Vai var likt Tetra EX 1200 Plus uz mazu akvāriju?

Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 56

Re: Vai var likt Tetra EX 1200 Plus uz mazu akvāriju?

Atbildēt Mittawa » Piekt Okt 14, 2016 9:24 pm

Būsim iecietīgi. Arī mans 'iemīļotais' DinoZoo grib ēst... Un, galu galā, ja savulaik Jelgavā nebūtu Jurija 'Faunas', kā arī šī foruma, es arī būtu iegrābies šā veikala piedāvātajā sortimentā. Vienmēr paliek cerība, ka vismaz kādam noveiksies. Ceru, ka pēc kāda laika tu, gatto, dalīsies pieredzē par Tetras filtra lietošanu. :yes:
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 853
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Atbildēt Ined » Sv Okt 16, 2016 7:38 pm

Haxiz rakstīja:Ai Ined, netērē savu dārgo laiku ar neticīgiem, stūrgalvīgiem Tomiem. Nu lai tač pārbauda uz savas ādas. Moš vienam no tūkstoša paveiksies :D .
Es arī kādreiz ar putām uz lūpām centos daudziem iestāstīt savu negatīvo pieredzi, kā no nepatikšanām tikt ārā, kā neuzkāpt uz sen zināmiem, nomestiem grābekļiem, bet tagad pastāstu vienu reizi, ja neuzklausa, tad arī vairs nepārliecinu. Lai tač ņemās . Ne jau man liela vajadzība pēc tā visa.
Es te vairāk gan pašu zivju dēļ pagaidām vēl cenšos. Nu nepatīk man tas līķiem kaisītais bizness. Nepatīk veikalu konsultantu meli un nekompetence. Nepatīk tie daudzie draņķi, kurus tirgo priekš akvārijiem. Labas lietas arī ir, tikai uz tā fona nav pamanāmas, vismaz iesācējiem. Domāju, ka vismaz vienai vietai skaidrā latviešu valodā būtu jābūt, kur tie, kam nav viss vienalga, kā jūtas viņu slapjie mājdzīvnieki, tomēr var atrast uzticamu informāciju un palīdzību. Ja cilvēks reizē ar akvāriju pērk filtru, (kaut arī s...u), tas tomēr manuprāt ir daudz cerīgāk, nekā tie daudzie šausmīgi svarīgie pirkumi ar pilīm, amforām, sarkanajiem akmeņiem, plastmasas augiem un startēšanas/atindēšanas/dzidrināšanas/stabilizēšanas/pretaļģu un visādu citu bezjēdzīgu un pat kaitīgu figņu pudeļu komplektiem par lielu naudu. Tad jau var arī kādu nieku no laika noziedot, varbūt vismaz kādam tas noder. Ja kāds netic, nu tā vairs nav mana problēma :)
gatto
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Tr Okt 05, 2016 6:19 pm

Atbildēt gatto » Tr Okt 26, 2016 5:06 pm

Par filtru - nu vismaz patreiz viss trādā normāli. Kā būs uz priekšdienām, tad redzēs.
Pirms dažām dienām runāju ar kādu pazuņu, kuram pēc viņa teiktā Tetras ārējais filtrs ir jau vairāk kā 5 gadus un strādājot bez problēmām.
Jebkurā gadījumā tā ir laimes spēle, kā būs tad redzēs... tāpat skatos, ka būs jāsāk pamazām domāt par vēl vienu filtru otram akvārijam, un attiecīgi arī skatīt ko citu un pie viena salīdzināt...

Attiecībā uz
Ined rakstīja: Ja cilvēks reizē ar akvāriju pērk filtru, (kaut arī s...u), tas tomēr manuprāt ir daudz cerīgāk, nekā tie daudzie šausmīgi svarīgie pirkumi ar pilīm, amforām, sarkanajiem akmeņiem, plastmasas augiem un startēšanas/atindēšanas/dzidrināšanas/stabilizēšanas/pretaļģu un visādu citu bezjēdzīgu un pat kaitīgu figņu pudeļu komplektiem par lielu naudu.

Lūk šajā tiešām varu piekrist... :applause: no pieredzes, kas vairāk kā pirms 10 gadiem izieta..., par visām pudeļu figņām jau no seniem laikiem pa lielam var teikt, ka ja grib labi samaitāt ūdeni, tad tik uz priekšu... Vienīgi ar tiem filtriem gan pamanīju, ka liela daļa akvāriju labākajā gadijumā nāk komplekā ar topašu Tetra vai Aquael, bet maksā gan neadekvāti un krietni lētāk sanāk topašu lasīt atsevišķi..
Par mākslīgajiem augiem, iesākumā nekādīgi nevārēju tikt galā ar melnaļģi, un visa problēma bija tikai mākslīgajos augos... toties tagad augi - vai nu dabīgie vai nekādi. T;apat ar visām dekorācijām ar necaurejošiem caurumiem, kur sasēžas barības atliekas un visi iespējamie mēsti un sāk pūt un maitāt ūdeni...
Un tā pieredze jau nav ka var izliet kanalizācijā un jaunu "no krāna palaidi" ūdeni i akvārijs pilns ... bet pārssimtlitri ūdens no akas ar spainīti uz (un tikpat no) otro stāvu pa stāvām kāpnēm :D piekam tas viss vēl jānostādina utc...

Uz ko skatos, bet tur tiešām bez nekādiem eksperimentiem, nāksies iegādāt labu sildītāju, savādāk ceturdaļtonnas zivju zupu gan nebūs nekāda iekārina strēbt..
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 56

Atbildēt Mittawa » Tr Okt 26, 2016 6:44 pm

Par sildītājiem varu komentēt iz paša pieredzes- manam ārējam filtram pielikts Hydor caurplūdes sildītājs, arī pēc Haxiz ieteikuma. Jau 3.5 gadus iet kā pulkstenis (tfu, tfu, tfu).
(skat. mana paša vecveco tēmu viewtopic.php?t=2942)
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis