Ūdens virsmas kustināšana

Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3175
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: Ūdens virsmas kustināšana

Atbildēt Haxiz » Sest Jūn 20, 2015 2:51 pm

Nav vajadzības pēc vēl vienas tehnikas vienības. Saorientēē filtra izplūdi ieplūdi tā, lai notiek slāņu sajaukšanās. TAS IR VISVIENKāRšāK.
P.s. Gaismas ir gatavas un pēc Jankām būs arī dzesēšanas bloks gatavs. ;)
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 871
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Re: Ūdens virsmas kustināšana

Atbildēt Ined » Sest Jūn 20, 2015 4:33 pm

Ahā... no šīs vietas man tā īsti vairs nav skaidrs! Kā var vislabāk saorienēt tā, lai apakša viscaur samaisās ar augšu?
Pašlaik pie viena gala augšā iztek caur caurumaino trubu kopējā strūkla no fitofiltra un no CP500, tas virsū uztaisa labu straumi visā garumā. Blakus stūrī turpat augšā bez jebkādiem šļaukai uzliktiem galiem brīvi iztek no CP250 ar UVC - tā strūkla notek līdz pašai apakšai. Pie tā paša gala apakšā, bet otrā pusē burbuļo ARIO 4.
Pretējā galā stūrī apakšā vienā kompānijā ir saliktas visas iesūkšanas - abām kannām un arī uz fitofiltru. Apmēram vienā līmenī, jo ir ievīstītas kopējā tīklā, kas aiztur nokostās augu driskas. No tā stūra apakšējo ūdeni velk uz priekšu, bet sanāk, ka gāzes samaisās nepietiekami. Jo zivis tagad bija iesākušas tusēt tikai pa abiem galiem, bet akvas vidū vairāk tikai pa augšu pārvietojās. Tā iepriekš nebija.
Ja pagarinātu izteces šļauku no CP250 un atvienotu nost arī fitofiltru un abiem galus iebāztu kaut kur vairāk vidū un apakšā, vai tā drīkst darīt? Filtrus tas nesabremzēs par daudz, ja ūdens iztek ar lielāku pretestību? Vai arī labāk būtu iesūkšanas grozus dalīt pa atšķirīgākiem augstumiem?

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron