantu, bet garantijas nav nekādas jo tie ir lietoti...
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Dainis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 39
Pievienojies: Sv Dec 02, 2012 11:58 pm

Atbildēt Dainis » Cet Jan 03, 2013 9:50 pm

Paldies, Haxiz!

Tā izskatās, ka izmaksu ziņā visvieglāk būs iekļauties paša komplektētā sistēmā, tādēļ ..

Noskatīju divus reduktorus:
Var iztikt tikai ar pirmo vai tomēr ir nepieciešams kaut kas sarežģītāks (piem., otrais variants)?

Cik saprotu, papildus jāmeklē check valve un bubble counter. Jautājums tas pats - uz ko skatīties un kas noteiks to, vai konkrētā manta man der vai nē?

Papildus, skatos, ka ir cilvēki, kuri veiksmīgi to visu ir uzmontējuši uz peintbola CO2 bolona. Kāds ko tādu ir mēģinājis?
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 03, 2013 10:31 pm

Pirmais ir pašvaks, es neņemtu. Tomēr nepieciešami ir 2 pulksteņi - viens kas mēra balona spiedienu, otrs kas aiz reduktora - zemspiedienu. Solenoid magetic valve arī ir nepieciešams jo ar tā palīdzību uz nakti varēsi atslēgt gāzes padevi tādējādi lieki neindējot (dažos gadījumos) zivis, neslogojot mikrovidi un ietaupot pašu gāzi. Čekvalve man ir veikalā, burbuļkontrolis arī. Tie dārgi nemaksā.
Vislabāk visu ir montēt uz lielāka balona - vismaz 2-5 kg! Ar mazajiem nūkačakarēsies līdz nelabumam... Ļoti bieži jāuzpilda, jāmaina blīves, atslēdzas nelaikā u.t.t. 
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 492
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 36

Atbildēt briedis » Piekt Jan 04, 2013 12:50 am

Man jau vairākus gadus kalpo reduktors tieši tāds kā otrajā varianta. Nekādu problēmu.

Balona izmēru skaties atkarība no akvarija izmēra. Nav labi reizi divas nedēļas skrūvēt un mainīt balonus.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis