Super caurspīdīgs stikls

Petja
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 2
Pievienojies: Sv Jūn 17, 2018 4:56 pm

Super caurspīdīgs stikls

Atbildēt Petja » Sv Mar 31, 2019 3:56 pm

beidzot mājās atbrīvojās vieta un es, pēc vairāku gadu pārtraukuma, esmu izlēmis atkal ierīkot akvāriju, un te radās gauži vienkāršs jautājums - cik reālajā dzīvē super caurspīdīgs stikls ir caurspīdīgāks nekā parastais ? http://www.vienmer.lv/?l=1&c=290&p=17236 Tā godīgi sakot, nekad nebiju aizdomājies par stikla caurspīdīguma rādītājiem.... iespējams, ka tas ir tā pat kā ar televīzoriem veikalā - kad tie visi kopā, tad attēla atšķirība redzema diezgan uzskatāmi, bet, kad aizstiep to uz mājām un nav vairs ar ko salīdzināt, tad ir prieks par to kas ir... :yes:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3306
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 53

Re: Super caurspīdīgs stikls

Atbildēt Haxiz » Sv Mar 31, 2019 6:13 pm

Ja ieskatās, tad var redzēt uz reizi. Nav pat jāsalīdzina. Atklāti sakot, tas dzidrinātais stikls paliek aktuāls tikai no kādiem 8-10mm biezuma. Plānākiem neredzu lielu jēgu. Vēl kur labi iederas dzidrinātie ir jūras akvāriji. Ja ir vēlme pēc dzidrinātā un nav sevišķi daudz lieku finanšu, tad klientiem parasti līmējam akvārijus no parastā stikla bet tikai priekšējo no dzirdinātā. Tām malu apstrādēm nav nekāda sakara ar stiklu dzidrību. Malas pēc stikla griešanas var apstrādāt 3 veidos - tikai apslīpē asās kantes, tad var slīpēt un beigās pulētas malas. Tās ir visdārgākās. To visu var veikt jebkuras kvalitātes stikliem.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Petja
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 2
Pievienojies: Sv Jūn 17, 2018 4:56 pm

Re: Super caurspīdīgs stikls

Atbildēt Petja » Sv Mar 31, 2019 8:31 pm

Paldies! Tad, kad būšu pabeidzis remontu un precīzi zināšu cik liela vieta tam tiks atvēlēta, noteikti ar Jums sazināšos :)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron