boyu

Liellops
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 197
Pievienojies: Sv Okt 06, 2013 7:30 pm

boyu

Atbildēt Liellops » Otr Mar 03, 2015 10:36 pm

ss.lv parādījās interesants boyu ražojuma 300l akvārija piedāvājums.
(droši vien jau nopirkts, kamēr es te prātoju) :D
bet tēmu veidoju tāpēc, lai tie kam ir bijusi saskare ar šī ražotāja akvārijiem padalās pieredzē- pozitīvā/negatīvā.
izlasīju, ka ražots ķīnā un sabijos. kā ir ar izturību? tie akvāriji ir no stikla vai plastmasas?
akvārija apakšējai daļai rāmis apkārt un no foto nevar saprast, vai apakšējā mala arī tāda noapaļota vai tur ir kādas salaiduma vietas kas varbūt "sulo"?

pie reizes var arī paslavēt/"apdirst" citus boyu izstrādājumus.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: boyu

Atbildēt Haxiz » Tr Mar 04, 2015 12:33 pm

Tiem ir divu veidu izpildījums, atkarībā no litrāžas un izgatavošanas laika. Gan stikls, gan platikāts.  Vaina visiem viena - noapaļotos stūros veidojas plaisas. Tādu ir pietiekoši daudz akvāriju manā mūžā, lai es tos sev nekad nepirktu! Kā parasti, gaismas trūkums un man paliela ķibele lai tās papildinātu. Nav ērti, bet esmu pielāgojies tam. Pārtaisu praktiski visus, kā nu kuru, pēc dažādām metodēm. Iebūvētiem filtriem ir slikta elektrības vada izolācija, tā pārkalst un sāk lūzt! Ir vairāki gadījumi, kad cilvēki dabon pa pirkstiem. Nomainīt to NEVAR! Tad es metu tos filtrus ārā un lieku ārējos. Kompresori ir ilgspēlējoši, bet ļoti skaļi. Nez no kāda materiāla membrānas taisītas, bet arī 8 gadu veci kompresori izmesti no istabas vai labi nopakoti kalpo godam. Sildītājus kategoriski aizliedzu  :karo: :karo:, tiem bieži salīp termostata kontakti un ūdens uzvāras nevis atdziest. Tas jāņem vērā. Elektroniskie termometri kas liekas iekšā ūdenī ir nehermētiski. Tajos ieplūst ūdens un -kirdikt. Vienvārdsakotīstsķīnietisarviusāmizrietošāmsekām.  :) toties lēts.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Liellops
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 197
Pievienojies: Sv Okt 06, 2013 7:30 pm

Atbildēt Liellops » Piekt Mar 06, 2015 7:38 pm

nu jā, tā jau man likās
mulsināja diezgan augstā jauna akvārija cena
(dārgāki par poļu? wromaku)

un iphonus jau ar ķīnā ražo

paldies, vismaz nav jālauza galva- pirkt/nepirkt ;)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Sest Mar 07, 2015 8:49 pm

Wromaks ir prasts kā zirga deķis (it sevišķi vāki, kam faktiski nebūtu jāmaksā neko!!) un izgatavots garāžā  :), bet Boyu ir augstākas tehnoloģijas, liektie stikli, daudz pārdomātāks vāks un no labāka materiāla. Bet pārējais ko rakstīju to tomēr noliek neiesakāmo kategorijā.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis