filtrs Blumodular 03

Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 514
Pievienojies: Piekt Feb 08, 2008 8:55 am
Atrašanās vieta: Rīga, reizēm Saldus

filtrs Blumodular 03

Atbildēt zaraza » Otr Nov 17, 2015 5:49 pm

Sveiki, biedri!
Varbūt kāds gudrinieks var pastāstīt ko labu vai sliktu par Blumodular iekšējo filtru. Man te viens tāds ienācās, bet jau lietots - tiesa, darbojas it kā kārtīgi. Bet viņam ir viena problēma salīdzinājumā ar JBL, kurš man bija līdz šim - izplūdes strūklas virziens nav lāga regulējams, laika gaitā uzgalītis ir gājis zudībā. Vai arī vispār tāds nav bijis un es vienkārši esmu izlutinājusies ar JBL feino uzgalīti, kurš lokās uz visām pusēm ar bumbiņšarnīra palīdzību - var iestutēt uz jebkuru stūri. Kā tad ir - samierināties ar to, kas ir blumodulārim, vai gādāt jaunu JBL ar ērto strūklu? Vecais JBL CristalProfi i80 vairs īsti nederēs, jo nu man beidzot ir divreiz lielāks akvārijs. Vai varbūt kādam ir palikuši pāri blumodulāra liberiņi, kuri man varētu noderēt? Svešu filtru uzgalīši, PROTAMS, neder - ražotāji rūpīgi katrs taisa citādāku trubiņu diametru.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3167
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: filtrs Blumodular 03

Atbildēt Haxiz » Otr Nov 17, 2015 8:17 pm

Vari paņemt lielāka diametra un starp to un filtra pipsi ieliec starpliku no kādas plastikas caurules vai trubiņas. Ja vēlies, varu pameklēt savā "ļielo cerību kastē" vai nav kāds šarnīŗs aizķēries. Moš pat jauns būs, bet to tikai nākošnedēļ.
Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt zaraza » Otr Nov 17, 2015 8:47 pm

Ooo, būtu baigi jauki, ja atrastos! Varbūt es varu pati aizbraukt līdz tai "cerību kastei"? Iebāzt to, kas ir mazāks, neredzu iespējas, jo mazāks jau viņš ir tikai par kādu nieku - tur nekas starpā nelien, varbūt vienīgi kāda gumija, bet vai to strūkla tad neizstums laukā?
Ko tu vispār zini par tādu brīnumu? Skatījos internetos - kaut kāds retums, ēbejā nemaz tādu nepārdod. Samulsu.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Otr Nov 17, 2015 9:16 pm

Strūkla noteikti būs par švaku lai izstumtu laukā. Nav jau noteikti jābāž iekšā, var jau arī uzmaukt virsū ;) katrā gadījumā iemetīšu aci kas ir un kas nav.
Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt zaraza » Sv Nov 22, 2015 7:47 pm

Ai, viss, vairs nevajag laikam - tas blumodulars nejauki dūc. Pirksim jaunu JBL, nav ko tur ņemties.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Nov 23, 2015 1:44 pm

Ahā, a es tieši vakar (svētdien ) sameklēju to pipsi. Nu nekas, bet ja vēlies jaunu filtru, tad varu izdevīgi palīdzēt ;) .
Lietotāja avatars
zaraza
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt zaraza » Pirm Nov 23, 2015 2:06 pm

Ah, es cerēju paspēt vēl pirms meklēšanas...

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis