Akvārija būvēšana

micuks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 20
Pievienojies: Pirm Jūn 06, 2016 2:27 pm

Akvārija būvēšana

Atbildēt micuks » Cet Sep 08, 2016 5:30 am

Ir nepieciešamība, un arī vēlme, saviem mīluļiem, lēnā garā, uzbūvēt normāla izmēra jaunas mājas. Tāpēc meklēju informāciju kurš pie mums būvē kvalitatīvus, liela izmēra akvārijus un metina metāla karkasus. Cienījamie forumieši padalieties, lūdzu, ar informāciju kuri ir tie meistari, kas ar to nodarbojas.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: Akvārija būvēšana

Atbildēt Haxiz » Sv Sep 11, 2016 10:01 pm

Cik tieši lielu akvāriju vēlies salīmēt un kāpēc domā metināt metāla karkasu? Man ir gan metinātājs gan arī līmētāji zināmi, kā arī ja nepieciešams mūrētājs kas var samūrēt dizainisku akvārija pamatni. Galvenais ir zināt kādus vēlies izmērus.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
micuks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 20
Pievienojies: Pirm Jūn 06, 2016 2:27 pm

Atbildēt micuks » Sv Sep 11, 2016 10:08 pm

Par konkrētiem izmēriem vēl skaidrības nav. Ir pāris varianti, kamēr neizkristalizēsies kurš tieši variants izšaus, tikmēr precīzi izmēri paliek zem ? zīmes. Skaidrs ir viens ka apjoms būs no 1400l.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Sv Sep 11, 2016 10:29 pm

Aha, tad līmēšana būs jātaisa uz vietas - mājās! Tādu smagumu diez vai kāds stieps, es nu tiešām vairs uz tādu afēru neparakstīšos :D . Ir bijuši laiki kad nācās stiept to masu... 6 cilvēki pūsdami, stenēdami, tad nākošās dienas ar pārstieptām dzīslām un mugurām.
Navis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Sv Sep 02, 2012 9:23 pm

Atbildēt Navis » Tr Jan 10, 2018 2:15 pm

Sveiki.

Pētot dažādus forumus un pamācības nonācu pie secinājuma, ka gribu līmēt akvāriju no akrila. Vai ir kādam pieredze ar to? Jo izskatoties un izzvanoties nevaru nekādi atrast konkrēti kādu akrilu izmanto. Zvanīju arī Kviller, bet tur gudrāks netapu. Guvu atbildi, ka materiāli esot dažādi, bet man pašam esot jāzin kādu man vajag :D
Navis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Sv Sep 02, 2012 9:23 pm

Atbildēt Navis » Cet Mar 01, 2018 4:16 pm

Sveiki.

Kaut kā neviens neatbild... Pētot dažādus forumus un pamācības nonācu pie secinājuma, ka gribu līmēt akvāriju no akrila. Vai ir kādam pieredze ar to? Jo izskatoties un izzvanoties nevaru nekādi atrast konkrēti kādu akrilu izmanto. Zvanīju arī Kviller, bet tur gudrāks netapu. Guvu atbildi, ka materiāli esot dažādi, bet man pašam esot jāzin kādu man vajag :D
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Mar 01, 2018 6:49 pm

Nu, diez vai atbildi sagaidīsi. Tādi vairs nav modē, ja neskaita milzīgos daudztonnīgos. Vai te kāds līmē uz vietas - nepateikšu. Pēdējais ko esmu dzirdējis kas taisīts te pat Rīgā izmaksāja ap 2000eur un tas pats pārsprāga pēc 3 dienām. Taisīja viena zināma firma, kas neizceļas ar sevišķu kautrīgumu, toties ar apetīti gan. Padomju laikos tādus līmēja sākot no kādiem 60 litriem līdz pāris simtiem - tā pat kā no organiskā stikla. Mīnuss viens - viegli skrāpējās, grūti noņemt aļģes. Iespējams, ka ir kāds speciāls tiem mērķiem piemēros akrils... Ārzemēs noteikti ka ir.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Bronislav
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 12
Pievienojies: Cet Apr 28, 2016 8:45 pm
Atrašanās vieta: Renda
Vecums: 66

Atbildēt Bronislav » Sest Mar 10, 2018 9:35 pm

Es salimeju no akrila (organiska stikla) 500l . 700x700x1200 mm. No 10mm PMMA "XT" ekstrudēts organiskais stikls. http://adv24.lv/lv/orgstikls/1089/
Planoju vēl vienu salimet no 12mm 700x1000 platums x1300 mm. Limeju ar dihloretanu.
Uzskatu, ka daudz drošāk, neka no stikla. Vieglaks, ja iztirits stikls, viņu absoluti nevar saskatit!
Pā augšelo kanti iekšpusē ielimeju pastiprinajumu pa perimetru 30x10 mm, un vienu savilceju pa vidu. Priekšejais stikls izpušas uz 10mm, bet tas nemanams. Vienreiz nejaušam parlauzu savilceju , veders pieauga 2reiz, bet iztureja, tikai otra dienā salaboju.
Skrapejas, ja ir mazie berni, vai izmanto nepareizo tiritaju. Izmantoju aizsargstikliņu no metinamas maskas. 1mm biezs plastiks, kas lieliski noņem ksenonu un neskrape akrilu. Jau iet ceturtais gāds, nekādās problemas. Iesaku šo materialu.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis