Kā pielikt šo verķi pie krāna -JBL Aqua In-Out Water Change

Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 36

Kā pielikt šo verķi pie krāna -JBL Aqua In-Out Water Change

Atbildēt magnola » Tr Jan 28, 2015 10:43 am

Iegādājos un aplauzos.... nevaram atrast tādu pāreju, kas skrūvētos ūdens krānā, izrādās kaut kāds nestandarts. Kādam ir pieredze, vai idejas kā šo verķi dabūt pie krāna? (tas nav tikai konkrēta krāna vaina, veikalā visiem krāniem tās vītnes izmērs bija vienāds, tātad, krāna nomaiņa nepalīdzēs)
http://youtu.be/6iQCypPk3YU

:kapitulate: :kapitulate: :kapitulate:
360l akvārijs
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: Kā pielikt šo verķi pie krāna -JBL Aqua In-Out Water Change

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 28, 2015 10:49 am

Da jebkurā normālā santehnikas veikalā tādas pārejas ir nopērkamas. Pats tādas esmu pircis Simbā. Paņem tik savu davaisu līdzi un viss. Tas ir pilnīgs standarts  :). Arī caur Rotiņu tādi ir izgājuši vairāki desmiti un nevienam nav bijuši tādi jautājumi. Ja nav tādu veikalu tuvumā, tad var paprasīt kaimiņu Koļam lai izvirpo  ;)
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt magnola » Tr Jan 28, 2015 11:04 am

nu nezinu, vakar visu Depo nomocījām ar savu verķi :D pateica, ka tādu pāreju viņu veikalā neatrast. Arī paši mērījām, nevienam ūdens krānam ,kas bija veikalā neatradām piemērotu pāreju posmā no krāna uz pašu pāreju! ir vai nu par lielu, vai mazliet pa mazu.
Labs, jāpaprovē uz santehniķu veikalu aizkāpt....
360l akvārijs
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 783
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Atbildēt Maarcis » Tr Jan 28, 2015 11:21 am

Es vēl ieteiktu apskatīties būvniecības namu "Kurši", kur arī ir diezgan liela santehnikas izvēle pieejama.
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 169
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 56

Atbildēt Mittawa » Tr Jan 28, 2015 12:14 pm

Pazīstama situācija- pats ar to saskāros. Nezinu, kāda ir situācija Rīgas veikalos, tak Jelgavas Kuršos es aplauzos- puisis letes viņā pusē domīgs grozīja to verķi rokās un galu galā piedāvāja 3-pakāpju pāreju kombināciju, kuru lielākā daļa ir tikai pasūtama, bet galarezultātā kopsumma pārsniegtu paša Water Changera vērtību. Bet ir elementārāks risinājums. Tas JBL daikts skrūvējas uz dušas šļaukas, dušas klausules vietā. Man JBL iepakojumā nāca līdzi attiecīga pāreja.
Ja reiz var apsveikt ar tiešām izdevīgu pirkumu, tad gribu tevi brīdināt par ko citu. Es pats esmu pārliecināts JBL fans, tomēr jāteic, ka visādi plastmasas knibuļi nav viņu stiprā puse. Tas krāniņa rokturītis ir samērā trausls, man ātri vien sāka niķoties.
Nav slikti nezināt, slikti ir negribēt zināt.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Jan 28, 2015 1:13 pm

magnola rakstīja: nu nezinu, vakar visu Depo nomocījām ar savu verķi :D pateica, ka tādu pāreju viņu veikalā neatrast.
Izlasi mmanu pirmo teikumu : "Da jebkurā normālā santehnikas veikalā " . Es kaut kur pieminēju vārdu depo  :laugh:?
Sliktākajā gadījumā, kā jau Mittawa rakstīja, var salikt no 2 daļām. Tādu konstrukciju gan pats esmu taisījis tikai pašos pirmsākumos, kad nebija pieejamas viengabala pārejas. Bet arī tas darbojas normāli. Par to ' kr āniņu' runājot -  es pats esmu vienu tādu salauzis. Daikts nebija ilgi lietots, lodveida vārsts iekaltis un ātrumā nepaskatījos uz kuru pusi griezt to rokturi. Abi virzieni bija vienlīdz grūti izkustināmi. Tad ar spēku izgriezu uz pretējo pusi, pret atduri  :laugh:. Nu gadās nolohoties... Citādi - ne vainas.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 849
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Atbildēt Ined » Tr Jan 28, 2015 2:21 pm

[Nezinu, kāda ir situācija Rīgas veikalos, tak Jelgavas Kuršos es aplauzos- puisis letes viņā pusē domīgs grozīja to verķi rokās un galu galā piedāvāja 3-pakāpju pāreju kombināciju, kuru lielākā daļa ir tikai pasūtama, bet galarezultātā kopsumma pārsniegtu paša Water Changera vērtību. Bet ir elementārāks risinājums. Tas JBL daikts skrūvējas uz dušas šļaukas, dušas klausules vietā. Man JBL iepakojumā nāca līdzi attiecīga pāreja.
Ja reiz var apsveikt ar tiešām izdevīgu pirkumu, tad gribu tevi brīdināt par ko citu. Es pats esmu pārliecināts JBL fans, tomēr jāteic, ka visādi plastmasas knibuļi nav viņu stiprā puse. Tas krāniņa rokturītis ir samērā trausls, man ātri vien sāka niķoties.
[/quote]

Es pāreju nopirku Kuršos -Tukumā. Bez jebkādām problēmām. 
Tas grozāmais plastmasas krāniņš tam daiktam gan sadrupa  jau pēc kāda pusgada lietošanas.  Bija ieķēries, pagriezu mazliet tā stiprāk un cauri bija. Bet pavisam labi var iztikt arī bez tā. Ar pinceti pagrozīju iekšpusē slēdzi tā, lai tas visu laiku stāv noslēgts.  Tagad vispirms ar vienu pašu šļūteni notecinu no akvārija vajadzīgo ūdens daudzumu, pēc tam iespraužu šļūtenes galu savā vietā un uzpildu no krāna kā jau parasti. Neiet ilgāk kā grozot to krāniņu.  Neatradu atsevišķi nopērkamu rezerves daļu tam verķim, bet pirkt visu komplektu no jauna man liekas, ka nav vērts.
zeida
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 33
Pievienojies: Cet Feb 07, 2013 1:33 pm
Atrašanās vieta: Mārupe
Vecums: 42

Atbildēt zeida » Cet Jan 29, 2015 9:22 am

Es pirku K-rauta veikalā. Tur, kur dārza laistīšanas ierīces, šļūtenes.
Iepakojumā bija tā metāla pāreja + kautkāds plastmasas elements, kur stiprina klāt ūdens šļauku (šajā gadījumā nav vajadzīgs, var mest ārā).
Bet tagad, kad nav dārza sezona, viņiem varētu nebūt uz vietas.
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt magnola » Cet Jan 29, 2015 2:49 pm

Paldies, mīļie, tik cītīgi atbildējuši!  :embarrass: tātad jāuzmanās ar slēdzi!
Kad sanāks, iešu uz santehnikas veici...cerams, ka tur man palīdzēs :)
360l akvārijs
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Mittawa » Cet Jan 29, 2015 3:12 pm

"Sliktākajā gadījumā, kā jau Mittawa rakstīja, var salikt no 2 daļām"
Ne gluži. Problēma ir tā, ka visiem maisītājkrāniem vītne, kur uzskrūvēt sietiņu, ir smalkā, kamēr šim JBL IN/OUT- parastā, metriskā. Tāda pat kā dušas klausulei. Un, ja izmanto šo variantu (kā es), pietiek ar parastu pāreju ar abām ārējām puscollu metriskajām vītnēm, kas maxā salīdzinoši kādu nieku.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Jan 29, 2015 3:31 pm

Es zinu ka smalkā un tādas ir dabonamas!! Ne viena vien man caur rokām izgājusi.
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Mittawa » Cet Jan 29, 2015 4:21 pm

Kur Rīga, a kur Jelgava... :D    Bet ne man spriest- man daudz parocīgāk ir lieko ūdeni notecināt vannā, nevis izlietnē. Bez tam, kā jau prms tam teicu, metrisko vītņu pāreja man nāca līdzi JBL IN/OUT komplektācijā.
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 783
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Atbildēt Maarcis » Piekt Jan 30, 2015 7:37 am

Nu Jelgavā jau tik traki arī nav ar piedāvājumu, var jau kaut ko atrast. :)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis