Eihem, JBL vai Tetratec plusi un mīnusi

Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3167
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Eihem, JBL vai Tetratec plusi un mīnusi

Atbildēt Haxiz » Otr Sep 17, 2013 6:24 pm

Darbojas Eheim Aquaball ilgi, bet ar regulāru apstāšanos. Kolīdz laicīgi neiztīri švammi un rotora sēdvietu - stop. Es bērnudārzā 2x dēļ tā aizlaidu postā zivtiņas. Švamme aizsitas ļoti ātri, tik pat ātri arī rotors. Nav normālas vietas biolodēm bet mistiks nodalījums oglei, ko nevar reāli nekam  efektīvi izmantot. Ja tas atāv kā man dārziņā un nelielā ofisā, tad trokšņu nav, bet guļamistabā likt nevar. Es no tā atteicos, un bija labi, ka bija kur to izmantot citur  :). Ļoti man patīk galvas lodes forma un tās praktiskums - tieši dēļ tā arī tos pirku, bet nu vairs gan nepirktu. Vēl joprojām ( pāris gadi  :) ) nevaru tam sagādāt korpusa pagarinājumu. Sola gan veikali, gan izplatītājs, bet nekā... ,  kaut tas ir ļoti nepieciešams dēļ tās pašas straujās švammes aizdambēšanās un biosektora trūkuma!! Kopumā lieta simpārtiska, bet ar trūkumiem.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Eriks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 155
Pievienojies: Sv Jan 29, 2012 10:53 pm
Atrašanās vieta: Riga - Ziepniekkalns
Vecums: 29

Atbildēt Eriks » Tr Sep 18, 2013 5:41 pm

Laikam pēc vāka projekta nāksies ķerties klāt nākamajam, filtra projektam..  :embarrass:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Piekt Sep 20, 2013 6:28 pm

Uz priekšu, gadus 25 atpakaļ tādus dažus uztaisīju, vajag tik labu sūkni un prātu kur, un ar ko to ielikt iekšā    :)
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Eriks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Eriks » Otr Okt 15, 2013 1:41 am

Tā CO2 un vāks strādā :shura: tagad atgriežos pie filtra, tikai doma ir vnk nopirkt :D laikam pagaidām pietiks pašam visu konstruēt :) Domāju par šo filtru http://www.ss.lv/msg/lv/animals/fish/in ... chcpk.html

1- Cik bīstami ir pirkt lietotu filtru?
2- Akvārijs atrodas guļamistabā, vai ārējais filtrs netraucēs čučēt?
Lietotāja avatars
lkz
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 267
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2013 9:49 pm
Atrašanās vieta: EU
Vecums: 34

Atbildēt lkz » Otr Okt 15, 2013 8:15 pm

1. Lietotu pavisam droshi ja pie pirkshanas var pisleegt un paarbaudiit
2. Man 2 eheim 2213 darbojaas nejuutami. JBL 1501 maita kluss

noteikt ka ir kaadi skaljaaki aparaati bet uz taadiem veel nav
gadiijies traapiities
man ir zivs
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Okt 17, 2013 12:15 pm

Tetras tek 90% gadījumos. Tas ir laika jautājums. Man pašam pagrabā stāv vairāki klientu atnesti tetras filtri kurus nevar reāli atjaunot. Vai nu pa sālītu iznāk, vai arī nevar dabūt detaļas. JBLam man ir praktiski visas detaļas, un tie ir visklusākie ka jau arī lkz rakstīja. varu piedāvāt arī JBLa iepriekšējos modeļus par lētākām naudām, ja kas, zini kur meklēt  ;)
Lietotāja avatars
Eriks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Eriks » Cet Okt 17, 2013 6:09 pm

Okay, pašlaik esmu iesācis citu jaunu projektu, domāju ka pagaidam filtra lieta atkrīt :) Tiksimies drīz Jūras Tēmā  :applause:
P.S - bet paldies, par atbildi, tāpat drīz uzzvanīšu un braukšu konsultēties jūrnieku jautājumos :D
Liellops
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 197
Pievienojies: Sv Okt 06, 2013 7:30 pm

Atbildēt Liellops » Piekt Nov 13, 2015 9:16 pm

jbl e1500 starp galvu un pirmo grozu ir blīve.
jbl e1501 tādas blīves vairs nav? tas ir brāķis vai uzlabojums? :)

un vecajam filtram in/out šļaukas ir tādas cietas. ~1.5 gadus strādāja, tad pus gadu mētājās nelietots āra temperatūrā(vasarā). pirku lietotu, tāpēc to kas bijis vēl pirms tam nezinu. saplaisājušas itkā nav un slikti neizskatās, bet ....
vai vajag tās šļaukas mainīt? tjipa lai mīkstākas un labāk turas pie savienojumu vietām?
kāds ir "best practices manual" šajā sakarā?

es tagad tāds tramīgs par visādiem sīkumiem, kas var radīt noplūdes... :suspious:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Piekt Nov 13, 2015 10:29 pm

Jā, blīves neesamība ir uzlabojums. Tās blīves vecākiem filtriem mēdza palikt lielākas un neturēties savā sēdvietā. Tās vietā tagad tiek likta speciāla plate ar rievām papildus ātrākai atgaisošanai. Ja kas, vecās blīves man ir pieejamas. Nav arī kosmoss. Lietotas šļaukas ar laiku paliek cietas! Nelietotas, ilgi stāvējušas nē. Ja ir cietas, tad labāk mainīt. Mīkstās labāk hermetizēsies uz krāniem, kā arī būs mazāks lauziens noņemamā bloka līkumiem.
Kastello
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 43
Pievienojies: Tr Jūl 19, 2017 10:13 pm

Atbildēt Kastello » Tr Aug 09, 2017 11:12 pm

Ko varat pateikt par Tetra 1000 plus?
Navis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 12
Pievienojies: Sv Sep 02, 2012 9:23 pm

Atbildēt Navis » Cet Dec 21, 2017 1:50 pm

Sveiki!

Meklēju priekš JBL CP 1500 noslēdzošos krāniņus, kas skrūvējas pie galvas. Pēc 5 gadu lietošanas izskatās, ka ir beigušies un sākuši tecēt. Varbūt kāds var padalīties ar info, kur tādus dabūt, jo izrokot inetu nekur neatrodu.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Sest Dec 23, 2017 3:14 pm

Man ir tādi. Cik vajag?
Navis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 12
Pievienojies: Sv Sep 02, 2012 9:23 pm

Atbildēt Navis » Pirm Dec 25, 2017 1:50 am

Sveiks. Vajag 2 gab, jo tur jau tik 2 gab iespeejami.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Pirm Dec 25, 2017 6:40 pm

Sveiks. PZ atbildēju.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis