CO2 balonu uzpildes vietas.

Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 50

CO2 balonu uzpildes vietas.

Atbildēt normunds34 » Tr Apr 08, 2009 11:56 am

Nu veiksmīgi esmu uzpildījis balonu .Radās ideja, ka šeit varētu ievietot adreses ar uzpildes vietām .Ievietot atsauksmes par servisu .
http://www.fnserviss.lv/?wp=84-zin, ka co2 tiek lietots akvārijiem (paldies Haxim ).Man pat paņēma naudu, kā 0.5 kg (jo bija viņiem maza šaize :hurt: ).Parasti ņemot naudu , kā pa 2kg = pie 6 Ls.
Pārdošanā bija 2kg balons pa 25 Ls .Esmu pārdomās par iegādi, jo ventilis bija "ugunsdzēšamā", bet teica, ka varot atnākt ar savu -saskrūvēšot !
briedis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 492
Pievienojies: Cet Jan 15, 2009 12:18 pm
Atrašanās vieta: Riga, centrs
Vecums: 35

Re: CO2 balonu uzpildes vietas.

Atbildēt briedis » Tr Apr 08, 2009 2:08 pm

Esmu arī pildijis FN servisā, tāds termins kā "priekš akvārija" viņiem nav svešs. Par kvalitāti un servisu nekādu sūdzību.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3119
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Tr Apr 08, 2009 4:08 pm

Nujā, tagad vairs nav svešs, bet sākumā nācās nedaudz papūlētiers lai to visu nostādītu un uzticētos. Tā gāze ko viņi pilda ir no AGAs un skaitās tehniskā. Par cik viņiem nav garantijas ka uzpildīto gāzi neugunsdzēšamajos balonos ar nestandarta pribambasiem nelietos pārtikā ( kaut tai pašai alus tirdzniecībai), tad agrāk uzticējās man un ņēma tikai no manīm. Tad kad sāka nākt jau par daudz  :kautris:, tad braucu un runāju tālāk līdz sistēma aizgāja. Bet tas puisis ar ko es visu kārtoju tagad tur vairs nestrādā. Labi ka vīri meistari to turpina darīt un pieņēmējs/a to izmanto  :yaya:.
Viena  sūdzība tomēwr tur bija - Rincim balonu pārpildīja un puisis kopā ar savu iedzīvi dabūja nedaudz trūkties. Tas nozīmē - lūdzu sekojiet lai jūsu manometri reduktoriem rādītu pareizi un lai tie vispār būtu!!
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt normunds34 » Tr Apr 08, 2009 5:58 pm

Sanāca pārliecināties , ka pat vairāki cilvēki  firmā saprata, ka runa ir par akvārija balonu .Šķiet spiedienu rāda lielāku, ka saņemot .Tagad balona manometrs rāda 80 bar .Atceroties Rincha gadījumu pirmkart taustīju balona temperatūru.
Rincis
LAK biedri
Atbildes: 1003
Pievienojies: Piekt Jan 04, 2008 11:31 pm
Atrašanās vieta: Rīga, rajons starp Ziepniekkalnu un Valdlaučiem

Atbildēt Rincis » Tr Apr 08, 2009 6:17 pm

Principā tas balons vēljoprojām iet uz nebēdu un vēl nemaz netaisās beigties! Parasti jau būtu beidzies, it sevišķi, ja tas ir pieslēgts diviem akvārijiem un iet katram pa burbulim sekundē. Principā es nedomāju, ka mans manometrs bija kļūdījies. Nākamreiz, kad tagad iešu uz FN servisu, tad viņiem šo atgādināšu...
[color=green][size=100]Piedāvāju dažādus ūdens ūdens filtrus par labu cenu, sīkāk, [url=http://www.akvapro.lv]šeit[/url][/size][/color]
[color=green][size=100]Reversā osmoze, rezerves daļas, [url=http://www.akvaristuklubs.lv/forums/tirgus-placis/letas-reversas-osmozes/]šeit[/url][/size][/color]
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2326
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga

Atbildēt Mongoose » Tr Apr 08, 2009 11:11 pm

3kg balons - uzpildīts = balona svars +3KgCO2 - lai zinātu cik precīzi uzpildīts NOSVERAM to un viss.Katram balonam, ja tas nav kaut kāds kreisais tas ir rakstīts virsū , cik ir pašsvars un cik var pildīt gāzi.
Šāds balons man ar burbuļu skaitu 120/minūtē strādā mēnešus 4.
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt normunds34 » Cet Apr 16, 2009 11:18 pm

Te būs adresīte ar uzpildes vietu (kur arī pazīstot akvārija balonus)cilvēkiem, kas dzīvo citā Rīgas pusē -http://www.valkers.lv/
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Piekt Apr 17, 2009 11:36 pm

Kā viņiem ar cenām? Vai balonus pārbauda uz spiedienu?
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt normunds34 » Sest Apr 18, 2009 12:06 am

Haxiz rakstīja: Kā viņiem ar cenām? Vai balonus pārbauda uz spiedienu?
Šo adresi man iedeva  nbinc  .Tev jautāju tāpēc, ka negribēju uz pārdaugavu sperties .Cik sapratu, ka cenas līdzīgas,bet ceru, ka sīkāk pastāstīs nbinc, jo viņam jau ir pieredze .
piepe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 275
Pievienojies: Piekt Feb 01, 2008 8:23 am
Atrašanās vieta: Rīga, Iļģuciems

Atbildēt piepe » Cet Apr 23, 2009 4:08 pm

normunds34 rakstīja: Šķiet spiedienu rāda lielāku, ka saņemot .Tagad balona manometrs rāda 80 bar .Atceroties Rincha gadījumu pirmkart taustīju balona temperatūru.
Savu temperatūru nesataustīsi  :laugh: :laugh: :laugh:
:sharmanka:

Valkerā arī dabūju savu balonu, diezgan atsaucīgi bija, bet tur arī viss mainījies. I cenas, i iespējas :>
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm

Atbildēt security » Tr Mar 21, 2012 12:37 pm

Vakar savācu balonu no FN servisa, 2.50 ls 0.5kg balona uzpilde, domāju ka būs vairāk, viss čiki,attieksme pozitīva.

Vienīgi izbesījos ar to %^&%$%$ JBL atslēgu, kura izgatavota no kaut kāda alumīnija brr un liecas uz soļa
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Mar 21, 2012 3:53 pm

Tā ir tāda pati kā mēbeļu komplektos līdzi nākoša - vienreizējai lietošanai pie pirmās uzstādīšanas  :laugh:. Parasti jau visu savāc ar labiem štrumentiem. FNs ir savu uzdevumu augstumos.
Lietotāja avatars
Ģirts
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 188
Pievienojies: Cet Mar 20, 2008 5:39 pm
Atrašanās vieta: Salaspils

Atbildēt Ģirts » Tr Mar 21, 2012 4:26 pm

normunds34 rakstīja: Te būs adresīte ar uzpildes vietu (kur arī pazīstot akvārija balonus)cilvēkiem, kas dzīvo citā Rīgas pusē -http://www.valkers.lv/
Arī pildu Valkers un pretenziju nav. Ļoti operatīvi, jo kamēr veicu samaksu, balons ir jau uzpildīts.
FN serviss ar operatīvo uzpildi lepoties nevar it īpaši, ja redz, ka tas ir pārtaisītais balons akvārija vajadzībām. Liek braukt nākošā dienā vai arī par operatīvo uzpildi ņem dubulto samaksu.
300L 120x50x50 specpasūtijums, EHEIM 2076(ADA BIO RIO)+2217(Eheim SubstratPro), CO2- Dennerle Quantum + CO2 Atomizer, apgaismojums LED (Cree XPG2-R5 6500K 42gab.) , grunts Dennerle, Easy Life profito + Iron DIY, Macro DIY
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Mar 21, 2012 8:47 pm

Man valkers pildīja kādas 3 reizes, bet vienmēr likās ka nedapilda. Nu pārāk ātri beidzās balons  :whistle:, pie tam nevarēju sarunāt balonam hidraulisko pārbaudi  :no:( kādā no iepriekšējiem komentāriem jau laikam jautāju) . Tas gan bija pasen.. Iespējams ka šie ir labojušies, bet patreiz man vairs nav ko pildīt jo eksperimentējot laicīgi pārgāju uz šķidro.
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm

Atbildēt security » Piekt Mar 23, 2012 5:51 pm

super, balons gāja precīzi trīs dienas. Forša Vācu kvalitāte izrādas nedaudz savādāka, gluži kā RUS maššinas pirms lietošanas visas jāparskrūvē,bet ne par to.
Bij uatkal FN servisā un uzpildīja balonu 3 min. un gatavs, labi strāda ja trāpi tad kad meistars uz vietas. + pats peidāvāja lai ņem 2kg balonu + āreju un viss rulēēs ilgāk,man patika :)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis