Eihem, JBL vai Tetratec plusi un mīnusi

Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 130
Pievienojies: Otr Jan 25, 2011 4:52 pm
Vecums: 36

Re: Eihem, JBL vai Tetratec plusi un mīnusi

Atbildēt security » Otr Dec 20, 2011 6:07 pm

krisa rakstīja: Sveiki esmu nobriedusi nomainīt iekšējo pret ārējo akvārija filtru savam 80l akvārijam.
Nevaru izšķirties vai pirkt Eheim Classic 2211 vai JBL JBL CristalProfi e700.
Vai ārējais filtrs manā akvārijā neveidos pārāk lielu straumi, kā rezultātā mans akvārijs pārvērtīsies par veļas mazgājamo mašīnu?
~ nedēļu atpakaļ no Haxis paņēmu e700, esmu baigi apmierināts, kluss, 5x klusājks nekā mans mazais iekšējais kas tagad stāv(mini) visas trubas komplektā tā kā ir ok. Viwenīgi prasās elektroniski kontrolējamo straumes padevi, bet nu sparotu ka mehāniskā ir ilgdzīvotāja, tā kā es par JBL  :gum:
artursj
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 296
Pievienojies: Piekt Feb 05, 2010 8:27 am
Atrašanās vieta: Ķekava, Rīga
Vecums: 35

Atbildēt artursj » Tr Dec 21, 2011 9:00 am

man i gan jbl cp120, gan e900 un esmu ļoti apmierināts :) cik atceros (cerams, atmiņa neviļ  :whistle:) Haxiz teica ka no Eheim`iem "classic" sērija neesot ļoti laba, bet ko vairāk pateiks viņš pats  :yes:.
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt security » Tr Dec 21, 2011 11:24 am

artursj rakstīja: man i gan jbl cp120, gan e900 un esmu ļoti apmierināts :) cik atceros (cerams, atmiņa neviļ  :whistle:) Haxiz teica ka no Eheim`iem "classic" sērija neesot ļoti laba, bet ko vairāk pateiks viņš pats  :yes:.
btw šonakt nosapņoju ka esmu kļudījies nopērkot e700 un vjadzēja e900, reāli norēcos par to sapni, jo reti kad sapņoju un vēl par filtru  :canadian: :D
krisa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 18
Pievienojies: Otr Dec 13, 2011 5:41 pm

Atbildēt krisa » Tr Dec 21, 2011 1:16 pm

Oho. Paldies, tiem, kas atbildēja.
Liekas, ka pirkšu JBL, bet vai tas nebūs par jaudīgu 80l?
Lietotāja avatars
security
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt security » Tr Dec 21, 2011 1:43 pm

krisa rakstīja: Oho. Paldies, tiem, kas atbildēja.
Liekas, ka pirkšu JBL, bet vai tas nebūs par jaudīgu 80l?
ņem e700 būs tieši laikā, jo man uz 110 e700 liekas pat nedaudz pa īsu.
IKC
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 6
Pievienojies: Cet Feb 10, 2011 9:58 pm
Vecums: 40

Atbildēt IKC » Tr Dec 21, 2011 3:31 pm

ar laiku uz 110 litriem ari e-900 ir pa isu :)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3212
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Cet Dec 22, 2011 9:00 pm

Filtriem straume paliek par švaku tikai dēļ tā, ka tos ar laiku, kad nepieciešams, nepareizi iztīra! Tas ir, netiek iztīrīti visi kanāli, šļaukas, krāni. Magnēts vēl nevienam filtram nav palicis vārgāks, kā arī apgriezieni rotoram arī nav krituši. Otrkārt, ja filtru pareizi sapilda, tad arī CP-120 un e-700 var pilnībā apkalpot 200 litrīgu augu akvāriju! Ja salīdzinam minētos ar CP250 un e-900, tad galvas tiem ir pilnīgi identiskas bet mainās filtra pildījuma apjoms (+viens grozs klāt) un filtra tilpums. Ja izņem švammes un saliek kvalitatīvu bio pildījumu, tad viss notiekas uz urrā, un tā var ieekonomēt arī ar laiku biki naudas  ;). Bet es kā parasti saku - filtra nekad nav par daudz!! Lieko straumi var pieregulēt ar krāniem kādu tik vajag. Pat CP 250 un e-900 var pinīgi droši apkalpot 50-100 litru akvāriju.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Navis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 14
Pievienojies: Sv Sep 02, 2012 9:23 pm

Atbildēt Navis » Sv Sep 02, 2012 9:29 pm

Sveiki, lieta tāda, ka ir sācis tecēt Tetratec EX1200. Nevarēju sākumāa saprast kā, bet noņemot galvu secināju, ka tā ir pilna ar ūdeni, vietu, kur stiprinās trubas pirms laika jau nomainīju, jo biju neveikli vienā vietā ielauzis. Kur tagad tiek iekšā ūdens ir grūti pateikt, viena no personīgajām versijām, ka caur atgaisotāja pumpi. Varbūt kādam vēl ir kādas idejas, un kā to novērst?????
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Sep 03, 2012 10:59 pm

Tetrām tā ir klasika, jau kaut kur vairākkārt pieminēju.. Rezerves daļas Tetrām praktiski nav, kas var, tas taisa pats kaut kā. Ja atrod plaisu, tad līmē, bet tā ar laiku tik un tā atiet vaļā. Neviena mazā momentlīmīte, vai citi brīnumi, to kārtīgi nesaķer  :secret:. Vienīgais bija viens variants, kad vīrs aiznesa galvu uz autobamperu servisu un tur ar gāzes degli un liesmu sērkociņgalviņas lielumā sakausēja. Cik zinu, tas filtrs pēc tam nostrādāja aptuveni gadu un tika veiksmīgi SSkā norealizēts.
Pumpim, ja pie vainas ir bīvgumija, tad var kaut ko meklēt līdzīgu Fononā. Man ir pieejamas gumijas praktiski visiem filtriem, tik ne tetrām.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Navis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Navis » Otr Sep 04, 2012 9:29 am

Haxiz rakstīja: Tetrām tā ir klasika, jau kaut kur vairākkārt pieminēju.. Rezerves daļas Tetrām praktiski nav, kas var, tas taisa pats kaut kā. Ja atrod plaisu, tad līmē, bet tā ar laiku tik un tā atiet vaļā. Neviena mazā momentlīmīte, vai citi brīnumi, to kārtīgi nesaķer  :secret:. Vienīgais bija viens variants, kad vīrs aiznesa galvu uz autobamperu servisu un tur ar gāzes degli un liesmu sērkociņgalviņas lielumā sakausēja. Cik zinu, tas filtrs pēc tam nostrādāja aptuveni gadu un tika veiksmīgi SSkā norealizēts.
Pumpim, ja pie vainas ir bīvgumija, tad var kaut ko meklēt līdzīgu Fononā. Man ir pieejamas gumijas praktiski visiem filtriem, tik ne tetrām.
Nezinu kāpēc domā, ka nav rezervesdaļu, jo Komeks var dabūt visu, ko sirds kāro, tikai, ja zinātu precīzi, ko vajag. Jo nomainīju blīvi(kā rakstīts ārvalstu forumos iesmērēju ar vazilīnu), bet nekā, sākumā netek, bet kad piepildās galva lēnām ar ūdeni, atkal sāk tecēt. pa nakti pietek litri 2 - 3 ar ūdeni, jo filtru ieliku bļodā. Īpaši neredzu arī nekādas plaisas. Paskatījos to galvu un pēdējais variants, kas man nāk galvā ir tas, ka pie vainas varētu būt atgaisotāja pumpis, bet nu to pirkt un labot... Ja nu izrādās, ka tas nav pie vainas, tad velti izmesta naudiņa. Un tajā galvā neredzu vispār nekā sarežģīta, ko nevarētu salabot. Konstrukcija ļoti prasta. Cik manam akvārijam varētu sanākties JBL??? Cik lasu, tad tas varētu būt nākamais, ko liktu, jo eheim liekas pārāk dārgs un baigo atšķirību arī neredzu.
Navis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Navis » Otr Sep 04, 2012 9:51 am

Un vēl varbūt man nevajag JBL??? Varbūt ir jāiegādājas Ferplast. Katrā gadījumā gaidīšu ieteikumus, ko darīt šajā situācijā, jo visi centieni salabot filtru, lai kādu laiku vēl kalpo ir neveiksmīgi.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Otr Sep 04, 2012 10:14 am

Komeksam nav visa uz vietas un ja pasūta, tad vai nu ilgi jāgaida, vai arī paziņo ka tādas detaļas nav pieejamas. Ar to jau vairāki īpašnieki ir sastapušies. Tetrām ir biežas mikroplaisas un visnotaļ riebīgās, neredzamās vietās (teiksim, lējuma šķautnēs). Tas pats rakstīts arī vairākos vācu forumos, arī pats esmu sastapies.
Ja vēlēsies citu filtru, tad pašam ir jāizlemj. Ferplasti ir labi un ilgspēlējoši, tik dēļ mazās popularitātes un cenas, kas nez kāpēc ir drusku lielāka kā JBL, rezerves daļu klāsts nav tik plašs. Tiem pašiem JBL praktiski visiem modeļiem, arī iepriekšējiem CP sērijas,  man visas rezerves daļas ir sagādātas. Ferplastam ir karlsoni, pāris korpusi un tikai dažas blīvītes kuras kalst, jo nav bijušas vajadzības mainīt  :).
Izpēti labi kur sūcas, ja neatrodi pats, vari atvest man uz Rotiņu, paskatīšos. Ja būs baigā šaize un neremontējams, tad noteikti varēšu izdevīgi piedāvāt ko citu, asrunāsim.
Navis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Navis » Otr Sep 04, 2012 11:46 pm

Saki jel man adresi, kur jāved un pēc iespējas būšu klāt, jo man tas filtrs būs visus nervus nobendējis.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 50

Atbildēt Vikks » Tr Sep 05, 2012 9:45 am

Navis rakstīja: Saki jel man adresi, kur jāved un pēc iespējas būšu klāt, jo man tas filtrs būs visus nervus nobendējis.
Haxiz sastopams makšķerēšanas piederumu un akvārija tehnikas veikalā Rotiņš, kas atrodas Rīgā Viesītes ielā 2 darba dienās no apmēram 9:30 -17:00.
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
Lietotāja avatars
Eriks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 155
Pievienojies: Sv Jan 29, 2012 10:53 pm
Atrašanās vieta: Riga - Ziepniekkalns
Vecums: 29

Atbildēt Eriks » Otr Sep 17, 2013 1:36 am

Nu tad sveiki visiem, beidzot esmu mājās, un tagad vajag nomainīt filtru akvārijā.. domas pagaidām ir par Eheim Aquaball 180, laikam ārējam filtram nēesmu gatavs vēl.. izlasīju specifikāciju, izsklausās jau ka derēs priekš 180L akvārija..gribētos zināt kā ir ar trokšņu līmeni EIHEM filtriem? :)

P.S - akvārija vāka projekts sāksies kuru katru dienu, nekas nav aizmests prom  :rog:

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis