Caurplūdes sildītājs- Hydor?

Lietotāja avatars
Guntars
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 73
Pievienojies: Cet Jan 28, 2016 3:24 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Caurplūdes sildītājs- Hydor?

Atbildēt Guntars » Sest Jan 30, 2016 12:37 am

Paldies visiem, kas atbildēja uz manu lūgumu. Nojaušu, ka es nebūšu Tetra klients... Bet, līdz ar to, man ir radušies vēl papildus jautājumi. Par caurplūdes sildītāju ir tikai divi jautājumi - kāds man būtu nepiciešams, un, atvainojos, kas ir Rotiņš? Zooveikals? :)
JBL ārējais filtrs... Redzēju divus leilumus - 250 un 500. Ko tas varētu nozīmēt? Laikam tas būs modeļa nosaukums, kurš ir paredzēts noteikta tilpuma akvārijam. Bet visvairāk mani samulsināja redzētais, ka JBL labi strādā ar Hyder caurplūdes filtru... Hmm, vai viņi ir kaut kā sasaistīti? Kāds par šo sasmiesies, bet es varētu atklāt ko jaunu :)

Paldies! :)
Viss ir iespējams!
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 849
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 54

Atbildēt Ined » Sest Jan 30, 2016 9:19 am

Caurplūdes sildītājs var darboties ar jebkādu daiktu, kas spēj tam visu laiku ūdeni dzīt cauri, pat filtrs nav obligāts. Bet tā ir ērtāk. Kāds filtra modelis, tas sildītājam arī nav svarīgi, tikai jāsakrīt ir trubām. Kuras uzzināsi, tad kad būs filtrs, tad pērkot sildītāju izvēlas ar tik pat resnu pieslēguma vietu. Un Rotiņš ir veikals, kurā palīdzēs sameklēt, nopirkt vai uztaisīt vai restaurēt itin visu ko vien kādam akvāristam var ievajadzēties. Pameklē tepat zemāk forumā - ir informācija par to. Bet vispār - vislabāk sazinies ar Haxiz.
CP filtru sērija ir veca, bet vieni no vislabākajiem filtriem kādus vien var vēlēties. Cipari 250 vai 500 nozīmē cik litriem tie domāti. Bet tas viss ir ļoti relatīvi. Filtrs jāmeklē nevis priekš litriem, bet iedzīvotājiem - atbilstoši to radītajiem atkritumiem un vajadzīgajām straumēm.
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 49

Atbildēt Vikks » Sv Jan 31, 2016 6:55 pm

Domāju, ka CP sērijas jaunus filtrus neatrast, bet lietoti var būt. Pameklē labākie filtri par savu naudu.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis